1b.app
Скопійоване посилання -

Зображення для продуктів

В OS можна завантажувати або jpg або png.
Можна використовувати обидва формати?
Коли зображення будуть передаватися в старий Бокс (сайт на основі Боксу), вони все одно будуть конвертуватися в jpg?
Мета - збільшити швидкість завантаження фото на сайті. Кольорові зображення мають менший розмір в jpg, а монохромні сірі в png.

Відповіді:

Можете использовать оба формата. Оригинальные фото не конвертируются, конвертируются только crop изображения на сайте насколько я помню, в mvp есть настройка для выбора в какой формат конвертировать для нарезания разных размеров
05.09.2022, 18:34

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Я провів експеримент. В OS завантажив однакове зображення в двох варіянтах: jpg і png. Потім скачав ці файли з файлового сховища.
png до завантаження на сайт був 18К, після завантаження система конвертувала його в jpg і розмір став 167К
jpg до завантаження на сайт був 128К, після завантаження залишився 128К

В налаштуваннях Продуктів стоїть jpg, тому, мабуть, OS і конвертує в jpg. Я так розумію, що поставити в налаштуваннях Продуктів одночасно і jpg і png неможливо?
06.09.2022, 15:45

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар