1b.app
Скопійоване посилання -

Фільтр продукту розгрупувати за блоками

Хлопці, потрібна допомога.
Підкажіть, чи можна якось фільтри товару відображати різні блоки інтерфейсу з урахуванням їхнього неймінгу та фільтрів за умовчанням під категорію?
Зараз всі фільтри продукту йдуть один полотном і не зручно і довго шукати потрібний фільтр при заповненні, є фільтри з різною назвою і не ясно який саме це фільтр.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Не можна.
Можна зробити лише на різних вкладках відображення фільтрів з різними галочками
Тобто якщо стоїть галочка характеристика, то в одну вкладку і т.д.
10.08.2022, 18:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Не можна.
Можна зробити лише на різних вкладках відображення фільтрів з різними галочками
Тобто якщо стоїть галочка характеристика, то в одну вкладку і т.д.

А чи можна потім окремо вивантажувати для різних маркетплейсів? Для прома одна вкладка, для розетки – інша
10.08.2022, 23:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Ні, не можна
11.08.2022, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Не можна.
Можна зробити лише на різних вкладках відображення фільтрів з різними галочками
Тобто якщо стоїть галочка характеристика, то в одну вкладку і т.д.

Андрію, якщо піти зовсім іншим шляхом, щоб вийти з цієї ситуації?
Зараз будь-який фільтр має "Назву" та "ІД", а якщо зробити ще поле типу "Назва поля" чи "Назва адмін"? За аналогією як блоки інтерфейсу як на картинці нижче. Тобто, для вивантаження на інші платформи використовується поле "Назва", а всередині боксу десь цей фільтр не відображався "Назва поля" (якщо вона заповнена).
За такою ж логікою в crm Magento працюю фільтри, картинка також нижче.
У такому випадку, якщо в продукті є два однакові фільтри, я просто один перейменовую і відразу їх візуально розрізняю.
Що ви думаєте щодо такого варіанту?
11.08.2022, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Це не вийти із ситуації, це доробити функціонал. Я доробками не займаюся і не можу оцінити це. На мою думку, саме такий варіант для реалізації не дуже універсальний і на інвестицію точно не тягне. Я констатую вам факт, що налаштувати те, що ви хочете зараз ніяк не можна
11.08.2022, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія писав/ла:
Це не вийти із ситуації, це доробити функціонал. Я доробками не займаюся і не можу оцінити це. На мою думку, саме такий варіант для реалізації не дуже універсальний і на інвестицію точно не тягне. Я констатую вам факт, що налаштувати те, що ви хочете зараз ніяк не можна

Зрозумів. Дякую!
11.08.2022, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Андрію, якщо піти зовсім іншим шляхом, щоб вийти з цієї ситуації?
Зараз будь-який фільтр має "Назву" та "ІД", а якщо зробити ще поле типу "Назва поля" чи "Назва адмін"? За аналогією як блоки інтерфейсу як на картинці нижче. Тобто, для вивантаження на інші платформи використовується поле "Назва", а всередині боксу десь цей фільтр не відображався "Назва поля" (якщо вона заповнена).
За такою ж логікою в crm Magento працюю фільтри, картинка також нижче.
У такому випадку, якщо в продукті є два однакові фільтри, я просто один перейменовую і відразу їх візуально розрізняю.
Що ви думаєте щодо такого варіанту?

так хун пао Тиндик Максим Вадимович Устименко Ігор могли б приєднатися до даного запиту і допомогти вирішити проблему?
11.08.2022, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар