1b.app
Скопійоване посилання -

Прибрати додаткові зображення

Здраствуйте колеги!
Два дні тому я відкрито тикет, але питання так і не вирішилося – відповіді немає.
Пишу вдруге.
У боксі у картці товару автоматично завантажуються всі додаткові картинки товару. У мене їх дуже багато.
Мені не потрібні додаткові картинки, достатньо мати лише одну основну.
Я зайшов у налаштування інтерфейсу та прибрав поле "Додаткове зображення". Тепер у картці товару боксу лише одна картинка.
Потім я зайшов в "Автоматичні дії щодня" і додав поле "Видалити зображення, що не використовуються".
Картинки до картки товару црм я додаю за допомогою "Автоматизація" -> "Автоматичні дії раз на годину" -> "Зображення" (скрин ).
Що мені треба.
1. Як зробити, щоб при імпорті товарів не завантажувалися додаткові картинки товарів?
2. Як видалити всі додаткові зображення? Це можна зробити самому чи через вас. Цікавить обидва варіанти – як видалити самому і як це зробити з вашою допомогою?
Дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Вам дадуть відповідь у відповідній темі, термін відповіді не регламентується. Будь ласка, чекайте на відповідь і не створюйте дублів тим.
08.12.2021, 11:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Вам дадуть відповідь у відповідній темі, термін відповіді не регламентується. Будь ласка, чекайте на відповідь і не створюйте дублів тим.

У мене величезна кількість фотографій через які лягати бокс і робота зупиняється, а ви кажете щоб я дублі не створював. Невже моє питання на таке складне...
08.12.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар