1b.app
Скопійоване посилання -

Додаткові зображення товару

Доброго дня!
У боксі в картці товару автоматично завантажуються всі додаткові зображення товару . У мене їх дуже багато.
Мені не потрібні додаткові картинки, достатньо мати лише одну основну.
Я зайшов у налаштування інтерфейсу і прибрав поле "Додаткове зображення". Тепер у картці товару боксу лише одна картинка.
Потім я зайшов у "Автоматичні дії щодня" і додав поле "Видалити зображення, що не використовуються"
Запитання.
1. Чи видалятимуться з бази даних боксу всі додаткові зображення?
Ps. Мені треба звільнити дисковий простір від цих непотрібних картинок.
2. При наступному імпорті нових товарів у бокс, чи додаватимуться додаткові картинки, якщо я в інтерфейсі відключив поле "Додаткове зображення"?
Дякую за конструктивну відповідь!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Скляров Олександр писав/ла:
Я зайшов у налаштування інтерфейсу та прибрав поле "Додаткове зображення". Тепер у картці товару боксу лише одна картинка.

Ви просто прибрали блок в інтерфейсі, але ніяк не виключили імпорт додаткових зображень, якщо такий функціонал реалізований.

Скляров Олександр писав/ла:
1. Чи видалятимуться з бази даних боксу всі додаткові зображення?

Ні, це необхідно робити вручну чи з нашою допомогою через базу даних.

Скляров Олександр писав/ла:
2. При наступному імпорті нових товарів у бокс, чи додаватимуться додаткові картинки, якщо я в інтерфейсі відключив поле "Додаткове зображення"?
Дякую за конструктивну відповідь!

Так, якщо такий функціонал не відключений (якщо є таке налаштування) в автоматизаціях, які ви використовуєте.
Уточніть, будь ласка, за допомогою якого функціоналу ви імпортуєте додаткові зображення в продукти?
06.12.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ваше повідомлення:
"Ви просто прибрали блок в інтерфейсі, але ніяк не виключили імпорт додаткових зображень, якщо десь такий функціонал реалізований."
Моя відповідь:
Наскільки я бачу, імпорт картинок здійснюється тільки тут "Автоматизація" -> "Автоматичні дії раз на годину" -> "Зображення"
------------------------
Ваше повідомлення:
"Ні, це необхідно робити вручну чи з нашою допомогою через базу даних".
Моя відповідь:
Як це робиться вручну? Що необхідно, щоб видалити з вашою допомогою?
------------------------
Ваше повідомлення:
- "Так, якщо такий функціонал не вимкнений (якщо є таке налаштування) в автоматизаціях, які ви використовуєте. Уточніть будь ласка за допомогою якого функціоналу ви імпортуєте додаткові зображення в продукти?"
Моя відповідь:
За допомогою "Автоматизація" -> "Автоматичні дії щогодини" -> "Зображення"
06.12.2021, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Скляров Олександр писав/ла:
Ваше повідомлення:
"Ви просто прибрали блок в інтерфейсі, але ніяк не виключили імпорт додаткових зображень, якщо десь такий функціонал реалізований."
Моя відповідь:
Наскільки я бачу, імпорт картинок здійснюється тільки тут "Автоматизація" -> "Автоматичні дії раз на годину" -> "Зображення"

Ви можете усунути оновлення зображень продукту. Але тоді для нових продуктів (якщо такі імпортуватимуться в систему) не буде зображень зовсім.

Скляров Олександр писав/ла:
Ваше повідомлення:
"Ні, це необхідно робити вручну чи з нашою допомогою через базу даних".
Моя відповідь:
Як це робиться вручну? Що необхідно, щоб видалити з вашою допомогою?

Заходьте в товари та видаляєте вручну непотрібні зображення. Далі в автоматизаціях можна використовувати дію для видалення зображень, що не використовуються.
Але це не ефективно при великій кількості продуктів - відповідно ми за вартість 1 години доопрацювання можемо видалити всім продуктам зображення, після чого запустити дію з очищення зображень, що не використовуються.
08.12.2021, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ви можете усунути оновлення зображень продукту. Але тоді для нових продуктів (якщо такі імпортуватимуться в систему) не буде зображень зовсім.

Ось тому я і питаю, як зробити, щоб основне фото додавали, а додаткові фото не додавали.

Відповідно ми за вартість 1 години доопрацювання можемо видалити всім продуктам зображення, після чого запустити дію з очищення зображень, що не використовуються.

Добре, видаліть будь ласка додаткові фотографії і запустіть дію з очищення зображень, що не використовуються. Хоча в автоматизації я цю дію вже додав.
Куди, кому платити?
Ось тільки повертаюся до першого питання, адже через годину при наступному оновленні додаткові картинки знову спарсятся. А треба, щоб вони не парсилися.
08.12.2021, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки мені відомо – ви вже виконали доопрацювання по оновленню лише основного зображення безпосередньо через менеджера.
13.12.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар