1b.app
Скопійоване посилання -

ведення обліку товарних запасів для ФОП новий закон 03.09.2021 № 496

як можна вирішити у боксі облік товарних запасів у ФОП згідно з новим законом в Україні??
цитата" Облік товарних запасів здійснюється шляхом постійного внесення до Форми обліку інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних документів, які є невід'ємною частиною такого обліку."
тобто потрібен якийсь звіт який буде генерувати файл ексель, таблицю

ось тут докладно розписано що має бути у графах https://sys2biz.com.ua/news/novyj-poryadok-obliku-tovarnyh-zapasiv-dlya-fop-minf...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Виходячи з тексту постанови, йдеться не так про облік товарних запасів, як про облік первинних документів на товари. У боксі на мій поки немає можливості введення первинних документів при оприбуткуванні або переміщеннях товарів, тому і в таблицю нічого заносити з боксу. А взагалі товарному спрощенню ппц схоже.
16.11.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

за видатковими накладними є в додатку документи можливість відобразити реєстр, але вивантажити його в Ексель я не знайшов як.

половина завдання майже вирішено, залишилося те саме зробити і з прибутковими накладними, вносити дані при оприбуткуванні, і тоді можна було б легко налагодити такий звіт і відбиватися від перевіряючих
16.11.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лихачевський Віталій писав/ла:
У боксі на мій поки немає можливості введення первинних документів при оприбуткуванні або переміщеннях товарів, тому і в таблицю нічого заносити з боксу. А взагалі товарному спрощенню ппц схоже.

Знайшов як у боксі внести дані про прибуткові.

у налаштуваннях інтерфейсу можна додати дод. поля та вивести їх на сторінку оприбуткування

потім у журналі видно
залишилося придумати як це вилити в окрему таблицю-форму, яку нам нав'язали, і все це в хронології там виводити?
17.11.2021, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар