1b.app
Скопійоване посилання -

Надсилання транзакційних повідомлень через viber/sms через дію

Нужно настроить отправку транзакционных сообщений через viber/sms ?
Наши партнеры-интеграторы помогут в решении любой задачи! Посмотреть список партнеров
Доброго дня.Підключили ми дію відправки трансакційних повідомлень через Viber за замовчуванням, якщо повідомлення не може бути відправлено у вайбері - відправка здійснюється через смс повідомлення.(можна побачити приклад на фото)
Фактично виникає труднощі переходу по бізнес-процесам, якщо у клієнта немає вайбера або він поставив нашу бізнес сторінку в чорний список, то неможливо перейти на наступний етап бізнес-процесу (скрізь де є відправка будь-яких транзакційних повідомлень) система видає помилку "Відбулася помилка.REQUIRED_MESSAGE_RECIPIENT" і перейти на наступний етап БП не можливо до того моменту, поки не вимкнути дію відправлення повідомлень через viber.
Підкажіть, будь ласка, як вирішити проблему.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Налаштування "Дозволити переходити на етап, якщо не вдалося надіслати повідомлення" має вирішувати вашу проблему.
Вкажіть посилання на процес, де все одно викидає помилку
16.03.2021, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поставив галочку на "Дозволити переходити на етап, якщо не вдалося відправити повідомлення", БП переходить, але смс не відправляє.
17.03.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тихоша Артур написав:
Поставив галочку на "Дозволити переходити на етап, якщо не вдалося відправити повідомлення", БП переходить, але смс не відправляє.

Мабуть, це пов'язано саме з тією помилкою, про яку ви пишите - що turbosms не може відправити повідомлення.
Якщо ви дасте посилання на проблемний процес - я можу надати приклад даних, які відправляються в turbosms, щоб ви могли до них звернутися і дізнатися чому така помилка виникає
18.03.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ось декодована відповідь (номер телефону з неї я видалив)
Array
(
[response_code] => 202
[response_status] => REQUIRED_MESSAGE_RECIPIENT
[response_result] => Array
(
[0] => Array
(
[phone] =>
[message_id] =>
[response_code] => 404
[response_status] => NOT_ALLOWED_NUMBER_STOPLIST
)
)
)
Номер із процесу мабуть у стоп-листі на стороні Turbosms – ми з цим нічого не зробимо.
18.03.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можна на стороні ВОХ зробити так що б при переході на наступний БП отруювалося за замовчуванням транзакційне повідомлення вайбером, якщо б'є помилку як ця (скоріше за все номер одержувача в стоп аркуші вайбера), що відправляє за допомогою звичайного смс?
Власне, як зараз і налаштовано, тільки воно не працює.
18.03.2021, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я розумію, так відправляти повинні Turbosms – якщо не змогли відправити на вайбер – відправляють смс.
Але мабуть ця помилка ігнорується - і вони не відправляють колись номер у стоплісті.
Ми може додати налаштування в дію, що при подібній помилці примусово спробувати відправити СМС (як звичайною дією відправки смс) - це триватиме 3 години. Але я не можу дати жодних гарантій, що такої помилки ми не отримаємо і при спробі надсилання СМС.
Ви зараз можете уточнити у техпідтримки турбосмс.
18.03.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар