1b.app
Скопійоване посилання -

Некоректно працює доопрацювання

Добридень!
в рамках доопрацювання було зроблено інтеграцію з сервісом відправки смс повідомлень sms4b #2015818404
Тепер більш ніж місяць активного використання, отримавши дуже невеликий рахунок за відправку смс, ми виявили що 80% смс не доставляються, тобто навіть не потрапляють до провайдера.
Прошу розібратися, приклади смс-подій, які не дійшли до провайдера, були відправлені Стасюк Юлії.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вам сьогодні вже відповідали безпосередньо з доопрацювання, що у вас зазначені підписи не так.

У вас вказано підпис Rattan&**** - він відноситься до турбосмс, який не відправляє смс на ці країни.
У sms4b у вас є підпис Rattan**** - з цього підпису необхідно надсилати повідомлення через сервіс sms4b.
08.09.2021, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Налаштуванням займалися Ваші фахівці, ми нічого не налаштували. Це вони залишили активним відправлення через Турбосмс.
Що слід зробити за підсумком? Чи зробили все?
Будь ласка, видаліть наші Альфа-імена з Вашого повідомлення вище або закрийте зірочкам основне, дякую
09.09.2021, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Налаштуванням займалися Ваші фахівці, ми нічого не налаштували. Це вони залишили активним відправлення через Турбосмс.

Я рекомендую вам у такому разі спілкуватися конкретно з фахівцем, через якого ви робили налаштування – щоб я не вводив вас в якусь оману.

Будь ласка, видаліть наші Альфа-імена з Вашого повідомлення вище або закрийте зірочкам основне, дякую

Ок
10.09.2021, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня! Наразі з'ясувалося що проблема так і не вирішена, СМС не відправляються, Альфа-ім'я відправника виправлено скрізь
13.10.2021, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи не скрізь? Де саме має бути виправлене ім'я? Ми виправили у налаштуваннях sms4b, у бізнес-процесах. Повідомлення взагалі ніякі не надсилаються, ні автоматично з бізнес-процесів, ні вручну
13.10.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чи не скрізь? Де саме має бути виправлене ім'я? Ми виправили у налаштуваннях sms4b, у бізнес-процесах. Повідомлення взагалі ніякі не надсилаються, ні автоматично з бізнес-процесів, ні вручну

Зараз в інтеграціях у вас відповідають підписи тим, які створені у відповідних провайдерів смс-розсилок?
Якщо так - можете надати посилання на процес, звідки не відправляється зараз СМС - я перевірю яку відповідь ми отримуємо від провайдера, можливо там якась технічна/білінгова помилка з їхнього боку (що стане зрозуміліше що не так)?
20.10.2021, 15:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар