1b.app
Скопійоване посилання -

Якийсь незрозумілий процес підвантажив хвилинний крон ShopSupplier_Processor_Avail

Тут https://baza.cn.ua/admin/shop/statistic/
Показала ось таку картину (скрин)
Коротше якийсь незрозумілий процес пов'язаний з постачальниками вкрав 2 хвилини хвилинного крона, при тому, що на даний момент все, що пов'язано з постачальниками вимкнено, з постачальниками не працюю (завантаження прайсу та перерахунок цін тощо)
У нормальному режимі хвилинний відпрацьовує за 30-40 секунд
Що це ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Це обробник, який встановлює галочку "в налчіії" для продукту в залежності від його наявності у постачальників та на складах.
21.12.2020, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Це обробник, який встановлює галочку "в налчіії" для продукту в залежності від його наявності у постачальників та на складах.

добрий день
1. А він що спрацьовує кожну хвилину, якщо ні, то чому він на хвилинному кроні і як часто він спрацьовує?
2. Якщо кожну хвилину то чому він працював аж 2 хвилини і наступної хвилини він уже не працював?
21.12.2020, 13:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Він спрацьовує не щохвилини а після певних "тригерів". Наприклад зміни складського балансу тощо.
2. Відповідь я так розумію тут не потрібна
21.12.2020, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
1. Він спрацьовує не щохвилини а після певних "тригерів". Наприклад зміни складського балансу тощо.

Я правильно розумію, у мене списався товар на складі і після цього запустилася ця процедура і лопатить 2 хвилини?
21.12.2020, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

що саме в певний момент запустило процедуру я вам сказати не можу, але причинно-наслідковий зв'язок правильний.
21.12.2020, 13:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
що саме в певний момент запустило процедуру я вам сказати не можу, але причинно-наслідковий зв'язок правильний.

Так це виходить жерсть якась я списав 1 товар в результаті у мене завис хвилинний крон на 3 хвилини (оскільки тільки цей процесор буде працювати 2 хвилини) і в результаті я вже 3 хвилини не отримую замовлення з маркетплейсів та платежі з виписки, а якщо у мене буде списання кожні 3 хвилини то виходить у мене тупо буде не система, а якийсь суцільний висяк
І це при тому, що у мене тут https://baza.cn.ua/admin/shop/settings/storage/
Варто налаштування "update-avail-after-balance"
Це нормально ?
Просто мені здавалося якщо варто те налаштування, то взагалі все відпрацьовувати моментально, а виходить, налаштування відпрацьовує і плюс ще лопатить який процес після кожного руху
21.12.2020, 13:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Виклик перерахунку ніяк не пов'язаний із зазначеним налаштуванням. Я можу вам ще чимось допомогти в рамках цього питання?
21.12.2020, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Так це виходить жерсть якась я списав 1 товар в результаті у мене завис хвилинний крон на 3 хвилини (оскільки тільки цей процесор буде працювати 2 хвилини) і в результаті я вже 3 хвилини не отримую замовлення з маркетплейсів та платежі з виписки, а якщо у мене буде списання кожні 3 хвилини, то виходить

Так це виходить жерсть якась я списав 1 товар в результаті у мене завис хвилинний крон на 3 хвилини (оскільки тільки цей процесор буде працювати 2 хвилини) і в результаті я вже 3 хвилини не отримую замовлення з маркетплейсів та платежі з виписки, а якщо у мене буде списання кожні 3 хвилини то виходить хвилинний відпрацьовуватиме раз на 3 хвилини
Я правильно описав роботу системи на поточний момент за умови руху за складами раз на 3 хвилини?
21.12.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Теоретично так

Ого, стало ще веселіше :)
1. А чому він "лопатить" 2 хвилини якщо у мене по суті змінився 1 товар?
2. Можна що б він спрацьовував не по тригерах, а як більш системно раз на 30 хвилин або ще як то?
3. А ця галочка "update-avail-after-balance" вона ж по суті робить той же результат, що цей процесор "ShopSupplier_Processor_Avail" або я щось не розумію?
21.12.2020, 14:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так можна. Це буде коштувати вам 2год доопрацювання
Ви щось не розумієте.
21.12.2020, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Так можна. Це буде коштувати вам 2год доопрацювання
Ви щось не розумієте.

Перефразую
У мене протягом 20 хвилин списався 1 товар, чому цей процесор працював 2 хвилини (припускаю, що він обробляв всі товари які є в системі) замість того, щоб обробити тільки 1 товар?
21.12.2020, 15:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Да ви праві. Зазначений процесор опрацьовує всі товари системи. Так має бути. До мене є ще якісь питання?
21.12.2020, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Да ви праві. Зазначений процесор опрацьовує всі товари системи. Так має бути. До мене є ще якісь питання?

А навіщо він відпрацьовує всі товари, якщо змінився лише один товар, це ж не раціонально?
21.12.2020, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так має бути. У вас ще є до мене якісь питання крім "а навіщо"?
21.12.2020, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Так має бути. У вас ще є до мене якісь питання крім "а навіщо"?

Як можна відключити цей процесор і спробувати працювати без нього, а потім увімкнути?
Він просто як на мене нераціональний якийсь, замість того щоб забирати 1-2 секунди він жере 1-2 хвилини крона
21.12.2020, 17:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У клієнтів немає функціоналу, який міг би відключати цей процесор
21.12.2020, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
У клієнтів немає функціоналу, який міг би відключати цей процесор

А чим відрізняється галочка "update-avail-after-balance" від процесора "ShopSupplier_Processor_Avail"?
21.12.2020, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приблизно тим самим, чим дерево відрізняється від монітора. Це різні сутності
21.12.2020, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Приблизно тим самим, чим дерево відрізняється від монітора. Це різні сутності

Ок, зайду з іншого боку
Вони обидва впливають на галочку продукту "В наявності" (поле "avail")?
21.12.2020, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Без різниці з якого боку ви кудись хочете зайти. Якщо ви хочете відключати у себе цей процесор - це доопрацювання 2ч. Якщо не хочете – він продовжить роботу у тому ж режимі сто і зараз. Прямі питання ще будуть?
22.12.2020, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
Без різниці з якого боку ви кудись хочете зайти. Якщо ви хочете відключати у себе цей процесор - це доопрацювання 2ч. Якщо не хочете – він продовжить роботу у тому ж режимі сто і зараз. Прямі питання ще будуть?

Ви згодні, що якщо немає постачальників по товарах і включена галочка "update-avail-after-balance", то немає логіки в роботі процесора "ShopSupplier_Processor_Avail"?
22.12.2020, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


З цього завдання мені ще є питання?
24.12.2020, 13:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Gimli son of Glóin
dwarf написав:
З цього завдання мені ще є питання?

Регулярно спостерігаю в хвилинному кроні процес ShopSupplier_Processor_Avail причому два хвилинні проходи тобто спостерігав о 12:54 він був у списку процесів, потім дивлюся о 12:57 він знову працює
Тобто він займає постійно час роботи хвилинного крона, як це ненормально причому поспіль
1. Це нормально?
2. Чи може його потрібно вивести в часовий крон?
3. Два хвилинних крона поспіль це нормально?
09.03.2021, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Gimli son of Glóin
dwarf написав:
3. так

Якщо я правильно зрозумів логіку то вибираються всі товари і по них йде перерахунок, в результаті хвилинний крон пригальмовуватиметься на 3-4 хвилини, але тоді незрозуміло чому це відбувається знову при наступному запуску хвилинного крона, хіба що в система якось розбивати всі товари на партії і потім за кожен прохід хвилинного крона відпрацьовує не все, а якусь партію.
Поясніть, будь ласка, як це працює
09.03.2021, 23:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

працює все приблизно так як ви описали
10.03.2021, 10:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Gimli son of Glóin
dwarf написав:
працює все приблизно так як ви описали

1. Тоді поясніть у чому логіка розбивати так що б пригальмовувало хвилинний крон на 3-4 хвилини, чому не зробити так що б партії були такими, що може відпрацювати мінітний за хвилину, просто як втрачається логіка розбивки, виходить щоб відпрацювати по всіх товарах потрібно 5-10 хвилин, але система бет на партії що б відпрацювало 2-3 рази по 3 хвилини, ну як то нелогічно, якщо вже бити то так що б відпрацювало 10 разів по хвилині?
2. Якщо включена галочка update-avail-after-balance, яка тут https://baza.cn.ua/admin/shop/settings/storage/, то ці дії по суті не потрібні (які зараз гальмують систему) або це всі різні речі ?
3. Якщо різні речі то чим вони відрізняються (просто якийсь ребус виходить і в результаті система гальмує, а тлумачних пояснень немає)?
10.03.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. ні
2. повинні
3. це внутрішня логіка роботи двигуна, немає сенсу її вам пояснювати
10.03.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Gimli son of Glóin
dwarf написав:
1. ні
2. повинні
3. це внутрішня логіка роботи двигуна, немає сенсу її вам пояснювати

1. Я прошу, будь ласка, поясніть логіку так як тільки я дивлюся в панель я регулярно бачу в хвилинному процес ShopSupplier_Processor_Avail і він тупо жре 2 хвилини в результаті хвилинний крон відпрацьовує близько трьох, в результаті тупо гальмує всі інтеграції з іншими маркетплейсами, тобто розетка відпрацьовує за 2 секунди, але виходить що це відбувається раз на три хвилини, ну марення якийсь виходить, я не розумію як зробити так що б хвилинний відпрацьовував в межах хвилини як має бути за логікою вашої системи, прошу будь ласка пояснити логіку системи та механізм рішення
2. Я питав з метою зрозуміти, вони якось пов'язані (ця галочка і цей процесор), можемо я можу тоді відключити галочку і це як то допоможе, дайте будь ласка нормальну відповідь, не тупо відписку я не зрозумію як прибрати це постійне гальмування системи регулярні зависання при переході на етапи та постійний висяк процесора ShopSupplier_Processor_Avail у хвилинному кроні, як позбутися цього ShopSupplier_Processor_Avail ?
3. Я не думаю що вам складно це зробити, прошу будь ласка пояснити, що б усім майбутнім користувачам була зрозуміла причина і наслідки гальмування систем, що всі розуміли б, що ці гальмування це потрібна і важлива частина процесів системи.
12.03.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар