1b.app
Скопійоване посилання -

Як працює програма

Дароу парне. Бачу викотили прикладу, але щодо неї є кілька питань.
1. Наприклад, у мене є в боксі Н замовлень, Н платежів і на підставі цих даних у мене формується звіт кешфлоу, якщо я цим додатком підчищу замовлення та платежі, дані у звітах теж злетять?
Простіше кажучи, ця прикладу геть-чисто викошує сутність чи відбувається щось на кшталт архівації?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

вітання
на даний момент програма складається з автоматичних дій, зокрема твого питання стосується "Очистити дані про віддалені процеси".
Ця дія повністю видаляє історію змін, контакти, спостерігачів, валюту, файли, нагадування, продукти процесу вже віддалених процесів (тобто у яких стоїть позначка Удален). Самі процеси при цьому залишаються з позначкою Видалений і можуть бути відновлені
01.11.2021, 12:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

вірніше, за процесами негаразд, вони повністю видаляються теж
01.11.2021, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А контакти як можна очистити видалені? Я такої дії автоматичних не знайшов.
У нас при завантаженні повідомлень з пошти натворювалася нереальна кількість дублів контактів і зараз близько 80 000 віддалених контактів.
До речі, з цього пункту теж питання, як уникнути створення дублів при інтерграції з поштою? Судячи з кількості контактів, у нас створювався новий контакт на кожен новий лист, і на всі листи, що були в поштовій скриньці, включаючи віддалені, спам, архів...
02.11.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
А контакти як можна очистити видалені? Я такої дії автоматичних не знайшов.

такої дії на даний момент немає, повністю видалити контакти не можна

Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
як уникнути створення дублів під час інтерграції з поштою? Судячи з кількості контактів, у нас створювався новий контакт на кожен новий лист, і на всі листи, що були в поштовій скриньці, включаючи віддалені, спам, архів...

при інтеграції з поштою можна настроїти ігнорування окремих папок
наведіть приклади дублікатів, що створилися
02.11.2021, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можете подивитися у нашому боксі
https://korka.crm-onebox.com/
всі контакти у віддалених, по них пошук у мене не вдалося зробити, сортування теж не працює, тому не виходить вичленувати дублікати.
дублікати створилися або при імпорті пошти або при імпорті з webasyst, більше ні звідки контакти не створювали
дублікатів судячи з усього багато, тому що в webasyst у нас близько 4000 контактів, в поштовій скриньці в архіві близько 10000 листів, всього 14000 контактів, навіть якщо контакти створилися на всі листи в пошті. А контактів у нас у системі 80000.
02.11.2021, 17:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
всі контакти у віддалених, по них пошук у мене не вдалося зробити, сортування теж не працює, тому не виходить вичленувати дублікати.

Поки неясно, які саме дублікати контактів ви маєте на увазі, навіть якщо прізвища та імена збігаються, у них різні телефони та email
02.11.2021, 17:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, ви затерли всі автоматичні дії раз на день по видаленню, щоб ми купували це додаток по 39$ кожного місяця?
03.11.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Та мені, в принципі, все одно, дублікати вони чи ні. Ці контакти непотрібні. Мені просто цікаво звідки в системі взялося 80 000 контактів, вам не здається це ненормальним? І головне питання, як їх видалити, тому що я не планую платити 150 доларів на місяць за 80000 контактів, які незрозуміло звідки взялися, які тепер не можна видалити.
04.11.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цей додаток ми винесли всі дії щодо очищення, але я не володію інформацією щодо політики тарифікації додатків.

Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
як їх видалити, тому що я не планую платити 150 доларів на місяць за 80000 контактів, які незрозуміло звідки взялися, які тепер не можна видалити.

До програми очищення можна додати дію з видалення віддалених контактів і даних, пов'язаних з ними, створіть нову тему, зможете отримати в ній оцінку.
04.11.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

39 доларів на місяць за програму з очищення віддалених даних, ви це серйозно? Якщо у мене до цього були сумніви переходити чи ні на OneBox, то тепер їх точно немає.
04.11.2021, 20:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар