1b.app
Скопійоване посилання -

швидкість роботи Боксу

Добрий день. Прохання перевірити чому так довго створюється процес/перемикається етап. Бокс https://crm.kupistul.ua/ Відео додаю, перемикалися на різний інтернет канал під час перевірки, щоб унеможливити проблему з інтернетом. Працюємо поки що в тестовому режимі, в основному онлайн один співробітник, але якщо одночасно працює 2-3 особи взагалі неможливо працювати
У нас велика кількість товарів – понад 300 тис, може потрібно посилити сервер? Якщо так – що змінити? Чи в чому проблема зі швидкістю?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

у мене немає такої проблеми на вашій системі
але враховуючи що у вас 15 мільйонів коментарів у системі до процесів я думаю що проблема у ваших налаштуваннях дій БП які бездумно щось роблять і ви ловите іноді тупняки в системі
24.09.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, чи можна одержати приклад процесу з великою кількістю коментарів?
24.09.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, де Ви бачите багато повідомлень? ми видалили по максимуму старі процеси, а нових таких налаштувань не бачу. Дякую
28.09.2021, 10:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:
Підкажіть, де Ви бачите багато повідомлень? ми видалили по максимуму старі процеси, а нових таких налаштувань не бачу. Дякую

в тому раз у раз що процеси видалили а коментарів 15 мільйонів залишилося ....
я їх видалив поспостерігайте
29.09.2021, 01:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, спостерігаємо
29.09.2021, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар