1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня, прошу оцінити доопрацювання, яке дуже допоможе в роботі:
Потрібно створити новий крон, умовно назвемо його "cron-action", на якому будуть виконуватися дії, запущені користувачем вручну (наприклад, через оновлення тегів або через примусове запуск дії в автоматизації). На даний момент ці дії виконуються на хвилинному кроні і якщо на ньому висять будь-які критичні дії, вони не будуть виконані, поки запущена вручну дія не завершить свою роботу і хвилинний крон не розблокується. У деяких випадках це повністю паралізує поточні процеси як у нашому випадку.
Думаю, така доробка буде корисна багатьом користувачам системи. Готові за дане доопрацювання заплатити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Добре, запустіть в роботу, будь ласка. Бюджет у нас є, можна звідти списати. Дякую!
09.09.2021, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Дякую за доопрацювання.
Ігор, тут https://crm-onebox.com/ru/support/server-installation/7250-predlozheniya-po-opti...
Ви відповідали:
"1. Ні так не можна зробити, тому якщо ваші масові операції одночасно з хвилинним кроном щось будуть робити з одним і тим же контактом - ви отримаєте втрату даних"
Чи ця доробка не стосується мого випадку, наприклад, перезбереження карток клієнта чи масова зміна етапу з надсиланням повідомлень через турбосмс, які завантажують хвилинний крон на кілька годин?
09.09.2021, 20:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій
Клієнт писав/ла:
Добрий день. Дякую за доопрацювання.
Ігор, тут https://crm-onebox.com/ru/support/server-installation/7250-predlozheniya-po-opti...
Ви відповідали:
"1. Ні так не можна зробити, тому якщо ваші масові операції одночасно з хвилинним кроном щось будуть робити з одним і тим же контактом - ви отримаєте втрату даних"
Чи ця доробка не стосується мого випадку, наприклад, перезбереження карток клієнта чи масова зміна етапу з надсиланням повідомлень через турбосмс, які завантажують хвилинний крон на кілька годин?

це різні речі
тут йдеться про те, щоб разово запустити а не постійно
10.09.2021, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я вручну через панель масових змін запускаю перезбереження карток клієнтів та вішаю хвилинний крон на 2 години. Просив окремий крон для операцій, запущених вручну.
Я вручну запускаю зміну етапу з 2000 процесів з відправкою повідомлень і вішаю хвилинний крон на 4 години. Теж вважав, що готельний крон допоможе.
Адже це "дії запущені вручну" і згідно з доопрацюванням потраплятимуть в окремий крон "cron-action"?
10.09.2021, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій
Клієнт писав/ла:
я вручну через панель масових змін запускаю перезбереження карток клієнтів та вішаю хвилинний крон на 2 години. Просив окремий крон для операцій, запущених вручну.
Я вручну запускаю зміну етапу з 2000 процесів з відправкою повідомлень і вішаю хвилинний крон на 4 години. Теж вважав, що готельний крон допоможе.
Адже це "дії запущені вручну" і згідно з доопрацюванням потраплятимуть в окремий крон "cron-action"?

буде доопрацьовано лише запуск дій
решта не буде переноситися на окремий крон
в OS це і так запукається паралельно від кронів взагалі і без затримок – навіщо робити подвійну роботу?
12.09.2021, 21:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар