1b.app
Скопійоване посилання -

Розміщення Onebox на своєму сервері

Добрий день.
Питання №1
Де можна ознайомитись із структурою файлів onebox, які встановлюються на сервер. Питання до того - чи можна розмістити на тому самому сервері свій сайт, щоб усе було в одному місці? Чи є інструкція по встановленню onebox на свій сервер.
І питання №2, щоб не плодити теми
Опишіть, будь ласка коротко які процеси можуть використовувати 8 гб оперативної пам'яті та 4 ядра процесора, для невеликого боксу з 2-3 користувачами та до 500 товарів, наскільки критично мати саме таку мінімальну конфігурацію.
Буду вдячний за оперативну відповідь.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Валерію, добрий день!
1. На даний момент такої документації немає, вона буде доступна пізніше (пара місяців).
Запит рідкісний, поки на нього ресурси не витрачаємо.
1.1. Ставити OneBox OS і ще на один сервер в одному оточенні - не бажано.
Навіть більше, ми не візьмемося таке робити і ніякої відповідальності не будемо.
Краще за різні віртуалки.
Це пов'язано з тим, що OneBox OS займає всі доступні ресурси в моменті (див. пункт 2 нижче), а також він використовує memcache, redis, які спільні для всього сервера.
Тому краще взяти дві різні віртуалки (VPS) поруч.
2. Все залежить від того, які OS-програми ви поставите.
Самому OneBox OS за замовчуванням потрібно щонайменше 3 ядра (точніше, операційна система повинна побачити 3 потоки, 300% CPU).
Це дуже умовно, але все-таки:
- Перші 100% це умовно CentOS, MySQL, memcached, redis.
- Другі 100% - це php-fpm.
- Треті 100% це cron-hour, cron-day, cron-minute.
А далі все залежить від того, які програми ви ставите.
Наприклад, ви використовуєте повнотекстовий пошук (пошук будь-яких даних до боксу) і у вас зроблено 10 груп бізнес-процесів. Запит користувача через redis оброблятися в стільки потоків, скільки у вас є вільних ядер. Якщо ядер 5 - все працює паралельно до 5 потоків, якщо вільних ядер 0-1 - то в один потік. І тому довго.
Програма пошта - це +N потоків, скільки у вас поштових скриньок. Звичайно, один потік не займає 100% CPU завжди, він часто знаходиться в sleep-стані. Але якщо у вас 100 поштових скриньок і туди постійно летять листи, то це +200-300% до CPU.
Перерахунок цін та наявності – зажирає стільки ресурсів у моменті, скільки є вільних. Там все може рахуватися в один потік, а може 600 потоків (для сервера на 32 ядра).
Вливання будь-яких даних із Excel/CSV - в один потік, але якщо поставити на вливання 5 файлів - то вже 5 потоків.
Якщо узагальнити, OneBox OS використовує всі доступні ресурси максимально ефективно. І він не може здогадатися, що хтось ще поряд (якийсь сайт) бореться за ці ж ресурси.
PS: Невелике пояснення для тих, хто читає цю тему і не розуміє як може бути 300% CPU.
У Linux/Unix якщо у вас 4 ядра CPU (8 потоків) – то вам максимально доступно 800% CPU.
У windows - якщо у вас 4 ядра CPU (8 потоків) - то вам операційна система показує все одно від 0 до 100% CPU (просто в цих 100% 8 ядер).
Особисто у мене є бокс на OS, в якому встановлено лише три додатки: Пошта (1 скринька) та Проекти та Платежі.
І це все працює на віртуалці CPX11 https://www.hetzner.com/cloud за 3 євро/місяць.
Але я чітко усвідомлюю, що постав я хоч одну аппку ще - мені потрібно апгрейдити сервер.
30.06.2021, 11:09
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар