1b.app
Скопійоване посилання -

копіювання боксу

Необхідно скопіювати дані БД боксу з одного на другий. Поділяємо проекти за напрямами бізнесу.
Можливо? що потрібно від власника боксу? яка оцінка робіт?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Скопіювати 1 у 1 дані з одного боксу на другий займе близько 2 годин (бд+media). Другий бокс стане повною копією першого, потім вони житимуть "окремим життям", тобто. будуть незалежними один від одного. При копіюванні можуть перестати працювати деякі інтеграції з сервісами, які зав'язані на IP, оскільки у другого боксу він зміниться.
23.06.2021, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

.
клац-клац написав:
Скопіювати 1 у 1 дані з одного боксу на другий займе близько 2 годин (бд+media). Другий бокс стане повною копією першого, потім вони житимуть "окремим життям", тобто. будуть незалежними один від одного. При копіюванні можуть перестати працювати деякі інтеграції з сервісами, які зав'язані на IP, оскільки у другого боксу він зміниться.

підходить. що потрібно вам повідомити, щоб це зробити – виставляти окремий запит як інтегратор проекту чи потрібно робити обов'язково від імені власника боксу?
24.06.2021, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви виставлятимете завдання безпосередньо самі через наш бокс, то начебто повідомляти додатково нічого не треба. якщо через форум, то потрібне підтвердження від власника боксу, який копіювати
24.06.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Бокс sand.powerproject.com.ua скопійовано на base.crm-onebox.com
21.07.2021, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:
base.crm-onebox.com

бачити щось із доступами. не можу увійти. можете надіслати доступи на мою пошту?
21.07.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. писав/ла:
бачити щось із доступами. не можу увійти. можете надіслати доступи на мою пошту?

Це копія боксу. Заходьте під доступами боксу sand.powerproject.com.ua.
21.07.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:

Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. писав/ла:
бачити щось із доступами. не можу увійти. можете надіслати доступи на мою пошту?

Це копія боксу. Заходьте під доступами боксу sand.powerproject.com.ua.

раніше я заходив на sand.powerproject.com.ua під догін інтегратора. зараз це зробити не можу. я так розумію, що потрібне якесь додаткове налаштування, яке ви можете прописати мене інтегратором на даному боксі, щоб я міг до нього зайти так само, як заходив на sand.powerproject.com.ua. так? Якщо так, то чи можете це настроїти?
22.07.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. писав/ла:
раніше я заходив на sand.powerproject.com.ua під догином інтегратора.

Тепер ви заходите у бокс – base.crm-onebox.com.
Це копія боксу sand.powerproject.com.ua.
Увійдіть під адміннським обліком з боксу sand.powerproject.com.ua та створіть свій облік.
22.07.2021, 22:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович
OneBox production написав:

Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. писав/ла:
раніше я заходив на sand.powerproject.com.ua під догином інтегратора.

Тепер ви заходите у бокс – base.crm-onebox.com.
Це копія боксу sand.powerproject.com.ua.
Увійдіть під адміннським обліком з боксу sand.powerproject.com.ua та створіть свій облік.

ви, мабуть, мене не зовсім зрозуміли. Якщо мене прописують (хтось з вашого боку) як інтегратора проекту, то при вході в бокс клієнта під власним обліком (стандартною для всіх моїх боксів) ліцензію я не займаю. і, мабуть, для цього використовується url боксу. Гаразд. закриємо завдання. Якщо що – попрошу окремо такий доступ.
23.07.2021, 11:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я вас зрозумів одразу.
Бокс base.crm-onebox.com – Ваш. тому мені не зрозуміло навіщо отримувати доступ до свого боксу таким складним чином.
І на скільки я знаю, тепер інтегратори теж займатимуть ліцензію.
23.07.2021, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар