1b.app
Скопійоване посилання -

просимо прояснити що так сильно завантажує сервер, починається зазвичай об 11 годині щодня

Доброго дня
додаю графік завантаження процесора сервера.
підкажіть, що можна оптимізувати, щоб не так вантажився сервер, працює не багато користувачів...
за графіками нічним процесором сервера не навантажено, тому думаю тут причина в коді системи ... можна оптимізувати ?
хочеться хоча б для початку що саме вантажить процесор.
може можна доопрацювати панель управління навантаженням на сервер, щоб бачити що саме найбільше вантажить сервер в даний момент... і як оптимізувати...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

привіт, хтось зможе прояснити по
"Панель управління навантаженням на сервер"?
09.12.2021, 10:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Для аналізу навантаження на ваш сервер може знадобитися від 10год доробки, так само якщо будуть виявлені якісь вузькі місця якесь до-во годин може піти на їх оптимізацію, про це буде повідомлення додатково. Якщо вас влаштовує, я можу виставити рахунок на 10год, після якого вам буде надано список всього, що робить навантаження на ваш сервер і шляхи оптимізації.
10.12.2021, 17:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дуже дякую, треба деякий час узгодити цю витрату...
13.12.2021, 09:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар