1b.app
Скопійоване посилання -

Продовжуються проблеми з ShopSupplier_Processor_Avail і що за процесор Box_Processor_StartAction

Раніше вже піднімалися теми з цього харчування https://1b.app/ru/forum/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+
Процесор ShopSupplier_Processor_Avail регулярно зупиняє роботу дій на хвилинному кроні, дуже складно працювати, також я так зрозумів він блокує таблицю продуктів і в результаті в момент коли він працює неможливо зберегти продукт (сторінка не відповідає)
Виникають питання:
1. З листування раніше Бодяко казав що процесор ShopSupplier_Processor_Avail проходить по всіх товарах системи у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" тобто на його роботу впливає кількість товарів у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" в мене було 12 000 товарів в яких стояла галочка працював 4 хвилини, я зменшив кількість товарів у яких є галочка до 3000 (тобто в 4 рази), але час роботи ShopSupplier_Processor_Avail майже не змінився, чому ?
2. З листування дуже важко зрозуміти як часто запускається ShopSupplier_Processor_Avail (не можу зрозуміти логіку його запуску) прошу поя
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
6. У панелі побачивши процесор Box_Processor_StartAction чому він так довго працює (у хвилинному кроні працює більше хвилини)?
7. Що робить Box_Processor_StartAction (яка його логіка)?
8. Що впливає на швидкість роботи Box_Processor_StartAction (як можна зменшити годину його роботи)

Box_Processor_StartAction - це обробник, який виконує дію, яку ти вручну запускаєш в автоматизації. Запускаєш вивантаження на сайт - вивантажує 30 хвилин на сайт і т.д.
Хочеш, щоб він працював менше, не запускай дії вручну, а якщо запускаєш, то розрахуй, що він навантажуватиме хвилинний крон
05.12.2021, 18:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
1. З листування раніше Бодяко казав що процесор ShopSupplier_Processor_Avail проходить по всіх товарах системи у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" тобто на його роботу впливає кількість товарів у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" в мене було 12 000 товарів в яких стояла галочка працював 4 хвилини, я зменшив кількість товарів у яких є галочка до 3000 (тобто в 4 рази), але час роботи ShopSupplier_Processor_Avail майже не змінився, чому ?

Якщо у тебе 100 правил, то кожен товар перевіряється на відповідність усім 100 правилам. Тут я згоден, що працює не ідеально, але так було придумано із самого початку.
Загалом ти зачіпаєш дуже тонкі питання, чи не вийде в поточному варіанті перерахунку пришвидшити його, тільки переписувати логіку, що не є безкоштовним і тут доробка буде не менше 10-ти годин, і для версії MVP точно не буде такої інвестиції бо це вже застаріла версія , який сенс її розвивати, треба мислити реально, а не емоційно.
У OneBox OS якраз перерахунок працює трохи інакше і буде менше проблем.
05.12.2021, 18:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Андрій, дякую за відповідь, але я не отримав відповіді на всі питання + мені потрібна відповідь від розробників і потрібна відповідь на базі логіки системи бо зараз я не розумію
07.12.2021, 22:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


1. З листування раніше Бодяко казав що процесор ShopSupplier_Processor_Avail проходить по всіх товарах системи у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" тобто на його роботу впливає кількість товарів у яких стоїть галочка "Синхронізувати наявність" в мене було 12 000 товарів в яких стояла галочка працював 4 хвилини, я зменшив кількість товарів у яких є галочка до 3000 (тобто в 4 рази), але час роботи ShopSupplier_Processor_Avail майже не змінився, чому ?

Yes, ShopSupplier_Processor_Avail goes для всіх невикористаних продуктів в 데이터베이스, де sync_avail=1.
Визначення часу різного розміру для кожного сервера параметрів і параметрів і box configuration і не мають linear dependency with count of products.

2. З листування дуже важко зрозуміти як часто запускається ShopSupplier_Processor_Avail (не можу зрозуміти логіку його запуску) прошу пояснити загальну логіку його запуску?

Існує безліч пунктів у всіх системах, де процесор може бути виконаний. I don't remember it all, but most of them is:
- коли будь-який зразок з продукцією на будь-якому місці (будь-яка вартість роботи в db)
- коли будь-який Happy happens with product card data (any update/edit)
- коли будь-який хлопець з продукцією на покупці цін-лист (будь-який update, edit, delete)
- автоматичні actions by cron
- manual supplier execution

3. Якщо по всіх товарах прибрати галочку "Синхронізувати наявність..." то ShopSupplier_Processor_Avail взагалі не запускатиметься?

No. It will run, but very quickly because SQL query "SELECT * FROM product WHERE sync_avail=1 and deleted=0" will execs very fast.

4. Я правильно розумію що при роботі ShopSupplier_Processor_Avail блокується вся таблиця продуктів і не можна вносити зміни по всіх продуктах?

Це depends for server configuration and MySQL/MariaDB/Percona version.
Але в 99% місць table products будуть повністю блоковані (sql ex lock for writes) і наявні update actions will in series (не parallel). Thats why it's too slow.
Product avail був повністю fixed and remade в OneBox OS (parallel on redis, no blocking tables), але не в MVP. And we will not fix in MVP.

5. Якщо вимкнути галочку "update-avail-after-balance" тут https://baza.cn.ua/admin/shop/settings/storage/ то якою логікою буде запускатися ShopSupplier_Processor_Avail (як часто)

Pls, my answer n.2, exclude storage element.

6. У панелі побачивши процесор Box_Processor_StartAction чому він так довго працює (у хвилинному кроні працює більше хвилини)?

About StartAction processor I не має інформації.
08.12.2021, 01:51
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Yes, ShopSupplier_Processor_Avail goes для всіх невикористаних продуктів в 데이터베이스, де sync_avail=1.
Визначення часу різного розміру для кожного сервера параметрів і параметрів і box configuration і не мають linear dependency with count of products.


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
No. It will run, but very quickly because SQL query "SELECT * FROM product WHERE sync_avail=1 and deleted=0" will execs very fast.

Дякую за відповіді
Прошу ще додати трохи інформації, якось виходити нелогічно
Раніше (6-10 місяців тому) у мене було 9 000 - 10 000 товарів з sync_avail=1 і процесор ShopSupplier_Processor_Avail працював 2-3 хвилини
Потім у мене стало 12 000 товарів з sync_avail=1 і процесор ShopSupplier_Processor_Avail став працювати 4-5 хвилин
Я зменшив кількість товарів до 9 000 але годину роботи ShopSupplier_Processor_Avail майже не змінився
Причому ви пишете що якщо товарів з sync_avail=1 буде 0 то процесор ShopSupplier_Processor_Avail буде працювати дуже швидко
За логікою повинна бути якась лінійна залежність, чому її зараз немає і чому йде наоборот якийсь приріст (тобто за логікою у мене буде через рік всі ті 9 000 товарів, але
Чому так виходити і як можна зменшити годину роботи ShopSupplier_Processor_Avail (не переходивши на OS бо мені це не рентабельно + в OS немає можливості працювати з сайтом + OS я так розумію ще не ідеальний)?
13.12.2021, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тому що немає там лінійної залежності, чому ви вирішили, що вона там має бути?
Щоб зрозуміти як працюють SQL-запити і чому немає лінійної залежності, спочатку рекомендую 15 років повивчати MySQL/PgSQL.
13.12.2021, 13:15
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Тому що немає там лінійної залежності, чому ви вирішили, що вона там має бути?
Щоб зрозуміти як працюють SQL-запити і чому немає лінійної залежності, спочатку рекомендую 15 років повивчати MySQL/PgSQL

Вирішим тому що якщо SELECT повертає 0 записів то процедура виконується 5 секунд (цифру сам вигадавши на базі ваших слів "will execs very fast")
А якщо SELECT повертає 10 000, то виконується набагато більше
Я розумію як працює MySQL і щоб вибрати 10 000 записів з таблиці в ньому потрібно 1-2 секунди, а ось що робиться далі це вже незрозуміло і згідно з якою логікою блокується вся таблиця продуктів на 2-3 хвилини в CRM системі де працюють постійно люди процесами які впливають на таблицю через дії це вже взагалі якийсь треш, я б ще зрозумів би щоб блокувалася не вся таблиця, а циклом проходився весь SELECT і блокувався поточний запис таблиці, по якому йде цикл, але щоб блокувалася вся таблиця на 2-3 хвилини , причому це в мене 10 000 товарів, а якби було 1 000 000 то там взагалі мабуть були б не хвилини, а години, я трохи розумію принципи програмування і як помилка логіки автора цієї процедури, він просто не подумаю що в базі може бути більше 100 товарів і виконував процедуру на базі в якій було 3 тестові товари.
Прошу будь ласка пояснити чому автор процедури вигадав таку незрозумілу логіку (блокувати всю таблицю на 2-4 хвилини, в моєму випадку) і як можна вирішити цю проблему (не переходячи на OS)
16.12.2021, 23:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Цю логіку вигадав і написав я років 10 тому. Потім її допилювали без мене.
Як написано – так написано. Про що я думав у той момент – я не пам'ятаю. Але я точно не думав, що через 10 років мені буде виносити мізки хтось, вимагаючи, щоб я згадав про що я тоді думав :)
Коли робили OS – я разом із Ігорем Устименком придумали нову логіку, з нуля. Яка працює паралельно, швидко та без зайвих перерахунків.
У тебе коробка на своєму сервері, можеш копатися в коді та вивчати логіку як завгодно.
Припилювати шматок OS в MVP – ми не будемо. Тому, або упокоритеся, або переходьте на os, або самі розбирайтеся в коді і виправляйте що хочете (у вас же свій сервер).
17.12.2021, 00:39
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
і згідно з якою логікою блокується вся таблиця продуктів на 2-3 хвилини в CRM системі

хто тобі сказав що mysql блокує таблицю під час читання?
17.12.2021, 11:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous duck
OneBox production написав:
хто тобі сказав що mysql блокує таблицю під час читання?

1. Тут писав Устименко "перерахунок наявності не буде блокувати таблицю продуктів масово". тому що відпрацює не за 200 секунд а за 10-15"
2. Перевірено на практиці, коли працює ShopSupplier_Processor_Avail то не можна зберегти продукт , довго думає, а потім видає помилку, коли не працює то все ОК, також не можна провести замовлення на етап у якому є або дія по роботі зі складами, або дія з автоматизації продукту, або запису даних у продукт
3. За всіма завданнями https://1b.app/ru/forum/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+ ніхто не сказав що не блокує
Можливо це технічно не блокування, можливо йде черга, а потім таймаут.
Поясніть щоб розуміти логіку роботи системи і знайти рішення як можна нормально працювати на цьому продукті

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Припилювати шматок OS в MVP – ми не будемо. Тому, або упокоритеся, або переходьте на os, або самі розбирайтеся в коді і виправляйте що хочете (у вас же свій сервер).

А для чого "Припилювати" просто перепишіть процедуру (виправте критичні помилки логіки)
Виходити дуже не добре ви придумали логіку, потім її продали клієнтам
Далі ви зрозуміли, що логіка погана і вирішили не виправляти її, а зробити нову, а клієнтів які користуються старою логікою поставили перед складним вибором, змінити стару логіку (на якій все працює інтеграцію, сайт і т.д.) на нову, яка ще до кінця не дороблена (немає 100% гарантії що з новою не буде так як зі старою) + треба відмовитися від сайту + почати регулярно оплачувати рахунки на нову логіку + витратити годину на переналаштування системи та розказати співробітників принципи роботи з новою логікою.
Я розумію що ви як компанія стали перед складним вибором, але не можна так робити не можна старшу вашу дитину і робити нової дитину через те що старша неправильна
20.12.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

МИ НЕ БУДЕМО НІЧОГО ЗМІНЯТИ У ONEBOX MVP, ЦЕЙ ПРОДУКТ БІЛЬШЕ НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ І НЕ ДОРОБЛЯЄТЬСЯ.
Навіть якщо за це добре заплатити.
THE END.
20.12.2021, 11:09
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
МИ НЕ БУДЕМО НІЧОГО ЗМІНЯТИ У ONEBOX MVP, ЦЕЙ ПРОДУКТ БІЛЬШЕ НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ І НЕ ДОРОБЛЯЄТЬСЯ.
Навіть якщо за це добре заплатити.
THE END.

лайк, передплата, розходимося.
20.12.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous duck
OneBox production написав:
лайк, передплата, розходимося.

Ви перепитали (уточнили), я давши вам відповідь, прошу дати відповідь (пояснення)
1. Тут https://1b.app/ru/forum/server-installation/8161-pomogite-razobratsya-tupit-boks... писав Устименко "перерахунок наявності не буде блокувати таблицю продуктів масово так як відпрацює не за 200 секунд за 10-15"
2. Перевірено на практиці, коли працює ShopSupplier_Processor_Avail то не можна зберегти продукт , довго думає, а потім видає помилку, коли не працює то все ОК, також не можна провести замовлення на етап у якому є або дія по роботі зі складами, або дія з автоматизації продукту, або запису даних у продукт
3. За всіма завданнями https://1b.app/ru/forum/?q=ShopSupplier_Processor_Avail+ ніхто не сказав що не блокує
Можливо це технічно не блокування, можливо йде черга, а потім таймаут.
Поясніть щоб розуміти логіку роботи системи і знайти рішення як можна нормально працювати на цьому продукті
Також прошу закрити це завдання.
Або вилучили, бо там рішення не дали і вже ніхто не дасть
Або напишіть що небуть я просто закрию завдання
22.12.2021, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Фізично блокування таблиці або записів таблиці при стандартних налаштуваннях бд не відбувається. Тобто. якщо вам встановлював систему наш системний адміністратор і ви самі не чіпали налаштування БД, то блокувань у вас немає. Ваше припущення по таймууту може бути вірним, оскільки на час перерахунку наявність система може виконувати складні запити та тимчасово не давати виконуватись іншим запитам. Пояснення того, що точно відбувається нічим вам не допоможе, тому що потрібно переписувати сам процесор, чого ви самостійно швидше за все робити не будете. Якщо це вам серйозна проблема, легше перейти на os і вирішити її.
На ваше прохання залишив коментар у задачі, видаляти її немає прав.
22.12.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

anonymous duck
OneBox production написав:
Фізично блокування таблиці або записів таблиці при стандартних налаштуваннях бд не відбувається. Тобто. якщо вам встановлював систему наш системний адміністратор і ви самі не чіпали налаштування БД, то блокувань у вас немає

Встановлював ваш, я нічого не чіпавши, ок, блокування немає

anonymous duck
OneBox production написав:
Ваше припущення по таймууту може бути вірним, оскільки на час перерахунку наявність система може виконувати складні запити та тимчасово не давати виконуватись іншим запитам. Пояснення того, що точно відбувається нічим вам не допоможе, тому що потрібно переписувати сам процесор, чого ви самостійно швидше за все робити не будете.

Саме допоможе, якщо я зрозумію що там йде повне пекло і маячня тоді мабуть буду думати над тим щоб змінити систему, або шукати варіанти як цей бредо-пекло прибрати.
Зібравши всю інформацію, що є по цьому харчуванню, виходить така, не дуже хороша історія, суть історії в тому, що ShopSupplier_Processor_Avail по суті запускається регулярно, якщо ти працюєш з товарами (редагуєш їх).
Тобто, якщо вірити словам Максима, то він запускається навіть коли йде редагування товару
А якщо в тобі в базі 2-3 тисячі активних товарів, то зрозуміло що кожні 5-10 хвилин йдуть якісь виправлення по товарах + ідуть якісь операції по складу
В результаті виходить що ShopSupplier_Processor_Avail тупо працює один за одним (і я це нещодавно перевірив на практиці, я редагував товари і спостерігав у панелі як він запустився 2 рази підряд, тобто як тільки закінчив один, почався інший)
В результаті його роботи тупо все висить і виходить якщо працює якийсь контентник з базою, то ShopSupplier_Processor_Avail тупо працює постійно на хвилинному кроні.
Причому весь абсурд що ShopSupplier_Processor_Avail тупо бере щоразу всі невилучені товари і лопатити їх, я ще розумію обробляти тільки ті товари за якими були зміни з останньої роботи, але ж ні, він лопатити все, в результаті система тупо висити і починає "бажити" в всіх частинах системи.
Ось наприклад останні баги, які стали результатом:
1. За замовленням https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/61332/edit/ йде 2 рази підряд переход у статус "Резерв" (тому що система висити і менеджер не може перевести замовлення на статус 1-2 хвилини і робить спроби (щоб потрапити до таймауту) в результаті підвійного переходу товар система 2 рази ставити в резерв, тут також абсурд, товар у замові 1, але в резерв система ставити 2 рази і в результаті товару немає в наявності і менеджер шукаю чому так , робить міні ревізію (шукає пересорт), чому система творити таке марення, незрозуміло, ну повинна ж бути якась логіка якщо в замовлення 1 штука, то 2 поставити за цим замовленням не повинно ні при яких ситуаціях.
2. Далі щоб почати розбиратися і як мінімум подивитись всі товари які в резерві тупік, немає жодного звіту щоб подивитись всі товари які є в резерві (можливо помиляюся, якщо так підкажіть, буду раді.
3. Вісь товар https://baza.cn.ua/admin/shop/products/61655/storage/ і вісь замовлення https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/61630/edit/ знову йде перехід 2 рази на один і той же статус (менеджер через більше 2 хвилин і системі не перевела в статус, це все можна подивитись по історії зміни статусів) і тут система знову створює 2 платежі (дублює, хоча не етапі стоїть перевірка щоб повторно не додавати платіж ) і далі система списує 2 рази товар, хоча в замовлення один і на залишках він 1 був, але ситсема списує 2 рази ну марення ж якийсь, як так можна нерозумію
І це все через ShopSupplier_Processor_Avail який тупо після кожної дії з одним нещасним товаром лопатити всі товари цілий день
Я вже думав відключити синхронізацію і якось через дії заповнювати поле наявності через процес після списання, або через автоматизацію продуктів, але натиснути немає жодних дій які можуть заповнити це поле, а якщо відключити синхронізацію тоді почнуться проблеми з наявністю на сайті та у вивантаженнях на rozetka ( розетка) and prom (пром)
Єдине що ви пропонуєте це перейти на OS, але на OS немає можливості робити щоб був сайт + потрібно регулярно платити за те, що в тебе зараз є і за що ти регулярно не платиш.
Прошу дати якесь рішення крім переходу на OS і пояснити чи є якісь можливі варіанти щоб
26.12.2021, 22:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, при редагуванні будь-якого товару запускається цей процесор і він лопатить усі товари.
Виправляти не будемо, навіть за гроші.
І нам все одно, чи влаштовує ця відповідь чи не влаштовує.
- або перейдіть на OS (і відмовтеся від інтернет-магазину, або використовуйте https://1b.app/ua/app/anotherbox/ )
- або перейдіть на сервер https://www.hetzner.com/dedicated-rootserver/ax161 (200 євро на місяць) і тоді ці тупняки не будуть вас так довбати
- або упокоритеся
Але головне, не виносите розробникам мізки щодо того, що вам щось не подобається.
Удачі та з новим роком! :)
27.12.2021, 10:40
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Так, при редагуванні будь-якого товару запускається цей процесор і він лопатить усі товари.


Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
No. It will run, but very quickly because SQL query "SELECT * FROM product WHERE sync_avail=1 and deleted=0" will execs very fast.

Максиме, ви м'яко кажучи сказали неправду
Я прибравши по всіх товарах галочку "Синхронізувати наявність"
Т.е.
Причому вчора після того, як я знявши галочку по всіх товарах, я ще додатково перевантажив сервер
Поясніть будь ласка чому він продовжує працювати, причому так довго і чому ви казали що буде працювати "very quickly", але цього не сталося
Зараз роблю "костиль" через процедуру, щоб через API змінювати поле "Наявність" https://baza.cn.ua/admin/shop/workflow/12/procedure/193/?status=0
Не думаю що це якось могло вплинути на ShopSupplier_Processor_Avail, але все ж таки пишу, може це якось мені допоможе
28.12.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Владислав - наскільки я зрозумів, цей процесор спрацьовує, якщо є будь-який рух по функціоналу постачальників, тобто зачепити, навіть якщо ви відключили всі галочки синхронізації, але в налаштуваннях є "Спершу враховувати склад" чи "Спочатку враховувати постачальників". також може включатися відразу після завантаження прайс-листів. відповідно, щоб перевірити - потрібно відключати прямо всі зв'язки.
ну і сервер сильніший звичайно.
28.12.2021, 18:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Сусяк Ігор
Інтегратор
Integrator.com.ua написав:
Владислав - наскільки я зрозумів, цей процесор спрацьовує, якщо є будь-який рух по функціоналу постачальників, тобто зачепити, навіть якщо ви відключили всі галочки синхронізації, але в налаштуваннях є "Спершу враховувати склад" чи "Спочатку враховувати постачальників". також може включатися відразу після завантаження прайс-листів. відповідно, щоб перевірити - потрібно відключати прямо всі зв'язки.
ну і сервер сильніший звичайно.

Ігоре, я хочу отримати від розробників конкретику, яку не можу отримати вже рік
Ось перше моє завдання від 2020-12-21 12:08:28 https://1b.app/ru/forum/server-installation/4807-kakoy-to-neponyatniy-protsess-p...
З тих пір пройшов рік і я досі не отримай чіткої і ясної відповіді як можна зупинити цей нелогічно-тупий процесор
У кожній задачі я маленькими кусочками отримую нову інформацію від розробників про цей процесор, але, на жаль, вони ніколи не дають конкретики як це припинити, постійно вкидають інформацію що впливає на роботу, в результаті я щось змінюю і воно не допомагає, нажаль це такий стиль розробників, ставиш на них консультацію, в результаті відповіді породжують ще більше питань, в результаті я і розробники витрачають багато години, якби вони дали один раз правильний, конкретний відповідь то не було б цих довгих переписок і проблем, але схоже що їм так краще працювати.
Якщо у вас є якась конкретна 100% інформація як зупинити цей процесор або щоб він працював "very quickly" то пишіть
Ви пишете "Спочатку враховувати склад", а ви пишете про Пріоритет вибору ціни (priority-source-product), а в мене проблема не з ціною, а з наявністю і галочка "Перелічувати ціну з постачальниками і складами (product.product_syncpricesup)" в товарах виключена, тобто це налаштування повинно бути не актуальним, я думаю логіка повинна бути така що якщо галочка "Перелічувати наявність з постачальниками і складами" не включена в товарах, то і ShopSupplier_Processor_Avail працювати повинен "very quickly" це не працює
Відносно "ну і сервер сильніший звичайно.", я не згоден, я думаю для таких навантажень його достатньо, просто в боксі багато чого ще треба розробникам оптимізувати в коді, тому що наприклад цей ShopSupplier_Processor_Avail він тупо лопатити кожні 5 хвилин 5 років тому, ну це ж маразм і таких процесорів у системі я думаю не один, у розробників часто є практика написати аби як, а потім "вілізувати" (оптимізувати/документувати)
Зараз додатково тут https://baza.cn.ua/admin/shop/settings/recalculate-price/
1. Поставивши галочку (Не оновлювати ціну продажу товару при перерахунку / margin-not-chenge-product-pricecell)
2. Поставивши галочку (Не оновлювати наявність продуктів після оновлення продуктів постачальників / price-import-supplier-avail-not-update)
3. Прибравши галочку (Перераховувати ціну товару після оновлення товарів постачальників / price-import-supplier-update)
4. Прибравши галочку (Округлення цін при перерахунку цін / price-rounding-off-supplier-calculateprice-admin)
5. Прибравши галочку (Проводити перерахунок цін товару при зміні інформації про постачальників / margin-auto-recalc)
6. Прибравши галочку (При зміні балансу товару на складі виконувати для нього перерахунок цін / margin-change-product-after-change-balance)
7. Прибравши галочку (вибрати активного постачальника за найменшою ціною постачальника / supplierprice-min-pricebase)
8. Поставивши галочку (Не запускати автоматизацію при перерахунку наявності / avail-product-no-action-update-after)
9. Прибравши галочку (Не оновлювати закреслену ціну продукту / margin-not-change-product-priceold)
10. Поставивши галочку (Не обнулювати закупівельну ціну товару при перерахуванні цін та наявності / margin-not-chenge-product-null-pricebase)
11. Поставивши галочку (Не обнулювати ціну продажу товару при перерахуванні цін та наявності / margin-not-chenge-product-null-pricesell)
Можливо ще це якось зупинити ShopSupplier_Processor_Avail
Запитання:
1. Чому сказали що буде працювати "very quickly" коли приберу галочку по всіх товарах, але цього не сталося?
2. Мені чомусь перестали приходити листи на пошту про відповіді у завданнях (спам перевіряв)?
Устименко Ігор може ти підкажеш як зробити, щоб ShopSupplier_Processor_Avail працював "very quickly" ?
30.12.2021, 00:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Устименко Ігор може ти підкажеш як зробити, щоб ShopSupplier_Processor_Avail працював "very quickly" ?

він працює у тебе 1 секунду я навіть заради інтересу зайшов і запустив його руками
30.12.2021, 02:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
він працює у тебе 1 секунду я навіть заради інтересу зайшов і запустив його руками

Так зараз він працює швидко
У теорії на це вплинуло те, що я натискав 11 галочок (які вище описавши)
Дайте відповідь що на нього впливає, бо раніше ви сказали що впливає галочка синхронізація, але тестовим шляхом виявилося що це не так.
02.01.2022, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
він працює у тебе 1 секунду я навіть заради інтересу зайшов і запустив його руками

Так зараз він працює швидко
У теорії на це вплинуло те, що я натискав 11 галочок (які вище описавши)
Дайте відповідь що на нього впливає, бо раніше ви сказали що впливає галочка синхронізація, але тестовим шляхом виявилося що це не так.

Прошу дати відповідь!
15.01.2022, 22:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Устименко Ігор
1. Чи буде відповідь на питання яке я поставивши вище?
2. Можете дати відповідь і пояснити що це за махінація була тут. (без мого відома розробники заходять у бокс і в "тиху" виправляють поле оплачено, а потім суппорт пише я нічого не бачу - на кшталт я дурень і мені здалося - якась дивна поведінка, ви ж наче таким вже не займаєтеся)?
29.01.2022, 23:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. я більше не хочу відповідати на ці питання по колу
2. Перестань писати на форумі до тебе ніхто не заходитиме
30.01.2022, 02:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
1. я більше не хочу відповідати на ці питання по колу

А ти і не відповів на моє запитання
Моє питання вище "Чому сказали що буде працювати "very quickly" коли приберу галочку (синхронізації) по всіх товарах, але цього не сталося?"
Дай нормальну відповідь і закриємо тему
Мене ви водили кругом цілий рік і не могли толком сказали що треба зробити щоб зупинити

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
2. Перестань писати на форумі до тебе ніхто не заходитиме

Геніально!
А тепер серйозніше можеш відповісти чому так "по партизаньські" веде собі ТП + розробники + я їх пишу, а вони "впали на мороз"
30.01.2022, 23:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Геніально!
А тепер серйозніше можеш відповісти чому так "по партизаньські" веде собі ТП + розробники + я їх пишу, а вони "впали на мороз"

тому що в тебе немає жодної ТП
у тебе навіть договорів немає ніяких
тому ми нічого тобі не винні
31.01.2022, 02:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
у тебе навіть договорів немає ніяких

Не треба казати неправду!
Договір у мене є №2014655648 (з печаткою та підписанням Мірошниченка)
Ти ще скажи, що я не працював у вашій компанії і ви мені не платили винагороду за роботу
Я розумію що для вас всі хто купив коробку, м'яко кажучи не цільова аудиторія, але вам потрібно зрозуміти що вам якось з цим потрібно жити, ви породили цих клієнтів і несете певну відповідальність за них (з часом ця відповідальність тільки моральна)
Дасте відповідь на питання?
01.02.2022, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Договір у мене є №2014655648 (з печаткою та підписанням Мірошниченка)

Люблю такі теми:)
Читаємо договір:
- пункт 3.4 - тобі заборонено ставити питання щодо внутрішнього пристрою софту
- пункт 3.5 - тобі заборонено використовувати софт (так, ось такий прикольний пункт у договорі у нас є, прикинь)
- пункт 5.10 - немає акта, ти все прийняв
- пункт 8.4 - якщо мучиш нас за параграфом 3 - то з тебе компенсація всіх витрат, які ми зазнали. Завтра тобі офіційно намалюємо рахунок на всі питання, що ти запитав на форумі.
і навіть якщо ми щось робимо не так за договором або взагалі не виконуємо договір – то пункт 8.2 – з нас штраф 25% від суми договору.
Давай IBAN – ми відправимо тобі твої 0.75 грн.
Раунд!
01.02.2022, 23:30
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
ви породили цих клієнтів
02.02.2022, 09:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Miroshnichenko Maxim
CEO OneBox написав:
Люблю такі теми:)

Я щось незрозумів логіки спілкування
Ви раніше написали, що якщо я приберу галочку по всіх товарах то буде працювати "very quickly"
Я почав реалізовувати те, що ви сказали, в результаті нічого не допомогло
Далі почав добиватися що ще треба зробити і чому не допомагаю
Ніхто до пуття нічим не допоміг, або мовчання, або переведення теми в інше русло і ніякої конретики
Далі я все ж таки намагаюся отримати відповідь і підключаю Устименко
Він незрозуміло на бізі яких мотивів починає мене звинувачувати/зображати "у тебе навіть договорів нема ніяких"
Я відповів на його звинувачення, що у мене є договір і вказавши його номер
Після чого від вас полетіли якісь незрозумілі пункти договору + якісь принизливі суми якогось повернення про які я ніде не просив
Далі ваш партнер скидає зображення людини зі зброєю (як по мені це більше схоже на загрозу)
Як на мані дуже дивне спілкування, при тому що мене обмежили в 1 коментар на добу (а ще у мене є чимало виставлених багів, де також потрібно відповідати).
Замість того щоб виправити помилки, або дати конкретні відповіді, які допоможуть користувачам вашого продукту їм користуватися ви провокуєте агресію.
Дуже неприємно!
02.02.2022, 23:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми не відповідатимемо на ваші запитання.
Маємо право так робити за нашим з вами письмово укладеним договором.
03.02.2022, 09:34
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
Далі ваш партнер скидає зображення людини зі зброєю (як по мені це більше схоже на загрозу)

Дуже шкода, що вам не знайомий актор Богда Ступка, котрий зіграв головну роль у кінематографічному творі "Тарас Бульба", з якого і взято кадр у вигляді зображення. І дуже шкода, що ви гумористичне відсилання до вашого вираження "ви породили цих клієнтів" сприйняли як загрозу.
Повірте, мені немає інтересу не лише до погроз, а й до простого спілкування з вами.
03.02.2022, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар