1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка входу до клієнтської частини

Під час спроби входу до клієнтської частини ( https://box.collarexpress.com.ua/client/ ) під деякими користувачами (наприклад, mazursvatoslav@gmail.com або sony25@ukr.net) показує помилку (скрин). За ідеєю, помилка означає, що цей обліковий запис не можна зайти з кількох точок входу одночасно, проте помилка проходить через якийсь час і відтворюється також у довільному порядку (виходить випадково). При цьому коли помилка не відтворюється, вхід з декількох точок одночасно проходить успішно. Прошу пояснити чи виправити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ваш бокс має кількість ліцензій. Якщо кількість ліцензій, наприклад 3, то одночасно в боксі може працювати лише 3 ваші співробітники. Хто зараз працює в системі і "займає" ліцензії а також загальне їх до-во можна подивитися тут
https://box.collarexpress.com.ua/admin/shop/online/
26.03.2021, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточнення: всього 3 людини може зайти під будь-якими акаунтами і працювати одночасно в системі, чи не так? Т. е. не в одному обліковому записі може одночасно працювати до 3 користувачів (з трьох точок входу), а взагалі в системі може працювати лише до 3 осіб?
26.03.2021, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І якщо вже є таке обмеження, прошу не товпитися зазря в адмінці – мені працювати треба.
26.03.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Доступу одного обліку можете видавати хоч 10 людям, якщо вам зручно так працювати, цього наскільки я пам'ятаю ніхто не забороняв. 1 обліковий запис використовує одну ліцензію на вході.
2. У вашій адмінці ніхто не "топчеться", співробітники OneBox не використовують ліцензії.
26.03.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ps при використанні кількома співробітниками одного облікового запису, правильність роботи системи ніхто не гарантує. Частина функціоналу фільтрації та інших речей зав'язані на id співробітника, відповідно користувачі "заважатимуть" один одному.
26.03.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тоді хто під логіном admin сидить у мене в системі та не дає мені увійти?
26.03.2021, 12:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександре, давайте ще раз:
Ваше к-во ліцензій = 1. Це означає, що у вашому боксі одночасно може бути лише ОДИН користувач із правами доступу Співробітник чи Адміністратор. На даний момент такий користувач сидить у системі з логіном sony25@ukr.net. Для того щоб ви могли сидіти одночасно з ним потрібно щоб до ліцензій було як мінімум 2. Щоб зараз ви могли зайти в бокс, співробітник у себе на пристрої, з-під якого зайшов у бокс повинен натиснути кнопку "Вихід" в меню (сама нижня кнопка меню)
26.03.2021, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що за марення: до цього тижня 20 користувачів із різних пристроїв заходили в бокс кожен під своїм обліковим записом і спокійно працювали. А тепер лише 1? Що за локшину ви вішаєте? Так, у нас одна ліцензія, але з листопада 19-го до сьогодні ніколи не було подібних випадків, всі спокійно працювали. А сьогодні 1 ліцензія – 1 користувач. Виправляйте, будь ласка помилку або одразу спрямовуйте на керівника, якщо ви змінюєте умови надання та роботи свого продукту навіть без попередження користувача – мені буде дуже цікаво поговорити про політику вашої компанії.
26.03.2021, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Користувач у системі 1, решта - клієнти. Т. е. sony25@ukr.net - користувач?
26.03.2021, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все, я зрозумів, у чому причина і виправив сам.
26.03.2021, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Радий, що ви з Владиславом змогли розібратися в налаштуваннях карток співробітників. Гарного дня.
26.03.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар