1b.app
Скопійоване посилання -
При зміні посади 2 співробітників (ротація між магазинами), та зміні додаткового поля контакту (приклад, Салон менеджера: Салон 1) crm-onebox при вході цих співробітників видає помилку 401 і не дає увійти до програми
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, я звернув увагу, що у даних користувачів включена галочка Дозволяти працювати в системі тільки в заданий робочий час, але не заданий робочий графік на https://misterparket.com/admin/shop/users/settings/15/
Спробуйте привести дані налаштування у відповідність і спробуйте знову увійти за цими логінами
04.03.2021, 03:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зовсім не має відношення галочка "дозволити працювати тільки в заданий час". Є ще один співробітник з тими ж правами, так в її аккаунт система давала зайти і помилку 401 не видавала.
Я привів налаштування часу у відповідність і спробував знову. І нічого не виправилося.
Які можуть бути варіанти?
07.03.2021, 06:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановні розробники! Допоможіть вирішити питання: ніяк не вдається відновити доступ співробітників при вході. Помилка 401. Що це означає і як виправити?
09.03.2021, 19:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Віталію, чи скидали ви кількість спроб на https://misterparket.com/admin/shop/online/ ?
10.03.2021, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, не скидав. Навіть не знав про цю потребу та можливості. Спробую так
10.03.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

нічого з перерахованого вище не допомогло. Які ще є варіанти?
10.03.2021, 13:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я протестував цього користувача
вся справа була в неправильно введеному паролі, якщо його забули, просто змініть
10.03.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар