1b.app
Скопійоване посилання -

відображається не повністю меню для нових співробітників

Добрий день!
Декілька днів тому надала доступ до системи двом співробітникам. Відображаються тільки стандартні розділи (за замовчування, системні), вся система, контакти, процеси, завдання – не відображаються. Заходили з різних пристроїв – ситуація не змінюється. Нижче додаю скріні. Варто зауважити, що у нас є OneBox.
Вид системи співробітника: при тому, що права доступу надається до всього (скрін внизу)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
Перейдіть на вкладку Прав доступу співробітника Аліни Куц. Далі натисніть пункт Меню, там ви побачите які пункти дозволені їй у пунктах меню. Швидше за все у неї на відміну від Миколи не варто необхідних прав, що не дозволяє бачити деякі пункти меню.
27.10.2021, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірено, чи все є. У них є доступи, але не відображається
27.10.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можу надати всі необхідні доступи, вирішіть, будь ласка, це питання.
27.10.2021, 16:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на прикладі Аліни Куц
відкриваєте налаштування прав доступу https://siydobro.crm-onebox.com/admin/shop/users/permissions/2786/
переходьте до пункту Меню включаєте ті пункти, які вам потрібно
у неї як бачите включено не все
27.10.2021, 16:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ок, але Микола теж немає доступу, хоча всі пункти включені
27.10.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Микола бачить повне меню, якщо він натискаючи на пункт меню бачить повідомлення про те, що немає прав - отже, діють інші права доступу. Але меню він бачить
27.10.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Натисніть Меню в налаштуваннях прав доступу. Все, що там червоне, зробіть зеленим
Якщо у неї права мають бути такі ж, як і у Миколи - скористайтесь у правій колонці пунктом - скопіювати права доступу
27.10.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Маріє, зверніть, будь ласка, увагу на скрін, що я надіслала у попередньому коментарі. Права доступу надано, а меню не відображається.
27.10.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Русецька Яна писав/ла:
Маріє, зверніть, будь ласка, увагу на скрін, що я надіслала у попередньому коментарі. Права доступу надано, а меню не відображається.

Я звернула увагу на ваш скрін. Зверніть і ви, будь ласка, увагу на скрини які я прикладала раніше. У правах доступу, якщо ви натиснете на пункт Меню, ви потрапите до його підпунктів, скрін яких я надавала раніше. Там у контакту Аліна відкрито доступу менше ніж для Миколи
27.10.2021, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Маріє, зроблено повністю всі доступи для Аліні.
Але меню не змінюється. Перевірте і Ви, будь ласка.
27.10.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Русецька Яна писав/ла:
Маріє, зроблено повністю всі доступи для Аліні.

Я не знаю де ви відкривали їй повністю доступ, але перейшовши в налаштування прав доступу у неї в меню було відкрито рівно стільки ж, як я показувала на скрині раніше
Включила по пунктах меню їй для тесту: Базу знань, Контакти, Замовлення та Добро.
Дані пункти меню контакту видно
Все, що потрібно далі - включити необхідні пункти меню в налаштування прав доступу
28.10.2021, 09:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий ранок! Маріє, я не знаю, можливо, якийсь збій, але в мене всі доступи для Аліні зелені.
Ви можете самі їх поставити?
28.10.2021, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на даний момент Аліна бачить повне меню відповідно до своїх прав
28.10.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар