1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Додати налаштування повідомлень

У MVP було таке налаштування https://take.ms/GUXjo
Чи можна її додати в OS сюди https://psrok.crm-onebox.com/app/employer/2/emp/settings/ ? Вона досить сильно допомагає працювати з повідомленнями, тут є тема про це. -menyu-uvedomleniy/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ні це безглузді налаштування
повертати їх не будемо
10.08.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Тоді чи можливо нове налаштування, яке даватиме можливість відключити повідомлення щодо певних типів подій конкретного БП?
Наприклад, у тих же налаштуваннях зробити список, що розкривається, в якому буде можливість відключити зміну полів, статусів, листи, дзвінки, коментарі і т.д.
10.08.2021, 18:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

+1 у новому вигляді інформація відображається безглуздо. якщо раніше я тільки й користувався центром повідомлення, то зараз це КАША з повідомлень, де купа не потрібно інформації по процесах. у мене було налаштовано виводити структуровано потрібну інформацію в ньому, а зараз там незрозуміло що і не відкривши вже не побачити потрібної інформації.
13.08.2021, 22:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

може комусь і хочеться бачити кашу в Центрі повідомлень але мені подобалося що я бачу потрібні мені процеси і потрібну інформацію в них, а зараз процеси видно, але інформація в них в основному без толку і вона не читається, в такому вигляді користуватися як раніше не можу. потроху став відключати повідомлення а то дратує що там сміттєве структурування інформації, точніше немає налаштування яку інформацію потрібно в них показувати
13.08.2021, 22:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
+1 у новому вигляді інформація відображається безглуздо. якщо раніше я тільки й користувався центром повідомлення, то зараз це КАША з повідомлень, де купа не потрібно інформації по процесах. у мене було налаштовано виводити структуровано потрібну інформацію в ньому, а зараз там незрозуміло що і не відкривши вже не побачити потрібної інформації.

налаштуйте собі тільки ті повідомлення, які потрібні
за потрібними вам БП
а також врахуйте що є програма communication center де так само є пачка налаштувань повідомлень в окремому додатку
15.08.2021, 20:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так проблема у Зовнішньому вигляді відображуваної інформації. Раніше вона налаштовувалася, а тепер немає такої настройки. Наприклад було БП/Телефон/Фіо Клієнта/Спосіб доставки/Спосіб оплати, ТТН Нової Пошти, додаткове поле з коментами. Зараз тільки остання дія показується
я заходив у центр повідомлень і в певних статусах бачив коментарі менеджерів і відразу розумів де мені потрібно переглянути замовлення (процес) а де й просто закривав повідомлення. Це налаштування зовнішнього вигляду прибрали
15.08.2021, 20:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можу запропонувати додати налаштування полів для програми communication center
це вирішить ваше питання?
15.08.2021, 22:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а ще щоб Центр повідомлень замінювався communication center і при натисканні на нього відкривався communication center
просто те що Ви запропонували як би покриватиме лише частину проблеми. Центр повідомлень показує нові повідомлення і цим він зручний, а communication center це додаток і його потрібно спеціально відкривати, просто у вікні роботи ти тут не бачиш чи є нові повідомлення чи немає
потрібно щоб були сповіщення видно і було настроєно відображення полів.
головна проблема communication center його потрібно відкрити щоб побачити нові повідомлення, а в роботі це окрема дія, яку потрібно не забувати робити.
віже 2 варіанти
1- налаштування центру повідомлень
2- вказана вище доробка communication center + вивести для нього в основне вікно боксу означає подібний до центру повідомлень з відображенням кількості нових повідомлень
обидва варіанти в принципі вирішують одне завдання.
21.08.2021, 18:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Яку інформацію ви хочете бачити в центрі повідомлень?
24.08.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
Яку інформацію ви хочете бачити в центрі повідомлень?

Все, що було в минулому боксі. Можливість налаштувати що у повідомленні показується: ПІБ клієнта, контакт, Відповідальний, Спосіб доставки, спосіб оплати, ТТН вантажу та інше.
24.08.2021, 18:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це додамо для програми CC
26.08.2021, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
це додамо для програми CC

Ну це вже щось.. Чекаємо
26.08.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар