1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює сортування у Звіті Таблиця завдань/замовлень/процесів (у конструкторі звітів)

Відповіді:

У вас поле з типом "Довідник контактів", вони сортуються не за ПІБ, а по id запису, тобто. з id клієнта.
15.08.2022, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
У вас поле з типом "Довідник контактів", вони сортуються не за ПІБ, а по id запису, тобто. з id клієнта.

зрозуміло жаль. Потрібне сортування за відповідальним або зазначеним вище полем, обидва довідник контактів(
15.08.2022, 18:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам потрібно сортувати як текст, можете створити ще одне допполе з типом Текст, копіювати туди потрібне фіо і сортувати як текст, а не як число (id контакту)
15.08.2022, 21:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Якщо вам потрібно сортувати як текст, можете створити ще одне допполе з типом Текст, копіювати туди потрібне фіо і сортувати як текст, а не як число (id контакту)

воно заважатиме в інтерфейсі процесу. Чи, може, я можу не виводити позивачу поле, за яким сортую?
15.08.2022, 23:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:

так хун пао
OneBox production написав:
Якщо вам потрібно сортувати як текст, можете створити ще одне допполе з типом Текст, копіювати туди потрібне фіо і сортувати як текст а не як число (id контакту)

воно заважатиме в інтерфейсі процесу. Чи, може, я можу не виводити позивачу поле, за яким сортую?

ну спробуйте в будь-яке допполе 3 процесам проставити 1 2 3 і відсортувати без висновку, це легко перевіряється.
16.08.2022, 10:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Шатохіна Ірина написав:

так хун пао
OneBox production написав:
Якщо вам потрібно сортувати як текст, можете створити ще одне допполе з типом Текст, копіювати туди потрібне фіо і сортувати як текст, а не як число (id контакту)

воно заважатиме в інтерфейсі процесу. Чи, може, я можу не виводити позивачу поле, за яким сортую?

ну спробуйте в будь-яке допполе 3 процесам проставити 1 2 3 і відсортувати без висновку, це легко перевіряється.

сподівалася, що не доведеться перевіряти) спасибі
16.08.2022, 18:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну я не думаю що варто зловживати часом відповідального на запитання якщо можна перевірити якусь фічу самостійно. Ви ж самі у себе цей час забираєте, тому що на ваше інше питання можуть не відповісти.
16.08.2022, 19:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар