1b.app
Скопійоване посилання -

Звіт з продажу

Добридень!
Як я можу вивести до звіту таке:
Найменування товару
категорія
скільки продано (списано зі складу через процес)
кількість у резерві
залишок на складі
Заздалегідь вдячний за допомогу
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Практично необхідний звіт є у вас уже налаштований. %5B%5D=4&filter_order_cdatefrom=&filter_order_cdateto=&order_filtercustomprodazha15=&templateid=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B B0%D1%82%D1%8C
Я так розумію вам не вистачає лише виведення колонки з поточним резервом товару на вибраних складах?
08.12.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Нас цікавить колонка "вільний залишок", тобто ті, які ще не продані і не стоять у резервах
09.12.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://ubp.crm-onebox.com/admin/report/desiner/4/view/?filter_storagemove_datef... =&order_filtercustomprodazha15=&templateid=&ok=%D0%A4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1% 8C
Можу запропонувати доопрацювати в даний блок звіту налаштування, щоб у колонку "Залишок на складі" враховувати вільні залишки (тобто відібрати резерв) - це займе 1 годину. Також це вплине інші колонки, в логіці прорахунку яких бере участь значення колонки " Залишок складі " .
13.12.2021, 13:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар