1b.app
Скопійоване посилання -

Вторинний продаж коробкових ліцензій

Максе, ймовірно питання швидше за все до тебе
до мене періодично звертаються про допомогу продати/купити ліцензії коробкові
1. Чи є робочі умови вторинного продажу, щоб можна було заробити комісійні?
2. як правильно звернутися і до кого в OneBox, щоб переоформити ліцензію?
3. Чи можливий продаж ліцензій однієї коробки в різні руки?
4. які аспекти є при оформленні для посередника?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:


1. Чи є робочі умови вторинного продажу, щоб можна було заробити комісійні?
2. як правильно звернутися і до кого в OneBox, щоб переоформити ліцензію?
3. Чи можливий продаж ліцензій однієї коробки в різні руки?
4. які аспекти є при оформленні для посередника?

Зазначу відразу: тема стане публічною через кілька днів, оскільки партнерський форум переїжджає до спільного форуму.
---
ГЛОБАЛЬНО:
Щодо вторинного ринку ліцензій – я не проти, але й допомагатиму не буду. Позиція OneBox – абсолютно нейтральна.
Якщо клієнт захоче продати свої коробкові ліцензії, то в договорі чітко сказано, що він може це зробити, але один раз і повністю. Від OneBox ніякої згоди не потрібно, потрібно тільки повідомити OneBox, що тепер власник інший.
Тепер із подробицями:
1. Не буде такої ситуації, що OneBox викупить ліцензії, а потім їх продаватиме комусь ще.
2. Теоретично можлива ситуація, коли партнер викуповує ліцензії і сам їх потім комусь продає. Але OneBox не у справах, це суто затія партнера через його юрособу.
3. Партнери, які продають коробки масово - малоймовірно, що викуплять у клієнта ліцензії, тому що сам OneBox надає партнерам більш вигідні оптові ціни на коробки І підганяє сотні лідів на місяць безкоштовно (з умовою, що їм продавати тільки OneBox).
Грубо кажучи, клієнт може продати свої коробкові ліцензії комусь хоче, але покупця йому доведеться шукати самому.
Або домовлятися з дистриб'юторами OneBox, але ліцензії доведеться сплавляти доларів по 200 за штуку.
---
Все, що я написав вище - про OneBox, але не про OneBox OS.
У OneBox OS зовсім інший механізм продажу коробок:
OneBox продає дистриб'юторам активаційні ключі на OneBox за оптовими цінами,
дистриб'ютори продають роздрібним клієнтам активаційні ключі.
Продається активаційний ключ, а програма дається на сервера клієнта безкоштовно і як є (AS IS).
І клієнт може свій ключ продати будь-кому: викинути зі свого боксу, продати будь-кому далі. І там скільки користувачів – стільки ключів, можна хоч поштучно відрізати з одного боксу та прописувати в іншому. Але це робить сам клієнт (не OneBox).
Активаційний ключ - це лабуда виду XXXX-XXXX-XXXX-XXXX. Як ключик під час встановлення вінди.
Цей ключ активує +1 користувача в бокс терміном 1 рік. Потім ключ треба продовжувати за гроші.
Вічних ключів немає.
Щоб старим клієнтам перейти на OS - їм потрібно купити активаційні ключі для OS, які кратні року.
До 01.07.2021 якщо оформити замовлення - ключ буде коштувати $50/year,
після - орієнтовно $120/year і лише через дистриб'юторів.
Щоб новим клієнтам купити OS - потрібно купити ключ у дистриб'ютора,
та розцінки будуть приблизно такими:
$1000-1200 перший рік
після - орієнтовно $120/year і лише через дистриб'юторів.
28.06.2021, 20:27
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар