1b.app
Скопійоване посилання -

Пром – отримання маркування ТТН

Нужно настроить автоматизацию с Prom?
У нас есть готовый компонент который в этом поможет! Посмотреть компонент
У нас є дія, яка імпортує ттн-ку з промо

Ми можемо доопрацювати функціонал, який би відразу скачував маркування 100х100 для НП.
Щоб була можливість згодом надрукувати. Наприклад, у файли щоб скачувати або в коментарі додавало до замовлення. Скільки це годинників?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Ви можете отримати будь-яке маркування TTN нової пошти, зайшовши у вкладку створення TTN і клікнувши знизу на потрібний тип маркування. Це рівно 2 кліки
10.05.2021, 10:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Добрий день. Ви можете отримати будь-яке маркування TTN нової пошти зайшовши у вкладку створення TTN і клікнувши знизу на потрібний тип маркування. Це рівно 2 кліки

Питання вище зовсім не про те, про що ви написали.
Суть у тому, як зробити так, щоб із пром.юа отримувати ТТН при пром-оплаті, щоб не заходити вручну і не викачувати. Якщо знаєте як зробити це в 2 кліки, покажіть будь ласка скринами
12.05.2021, 10:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

потрібен не просто номер, а файл, щоб комірник мав можливість його друкувати
12.05.2021, 10:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте приклад процесу, у якого вже заімпортувався номер ТТН з промо
12.05.2021, 10:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Процесу немає, але я бачив, що є дія, що імпортує номер ТТН. Але мені потрібний не просто номер, а файл ТТН, щоб комірник міг його друкувати
12.05.2021, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я розумію. У боксі, якщо процес має ТТН, можна:
1. Вибрати таб Створення ТТН нової пошти - 1 клік
2. Натиснути на потрібну кнопку з потрібним файлом знизу. Вас перекине на нову вкладку, де буде файл з ТТН.
Потім ви можете його прямо від туди друкувати, зберігати і т.д.
12.05.2021, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Я розумію. У боксі, якщо процес має ТТН, можна:
1. Вибрати таб Створення ТТН нової пошти - 1 клік
2. Натиснути на потрібну кнопку з потрібним файлом знизу. Вас перекине на нову вкладку, де буде файл з ТТН.
Потім ви можете його прямо від туди друкувати, зберігати і т.д.

Але це тільки в тому випадку, якщо ТТН згенерована в системі. І якщо просто вставити номер ТТН і спробувати його роздрукувати, то з'явиться повідомлення заборонено редагувати ТТН, створені іншим користувачем.
14.05.2021, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тому дублюю питання, ми можемо доопрацювати функціонал, який би відразу скачував маркування 100х100 для НП.
Щоб була можливість згодом надрукувати. Наприклад, у файли щоб скачувати або в коментарі додавало до замовлення. Скільки це годинників?
14.05.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Волкович Олександр писав/ла:

Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Я розумію. У боксі, якщо процес має ТТН, можна:
1. Вибрати таб Створення ТТН нової пошти - 1 клік
2. Натиснути на потрібну кнопку з потрібним файлом знизу. Вас перекине на нову вкладку, де буде файл з ТТН.
Потім ви можете його прямо від туди друкувати, зберігати і т.д.

Але це тільки в тому випадку, якщо ТТН згенерована в системі. І якщо просто вставити номер ТТН і спробувати його роздрукувати, то з'явиться повідомлення заборонено редагувати ТТН, створені іншим користувачем.

а яким чином ТТН потрапляє на пром? Ви зі свого кабінету його генеруєте? Якщо ви його генеруєте і вставляєте на промі, то з-під якого кабінету? Той самий кабінет має бути обраний у замовленні в блоці "Параметри ТТН". Щоб запит на отримання інформації про ТТН був з тим же ключем АПІ що і генерувалася ТТН, інакше вам не дасть скачати "чужу" накладну.

Волкович Олександр писав/ла:
тому дублюю питання, ми можемо доопрацювати функціонал, який би відразу скачував маркування 100х100 для НП.

ми можемо взяти файлик тільки у нової пошти, пром нам його не віддасть найімовірніше. Тобто. потрібно вирішити питання вище
14.05.2021, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1) Встановіть дію на етапі щоб ттн з пром юа тягнулося в бокс
2) У процесі перейдіть на вкладку ТТН нова пошта
3) натисніть на друк і все
Або ж можете встановити дію "Завантажити TTN"
16.05.2021, 19:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар