1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка у файлі вивантаження Prom YML

Файл не генерується - видає помилку:
Помилка синтаксичного аналізу XML: неправильний
Адреси: https://strikeshop.com.ua/media/export/64.xml
Строка 8, символ 7814793:
XLS теж не формуріє, це сталося після оновлення боксу
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Гучно Володимир писав/ла:
Файл не генерується - видає помилку:
Помилка синтаксичного аналізу XML: неправильний
Адреси: https://strikeshop.com.ua/media/export/64.xml
Строка 8, символ 7814793:
XLS теж не формуріє, це сталося після оновлення боксу

Переглянути інші файли. Начебто товарні вивантаження в принципі не працюють. Можете підказати у чому проблема?
23.02.2021, 10:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Ця помилка означає, що в xml потрапляють неприпустимі для xml символи. Це відбувається тому, що вони є в описі продукту або інших його полях в одному з продуктів. Ми можемо знайти ці символи та вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання. Ви також можете самостійно зафіксувати проблему, відкривши вказаний файл у вказаному рядку і символі, знайти продукт який там вказаний і поправити його поля на допустимі xml.
23.02.2021, 11:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Добрий день. Ця помилка означає, що в xml потрапляють неприпустимі для xml символи. Це відбувається тому, що вони є в описі продукту або інших його полях в одному з продуктів. Ми можемо знайти ці символи та вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання. Ви також можете самостійно зафіксувати проблему, відкривши вказаний файл у вказаному рядку і символі, знайти продукт який там вказаний і поправити його поля на допустимі xml.

Спасибі за відповідь. Спробую сам, якщо не впораюся, звертатимуся.
24.02.2021, 14:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гучно Володимир писав/ла:

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Добрий день. Ця помилка означає, що в xml потрапляють неприпустимі для xml символи. Це відбувається тому, що вони є в описі продукту або інших його полях в одному з продуктів. Ми можемо знайти ці символи та вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання. Ви також можете самостійно зафіксувати проблему, відкривши вказаний файл у вказаному рядку і символі, знайти продукт який там вказаний і поправити його поля на допустимі xml.

Спасибі за відповідь. Спробую сам, якщо не впораюся, звертатимуся.

Будь ласка, заекрануйте. Ви екрануватимете "Поля" від символів, чи це стосуватиметься сугобо тих товарів, які зараз є на сайті? Якщо 2 варіант, то чи можна буде отримати перелік символів, яких там бути не повинно, щоб надалі уникати подібних проблем?
Також, якщо я правильно розумію, то після екранування повинна нормально працювати не тільки вивантаження Пром, але і інші інтеграції по XML (наприклад "Інтеграція товарів XML Експорт")?
24.02.2021, 16:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Екранувати абсолютно всі символи в xml ми можемо, тобто. на 100% уникнути ситуації не вийде. Ви знайшли продукт, який псує xml?
24.02.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Екранувати абсолютно всі символи в xml ми можемо, тобто. на 100% уникнути ситуації не вийде. Ви знайшли продукт, який псує xml?

Їх багато, один виключаю з розвантаження, з'являється інший. Почалося це після поновлення боксу. На попередній версії такого не було. Намагався знайти якийсь символ через NotePad++, але відкривши опис нічого підозрілого не помітив. Насправді навіть не уявляю, в чому може бути проблема. При цьому, наскільки я зрозумів файл XML, який формується через інтеграцію "Інтеграція товарів XML Експорт" - формується коректно. Якщо все правильно зрозумів. Принаймні у браузері на ньому помилка не виникає. До цього файлу потрапляють практично всі товари сайту. Ось посилання на нього:
https://strikeshop.com.ua/media/export/product/test.xml
А ось через інтеграцію Прома – помилка. Ось і не можу зрозуміти у чому проблема. У мене чомусь таке враження, що там річ не в описі. Хоча, може, помиляюся. Якщо можете ідентифікувати символ (проблему) – прошу взяти у виконання.
24.02.2021, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
Екранувати абсолютно всі символи в xml ми можемо, тобто. на 100% уникнути ситуації не вийде. Ви знайшли продукт, який псує xml?

Чи можна дізнатися коли приблизно завдання буде прийнято в роботу?
26.02.2021, 10:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання.

я писав, що доопрацювання вашого боксу і додавання екранування символів займе 1ч. Виставляти рахунок на оплату?
26.02.2021, 10:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
добрий день

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання.

я писав, що доопрацювання вашого боксу і додавання екранування символів займе 1ч. Виставляти рахунок на оплату?

Так, виставляйте рахунок на оплату, тільки прошу з цього приводу написати на мій e-mail. Я скину реквізити.
26.02.2021, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гучно Володимир писав/ла:

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
добрий день

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання.

я писав, що доопрацювання вашого боксу і додавання екранування символів займе 1ч. Виставляти рахунок на оплату?

Так, виставляйте рахунок на оплату, тільки прошу з цього приводу написати на мій e-mail. Я скину реквізити.

Хочу попросити вас по завершенню роботи, дати перелік символів у яких була проблема, щоб ми надалі виключили їх із використання. Дякую.
26.02.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Gimli son of Glóin
dwarf написав:
добрий день

Bilbo Baggins
зломщик писав/ла:
вказати на них або заекранувати/видалити їх програмно у розвантаженні. Це займе 1год доопрацювання.

я писав, що доопрацювання вашого боксу і додавання екранування символів займе 1ч. Виставляти рахунок на оплату?

Чи можна дізнатися, коли приблизно планується виконання завдання?
03.03.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар