1b.app
Скопійоване посилання -

доробити дію "Імпорт замовлень з Rozetka Seller API"

- для налаштування "Заповнити накладну доставки в існуючому процесі на основі ТТН Розетки (за умови, що в процесі немає накладної доставки)"
додати налаштування з можливістю вказати кількість днів, за яку переглядати замовлення
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Можна зробити за 1год таке налаштування. Так само в інтеграції є можливість вказати дату, з якої починати парсити замовлення, але тоді вам доведеться хоча б раз на тиждень переставляти цю дату щоб не робити велике навантаження на крон (інакше щодня буде перебиратися все більше і більше замовлень, що дасть марне навантаження на апі розетки та бокс).
03.12.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Можна зробити за 1год таке налаштування. Також в інтеграції є можливість вказати дату, з якої починати парсити замовлення, але тоді вам доведеться хоча б раз на тиждень переставляти цю дату щоб не робити велике навантаження на крон (інакше щодня буде перебиратися все більше і більше замовлень, що дасть марне навантаження на апі розетки та бокс).

ну це одне і теж виходить,
тільки якщо зробити, як я описав , то вона буде пересуватися автоматично.
мене влаштує як описано у темі.
за бонусний годинник зробимо?
07.12.2021, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Додав у кінець дії можливість вказувати до днів за які запитувати і відповідно оновлювати процеси. З'явиться на вашому боксі приблизно завтра вранці
09.12.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

- налаштування не зберігається
16.12.2021, 00:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Доброго дня, оновив ваш бокс - спробуйте, будь ласка, зараз
17.12.2021, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://adapter.crm-onebox.com/17679/ - ось процесс
- ось налаштування
- ось замовлення
нічого не працює, ттн у процес не переноситься.
17.12.2021, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Апи за замовчуванням віддає замовлення з типом=1, тобто. "В обробці", коли на розетці на замовлення з'являється ТТН він все ще висить у даному статусі?
20.01.2022, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні.
як правило статус вже "Дані підтверджені"
так само переносяться ТНТ в замовленнях зі статусом "доставляється" або "передано в службу доставки"
23.01.2022, 19:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Додав 2 галочки в дію "Отримувати всі замовлення" та "Не створювати замовлення, а тільки оновлювати ТТН у поточних (При включенні галочки додавання ТТН)". Ідея приблизно така:
1. Залишаєте одну дію зараз як є та забираєте замовлення тільки за останню добу
2. Ставите НОВУ дію і включаєте там ці 2 галочки + ставте до днів. Ця дія братиме всі замовлення з розетки і тільки апатиме їм ТТН якщо вони з'являться. Для першої дії в жодному разі галочку "Отримувати всі замовлення" не включаєте, щоб вам не летіли старі або скасовані замовлення тощо.
04.02.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую.
тепер буде дві дії.
правда мене щось періодично викидає з боксу, а якщо дві дії поставити - я підозрюю буде вдвічі частіше викидати.
я хотілося зробити дію щоб робити запит на конкретне замовлення
https://1b.app/ru/forum/price-platforms-and-marketplaces/12855-dodelat-import-no...
ніхто чомусь не хоче робити
09.02.2022, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можливо ви використовуєте restapi під своїм логіном в якомусь місці? Тоді вас може інколи викидати. Вказана вище дія не впливає на те, чи викидає вас з боксу чи ні.
Щодо теми, яку ви вказали наскільки я бачу вам там оцінили доопрацювання для окремої дії. Вам виставити за нею рахунок та реалізувати?
09.02.2022, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ні, я хотів за бонусні 2ч на місяць зробити
не хочуть чомусь
09.02.2022, 13:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, тут я нічим не можу вам допомогти. Спробуйте уточнити в темі вище або в темі де вам писали про бонусний годинник чому цей годинник не розповсюджується на вказану доопрацювання.
09.02.2022, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

якщо через свій кабінет роблю ТТН – укрпочта бере 33 грн
якщо через розетку - виходить 18грн
плюс безкоштовна доставка.
дія корисна я думаю треба всім, не розумію чому не хочуть
09.02.2022, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо дія заощадить вам гроші, ви зможете дуже швидко окупити вартість доопрацювання, якщо вона дійсно така важлива і настільки корисна. Рішення про безкоштовні доробки я не приймаю, тому на жаль не можу вам допомогти з цього питання.
09.02.2022, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар