1b.app
Скопійоване посилання -

Якщо в Rozetke додали ТТН, як зробити що б ТТН з'явилося в ONEBOX?

З'являється замовлення в розетці, замовлення вивантажується в ONEBOX без ТТН, оскільки його ще немає.
А потім оформляють ТТН і вписують його в кабінеті ROZETKA, як зробити, щоб ТТН з'явилося в ONEBOX.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Це необхідно доопрацьовувати, щоб існуючому процесу оновити ТТН - це займе 1 годину
24.09.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мені здається простіше поставити автоматичну дію щоб з боксу передавалося на розетку і створювати ТТН в боксі
26.09.2021, 16:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

потрібно доопрацювати таке
причому щоб треки укрпочти відстежувалися в боксі насамперед.
тому що якщо ттн укрпочти робити в розетці, там безкоштовна доставка.
прохання доробити.
у мене начебто має бути 2 бонусні години як хмарного клієнта.
26.09.2021, 20:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мироненко Дмитро
ФОП Мироненко Дмитро
Клієнт писав/ла:
прохання доробити.
у мене начебто має бути 2 бонусні години як хмарного клієнта.

Добридень!
Трохи не вірно - 2 бонусні години надається хмарним клієнтам - але за умови, що вони на OS.
Тобто. має бути сплачений хмарний тариф OS
27.09.2021, 16:55
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перейти начебто не складно.
27.09.2021, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

безкоштовна доставка з розеткою важливіша за...
27.09.2021, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А хто на ящику? Для коробки така доробка буде окремо? Чому спочатку не було вигадано з приводу передачі ТТН?
10.10.2021, 23:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Мироненко Дмитро
ФОП Мироненко Дмитро
Клієнт писав/ла:
прохання доробити.
у мене начебто має бути 2 бонусні години як хмарного клієнта.

Добридень!
Трохи не вірно - 2 бонусні години надається хмарним клієнтам - але за умови, що вони на OS.
Тобто. має бути сплачений хмарний тариф OS

Разово не знято всіх обмежень Максимом?
Дивіться 8 пункт https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche...
11.10.2021, 18:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович
Клієнт писав/ла:
Разово не знято всіх обмежень Максимом?

ні не зняті - я вище описав все правильно
15.10.2021, 10:43
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
ні не зняті - я вище описав все правильно

Значить, всі клієнти які знаходяться на хмарі OS - не мають 2 бонусних годин. Правильно?
15.10.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Значить, всі клієнти які знаходяться на хмарі OS - не мають 2 бонусних годин. Правильно?

Не всі клієнти мають такі можливості - Ви самі особисто посилаєтеся на топік, в якому описані обмеження та чому (конкретно щодо Вас писав Ігор).
Для тих хто не має обмежень - 2 бонусні години поширюються на "корисний" функціонал - корисність визначається розробником на підставі пропозицій/топиків клієнтів.
15.10.2021, 12:45
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Для тих хто не має обмежень - 2 бонусні години поширюються на "корисний" функціонал - корисність визначається розробником на підставі пропозицій/топиків клієнтів.

Олександр,
дякую за пояснення. Хоча, наскільки мені видно з коментарів Максима, явно інакше було сказано (
А взагалі, від 60$ на місяць я не збіднію)) Але те, що 2 години будуть даватися іншим клієнтам боксу - я реально радий))) Є надія, що система таким чином буде краще розвиватися.
15.10.2021, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Це необхідно доопрацьовувати, щоб існуючому процесу оновити ТТН - це займе 1 годину

прохання доопрацювати налаштування у мене є 2 бонусні години.
20.10.2021, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


прохання доопрацювати налаштування у мене є 2 бонусні години.

у OneBox OS додано налаштування "Заповнити накладну доставки в існуючому процесі на підставі ТТН Розетки (за умови, що в процесі немає накладної доставки)" у дії імпорту процесів з Розетки
чекайте на оновлення
21.10.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар