1b.app
Скопійоване посилання -

Прохання вирішити складність, що виникла раніше в іншому топіці

Відповіді:

є один нюанс – не відповідайте у своїх же завданнях – вони губляться. Пишете ТЗ і не коментуєте.
Ваше завдання подивляться - цей топік буде видалено
01.02.2021, 20:52
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Для комфортної роботи раджу вказувати це перед написанням топіка.
Або при спробі залишити ще один відгук.
Бо в мене зрозуміла механіка:
Я виставив проблему, на неї не відповіли більше 24 годин.
Я додав змінних у проблему, щоб було простіше її вирішити.
01.02.2021, 21:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр
Клієнт писав/ла:
Для комфортної роботи раджу вказувати це перед написанням топіка.
Або при спробі залишити ще один відгук.
Бо в мене зрозуміла механіка:
Я виставив проблему, на неї не відповіли більше 24 годин.
Я додав змінних у проблему, щоб було простіше її вирішити.

1. відповіді на форумі не регламентуються за часом
2. якщо Вам потрібна індивідуальна підтримка Ви можете придбати її у індивідуального інтегратора: https://crm-onebox.com/ru/integrators/
01.02.2021, 23:42
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Звідки мені знати про Ваші внутрішні правила?
2. Мені здається, що Вам важливіше довести щось клієнту, ніж почути його «біль» і поліпшити сервіс клієнта.
Моє посилання було в тому, що я не знаю Ваших правил, про те, що писати можна один раз (інакше не дадуть відповіді). І логічно було б донести якось до людей, що пишуть.
Також я не знав правил щодо регламентування термінів.
Ви презентуєте форум як тех. підтримку з громадським доступом. Але якщо з'являється баг OneBox, то просіть мене платити гроші за його рішення.
У мене як у клієнта OneBox виникла проблема. Як користувач, я не можу її вирішити і вважаю, що це баг OneBox.
Це вплинуло на працездатність мого бізнесу, і зрештою принесло купу проблем та збитків.
В результаті я, як клієнт OneBox, навіть не знаю куди звертатися, щоб вирішили мою проблему і не знаю скільки чекати.
За чотири роки роботи з OneBox бачу, що ви не навчилися робити сервіс для клієнта. Ви не чуєте клієнта та не хочете зрозуміти, що йому потрібно. Тому бізнес стратегія і не працює, OneBox ніхто не рекомендує другу.
02.02.2021, 09:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А ще, якщо говорити про терміни, то у мене в договорі прописано, що OneBox зобов'язується вирішувати проблему баги системи протягом 4 робочих годин після звернення.
Але це, звісно, вас не цікавить. Адже у вас внутрішній регламент.
02.02.2021, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександре, добрий день,
не вважайте за грубість, але відповім відразу по суті:
1. Технічна підтримка OneBox через цей форум є публічною та безкоштовною, а швидкість відповідей не регламентується. Іншої підтримки у OneBox – просто немає.
Якщо вам потрібна технічна підтримка на інших умовах - будь ласка, замовляйте її у партнерів-інтеграторів за гроші.
2. Щодо договору, якщо ви торкнулися цієї теми:
> А ще, якщо говорити про терміни, то у мене в договорі прописано, що OneBox зобов'язується вирішувати проблему баги системи протягом 4 робочих годин після звернення.
Так, але для OneBox CRM+ERP (історія версій тут https://crm-onebox.com/version/)
Так, це такий лайфхак, який ми змушені застосовувати.
Якщо вам здається, що це грубо і нечесно, то чесно чи нескінченно безкоштовно обслуговувати та оновлювати систему клієнтам, які заплатили за це один раз? (це було риторичне питання).
02.02.2021, 10:59
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Олександре, добрий день,
не вважайте за грубість, але відповім відразу по суті:

Не вважайте за грубість, але Ви не бажаєте почути клієнта і такі цінності простежуються у Вашій компанії протягом 4х років. Жаль, що СЕО компанії, підкреслює це і не хоче чути про що я намагаюся сказати.
А я намагаюся тільки допомогти, стати кращим, тому що сам продукт мені подобається, але сервіс і підтримка гірша, з якою я працював. Але я вже вляпався в це ..., і тому зі свого боку можу тільки звернути Вашу увагу на те, що клієнтів не влаштовує.
Моя проблема така:
* Ловлю баг системи, не розумію куди бігти і кому кричати. Оскільки OneBox змінює умови Тех. підтримки та іншого, без людського пояснення умов клієнтам.
* У результаті думаю, що написавши на форумі, хтось відреагує, (бо вважаю це багом системи).
* На форумі немає реакції - додаю вступні, для полегшення пошуку причини.
* Через кілька днів отримую повідомлення, що я неправильно зробив, що написав кілька разів. (Поясніть, як я мав це знати???)
* Виходячи з цього звертаю увагу на те, що у Вас невірно налаштований алгоритм форуму, на що отримую не "Дякую, що вказали на це", а суперечка про те, що я невірно у своїй картині світу уявляю тих. підтримку, яку ваші сейлзи продавали мені.
Прохання подумати для кого ви робите продукт.
Будь-який продукт повинен робитися виходячи з болів і потреб клієнта, інакше на тлі конкурентів, які будуть покращувати "Людський" підхід, ви втратите всіх нових та існуючих клієнтів.
Може "Підхід до клієнта" і є вашою проблемою в бізнес-стратегії. І якби клієнт був лояльний, він сам би приводив до вас нових.
А я натикаюся тільки на тих, хто рве волосся на собі, згадуючи контакт із технарями. При цьому деяким сам продукт подобається, але сервіс - залишає бажати кращого.
02.02.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи є шанс отримати відповідь на мої звернення?
Як головою об стіну...
https://crm-onebox.com/ua/support/stock/6254-otritsatelniy-balans-produkta-na-sk...
03.02.2021, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар