1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює сайт

Не йде рух товарів! З 31 числа не відображається ні оприбуткування товарів, ні їх списання. Інформація про наявність товарів не оновлюється, вона не є актуальною!!! За фактом у наявності понад 2000 позицій, а в інтернет-магазині відображається близько 700, ті, що були підвантажені 31 грудня 2020 року. Чому не забирається інформація з 1С? Файли обміну перевірили, вони до бази підключаються, щогодини качають інформацію за залишками та цінами. У файлі оброблено близько 4000 товарів, але інформація з 31 числа не оновлюється! сайт siverprod.com.ua
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я вам відповів з цього питання у початковій темі.
Пишіть на Хвостинг, у них були переноси серверів начебто - можливо не налаштували роботу крон-скриптів
06.01.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо мова про залишки та дію "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)" - то в ньому не вказано поле "Залишок на складі" - власне немає інформації для складських оприбуткувань/списань
06.01.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ніхто нічого не змінював 31 числа, все працювало з тими налаштуваннями, які є зараз! Прохання знайти помилку. Ви можете зайти в журнал і побачити, що рух на складах зупинився 31 грудня, немає ні оприбуткування товарів, ні списань. Чому так? Ще раз повторю, в налаштуваннях ніхто нічого не змінював.
06.01.2021, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Катерина писав/ла:
Ще раз повторю, в налаштуваннях ніхто нічого не змінював.

З подібним підходом – я так само можу стверджувати, що ми не вносили жодних змін.
Але на нашій стороні є аргумент - https://siverprod.com.ua/admin/shop/activity/?url=/admin/auto/action/hour/edit/ - є записи, що виконувалася зміна налаштувань годинних дій.
Бажаєте щоб вам допомогли - будьте ласкаві прийняти іншу позицію, ніж заперечувати ймовірність помилки з вашого боку.
Я поставлю питання інакше - яка дія і на підставі яких налаштувань (даних) має змінювати залишки на складах?
06.01.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте рахунок на техпідтримку на 5 завдань. Як раніше брали на 1250 грн. Така пропозиція актуальна ще?
08.01.2021, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте рахунок на техпідтримку на 5 завдань. Як раніше брали на 1250 грн. Така пропозиція актуальна ще? На пошту lerareshinska@gmail.com
08.01.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Катерина писав/ла:
Дайте рахунок на техпідтримку на 5 завдань. Як раніше брали на 1250 грн. Така пропозиція актуальна ще? На пошту lerareshinska@gmail.com

Добридень!
Вам необхідно запитувати цей рахунок у інтегратора, який раніше надавав Вам ТП.
Список інтеграторів тут – https://crm-onebox.com/ru/contacts/
08.01.2021, 13:22
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Востаннє рахунок нам виставляла Ірха Владлена, але у цьому списку я її не бачу.
08.01.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар