1b.app
Скопійоване посилання -

В особистому кабінеті клієнта неправильно вважає "Разом"

У боксі вважає неправильно разом зі знижкою
https://box.criamo.com/client/basket/
Виходить подвійна знижка, а такого не повинно бути, при цьому якщо натиснути плюс 1-н товар а потім мінус, тоді буде правильно. Поправте пліз.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Уточніть будь-ласка (посилання) на користувача, під яким відтворили помилку?
19.11.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добрий день. Уточніть будь-ласка (посилання) на користувача, під яким відтворили помилку?

Доброго дня! Ось https://box.criamo.com/app/employer/1195/permissions/ пароль той же, що і логін, але в кінці 12345, замість 1
23.11.2021, 13:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У даного користувача вказана знижка у картці контакту у розмірі 10%
Загалом при завантаженні сторінки Ви мабуть знижку 10% від загальної суми замовлення. Поміняєте кількість, перезавантажте сторінку – буде ті ж 10% від підсумкової вартості замовлення.
24.11.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
У даного користувача вказана знижка у картці контакту у розмірі 10%
Загалом при завантаженні сторінки Ви мабуть знижку 10% від загальної суми замовлення. Поміняєте кількість, перезавантажте сторінку – буде ті ж 10% від підсумкової вартості замовлення.

При перезавантаженні сторінки та зміни к-ва дійсно змінюється значення на правильне. Але все одно при першому переході відображається некоректно, не повинно бути такого, це може спантеличити людину...
25.11.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Москаленко Ольга Вікторівна писав/ла:
При перезавантаженні сторінки та зміни к-ва дійсно змінюється значення на правильне.

Ще раз повторюся - за зміни кількості знижка не перераховується. Тільки після перезавантаження сторінки. І вважається вона лише так, як я вказав – і це не різниця між цінами.
25.11.2021, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Москаленко Ольга Вікторівна писав/ла:
При перезавантаженні сторінки та зміни к-ва дійсно змінюється значення на правильне.

Ще раз повторюся - за зміни кількості знижка не перераховується. Тільки після перезавантаження сторінки. І вважається вона лише так, як я вказав – і це не різниця між цінами.

Максиме, я прикріплю відео, можливо Ви мене не правильно зрозуміли. Як на мене те що відбувається на відео це маячня
25.11.2021, 23:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Москаленко Ольга Вікторівна писав/ла:
Максиме, я прикріплю відео, можливо Ви мене не правильно зрозуміли. Як на мене те що відбувається на відео це маячня

На жаль, це ви не розумієте мене.
Не має значення яку "Ціну" вручну ви вкажете - знижка не формується як різниця між "Ціною" та "Реальною ціною".
Вище я писав таке:

У даного користувача вказана знижка у картці контакту у розмірі 10%
Загалом при завантаженні сторінки Ви мабуть знижку 10% від загальної суми замовлення. Поміняєте кількість, перезавантажте сторінку – буде ті ж 10% від підсумкової вартості замовлення.
При перезавантаженні сторінки та зміни к-ва дійсно змінюється значення на правильне. Але все одно при першому переході відображається некоректно, не повинно бути такого, це може спантеличити людину...

Як ви можете помітити при зміні кількості знижка не перераховується динамічно - вона перераховується одноразово при завантаженні сторінки на підставі знижки в 10% встановленої у користувача.
Подивіться мій скріншот - маємо 2 позиції на суму 102.6, у користувача знижка 10% - знижка дорівнює 10.26 і пораховано відповідний результат.
Тобто разом формується виходячи з зазначеної вами ціни, а реальна - носить інформаційний характер.
Якщо приберете у користувача знижку - вона взагалі не вважатиметься.
Максимум, що я можу вам тут запропонувати - це перераховувати поточну логіку формування знижка динамічно аналогічно сумі - це займе 2 години доопрацювання.
30.11.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар