1b.app
Скопійоване посилання -

OS - як користуватися програмою Network

Схоже питання до розробника програми.
Необхідна інструкція з прикладами, як практично працювати з додатком.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Слава, ну ти ж інтегратор. Зайшов у додаток, підключив свій другий бокс, відправив у нього завдання – розібрався. Що там складного?
21.12.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Слава, ну ти ж інтегратор. Зайшов у додаток, підключив свій другий бокс, відправив у нього завдання – розібрався. Що там складного?

мені особисто завжди приємно мати під рукою простий і зрозумілий матеріал з будь-якої розробки
і послатися на нього, як на першоджерело можна, і запитати зрозуміло у кого
а так нате, розбирайтеся
Діма, це трохи інакше працює, коли з Клієнтами працювати доводиться і багато
вони воліють інше воліти, не обов'язково все розжовувати, але бажано розповісти, а не відмахуватися зайнятістю або ще чим
ну то так, відповідь на твоє запитання, чому інтегратор теж хоче отримати зрозумілий інструмент і думати про те, як його використовувати та пропонувати, а не намагатися вишукувати баги в налаштуваннях і вигадувати, як налаштувати те, з чим ще не доводилося працювати
зовсім
До речі, Макс запропонував топік виставити, щоб допомогли розробники розібратися.
Хто, як не ви, найкраще розуміє додаток?
22.12.2021, 12:51
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якби інструкція у когось була, вона була б додана в сам додаток. Зараз інструкції, як бачиш, ні. Якщо двома словами, то ти реєструєш свій обліковий запис в налаштуваннях програми, заповнюєш всі дані що бачиш, ідеш "заявку в друзі" потрібної компанії зі списку таких же, хто заповнив свої дані і пересилаєш йому завдання. Якщо дуже потрібна інструкція зі скрін, чіткими кроками і т.д. для роботи зі своїми клієнтами, то ти можеш зробити свій внесок і написати її. Через якийсь час з нашого боку швидше за все вийде ролик на ютубі чи щось подібне, але я не в курсі хтось за це відповідає і чи взагалі буде щось подібне.
22.12.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Якби інструкція у когось була, вона була б додана в сам додаток. Зараз інструкції, як бачиш, ні. Якщо двома словами, то ти реєструєш свій обліковий запис в налаштуваннях програми, заповнюєш всі дані що бачиш, ідеш "заявку в друзі" потрібної компанії зі списку таких же, хто заповнив свої дані і пересилаєш йому завдання. Якщо дуже потрібна інструкція зі скрін, чіткими кроками і т.д. для роботи зі своїми клієнтами, то ти можеш зробити свій внесок і написати її. Через якийсь час з нашого боку швидше за все вийде ролик на ютубі чи щось подібне, але я не в курсі хтось за це відповідає і чи взагалі буде щось подібне.

А що робити, якщо відправив Заявку партнеру, а він її не отримав?
Відправив з https://agni.1b.app/ до
22.12.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Потрібно перевірити, щоб у партнера був обраний БП, в якому йому створювати твої завдання в налаштуваннях програми
2. Потрібно перевірити, що партнер прийняв твою заявку "в друзі". У адмінів партнерського боксу поруч із повідомленнями має бути повідомлення про те, що ти до нього "постукався"
начебто все, протягом хвилини завдання має бути у нього.
22.12.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
1. Потрібно перевірити, щоб у партнера був обраний БП, в якому йому створювати твої завдання в налаштуваннях програми
2. Потрібно перевірити, що партнер прийняв твою заявку "в друзі". У адмінів партнерського боксу поруч із повідомленнями має бути повідомлення про те, що ти до нього "постукався"
начебто все, протягом хвилини завдання має бути у нього.

Дивись, є певна ситуація.
Я вже пробував коннектитися за твоїм принципом і не раз, перед тим, як виставити топік.
До мене приходили листи з посиланням, яким я переходив, потрапив у свій oneBox, звідки запрошення надсилав і все.
Завдання у клієнтських OneBox не виставлялися.
Можливо, я не дістався до кінця тестування і потрібно було відправити завдання в додаток.
До речі, ця думка тільки зараз виникла.
Не слід писати велику інструкцію.
Чи можна обійтися трьома - десятьма - N пунктами? Залежно від складності програми та напрямок дій задати і проміжні результати.
Для цього не обов'язково скрини ліпити і таке інше, відео знімати, як я це роблю.
Тут сам розробник описує свої кроки, які робить під час перевірки роботи програми, яку сам і запилив.
Це проста практика в інтеграторстві.
Налаштував, перевірив, дав короткий опис кроків.
Коли виникає складніші питання, але це можливо, їх простіше ставити у прив'язці до конкретному дії - пункту з наявного хай і повного деталізацією описи.
Якось так.
І цінність такої розробки, програми, зростає багаторазово в очах потенційних користувачів.
22.12.2021, 16:40
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Завдання у клієнтських OneBox не виставлялися.
Можливо, я не дістався до кінця тестування і потрібно було відправити завдання в додаток.
До речі, ця думка тільки зараз виникла.

логічно що після того, як ти просто захотів щось відправити воно саме не відлетіло. Потрібно щось натиснути, щоб відправити завдання.

Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:
Не слід писати велику інструкцію.
Чи можна обійтися трьома - десятьма - N пунктами? Залежно від складності програми та напрямок дій задати і проміжні результати.
Для цього не обов'язково скрини ліпити і таке інше, відео знімати, як я це роблю.

у другому повідомленні я тобі їх надав у другому реченні, сварений що не відразу.
Можливо знайдеться той, хто пізніше надасть розгорнуту інструкцію.
22.12.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Тимофєєв Артем Олегович
КТС писав/ла:

anonymous duck
OneBox production написав:
Якби інструкція у когось була, вона була б додана в сам додаток. Зараз інструкції, як бачиш, ні. Якщо двома словами, то ти реєструєш свій обліковий запис в налаштуваннях програми, заповнюєш всі дані що бачиш, ідеш "заявку в друзі" потрібної компанії зі списку таких же, хто заповнив свої дані і пересилаєш йому завдання. Якщо дуже потрібна інструкція зі скрін, чіткими кроками і т.д. для роботи зі своїми клієнтами, то ти можеш зробити свій внесок і написати її. Через якийсь час з нашого боку швидше за все вийде ролик на ютубі чи щось подібне, але я не в курсі хтось за це відповідає і чи взагалі буде щось подібне.

А що робити, якщо відправив Заявку партнеру, а він її не отримав?
Відправив з https://agni.1b.app/ до

Партнер повинен додати Ваш Бокс до себе в Network і налаштувати взаємодію програм включаючи тонкі налаштування.
І так з кожним Бокс необхідно зробити.
Потім усі відправлені процеси можна переглянути історія взаємодії з Боксом
23.12.2021, 08:10
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:

anonymous duck
OneBox production написав:
1. Потрібно перевірити щоб у партнера був обраний БП, в якому йому створювати твої завдання в налаштуваннях додатку
2. Потрібно перевірити, що партнер прийняв твою заявку "в друзі". У адмінів партнерського боксу поруч із повідомленнями має бути повідомлення про те, що ти до нього "постукався"
начебто все, протягом хвилини завдання має бути у нього.

Дивись, є певна ситуація.
Я вже пробував коннектитися за твоїм принципом і не раз, перед тим, як виставити топік.
До мене приходили листи з посиланням, яким я переходив, потрапив у свій oneBox, звідки запрошення надсилав і все.
Завдання у клієнтських OneBox не виставлялися.
Можливо, я не дістався до кінця тестування і потрібно було відправити завдання в додаток.
До речі, ця думка тільки зараз виникла.
Не слід писати велику інструкцію.
Чи можна обійтися трьома - десятьма - N пунктами? Залежно від складності програми та напрямок дій задати і проміжні результати.
Для цього не обов'язково скрини ліпити і таке інше, відео знімати, як я це роблю.
Тут сам розробник описує свої кроки, які робить під час перевірки роботи програми, яку сам і запилив.
Це проста практика в інтеграторстві.
Налаштував, перевірив, дав короткий опис кроків.
Коли виникає складніші питання, але це можливо, їх простіше ставити у прив'язці до конкретному дії - пункту з наявного хай і повного деталізацією описи.
Якось так.
І цінність такої розробки, програми, зростає багаторазово в очах потенційних користувачів.

Для взаємодій у Network (як я налаштувала, може у розробників є більша інструкція)
1. Підключити Бокс до Netwok
2. Заповнити профіль у Network
3. Запросити Партнера, який також підключений до Network
4. Налаштувати взаємодію з відправлення даних між двома Боксами, що підключаються.
Вибрати, наприклад, окремий БП для цього. Необхідно враховувати, що в різних боксах різні додаткові поля та інтерфейс.
5. Під час відправлення процесів і завдань все відображатиметься в історії партнерства.
Налаштовувати взаємодію по кожному Боксу окремо.
Тобто. Бокс А підключений до Бокс Б, Бокс Б підключений до Бокс А.
23.12.2021, 08:23
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Морозова Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П.
Інтегратор OneBox написав:

Легеза В'ячеслав Валеріанович
iCOLOR OneBox (ФОП ЛЕГЕЗУ ВЯЧЕСЛАВ ВАЛЕРІАНОВИЧ)
ФОП Легеза В'ячеслав Валеріанович написав:

anonymous duck
OneBox production написав:
1. Потрібно перевірити, щоб у партнера був обраний БП, в якому йому створювати твої завдання в налаштуваннях програми
2. Потрібно перевірити, що партнер прийняв твою заявку "в друзі". У адмінів партнерського боксу поруч із повідомленнями має бути повідомлення про те, що ти до нього "постукався"
начебто все, протягом хвилини завдання має бути у нього.

Дивись, є певна ситуація.
Я вже пробував коннектитися за твоїм принципом і не раз, перед тим, як виставити топік.
До мене приходили листи з посиланням, яким я переходив, потрапив у свій oneBox, звідки запрошення надсилав і все.
Завдання у клієнтських OneBox не виставлялися.
Можливо, я не дістався до кінця тестування і потрібно було відправити завдання в додаток.
До речі, ця думка тільки зараз виникла.
Не слід писати велику інструкцію.
Чи можна обійтися трьома - десятьма - N пунктами? Залежно від складності програми та напрямок дій задати і проміжні результати.
Для цього не обов'язково скрини ліпити і таке інше, відео знімати, як я це роблю.
Тут сам розробник описує свої кроки, які робить під час перевірки роботи програми, яку сам і запилив.
Це проста практика в інтеграторстві.
Налаштував, перевірив, дав короткий опис кроків.
Коли виникає складніші питання, але це можливо, їх простіше ставити у прив'язці до конкретному дії - пункту з наявного хай і повного деталізацією описи.
Якось так.
І цінність такої розробки, програми, зростає багаторазово в очах потенційних користувачів.

Для взаємодій у Network (як я налаштувала, може у розробників є більша інструкція)
1. Підключити Бокс до Netwok
2. Заповнити профіль у Network
3. Запросити Партнера, який також підключений до Network
4. Налаштувати взаємодію з відправлення даних між двома Боксами, що підключаються.
Вибрати, наприклад, окремий БП для цього. Необхідно враховувати, що в різних боксах різні додаткові поля та інтерфейс.
5. Під час відправлення процесів і завдань все відображатиметься в історії партнерства.
Налаштовувати взаємодію по кожному Боксу окремо.
Тобто. Бокс А підключений до Бокс Б, Бокс Б підключений до Бокс А.

Олеся, дякую.
Що стосується різних бізнес процесів та різних полів.
Я зазвичай використовую для вирішення подібних задач Прості задачі.
Безперечно є сенс відмовитися від якогось унікального бізнес-процесу. Достатньо завдання виставляти на відповідального, хто має їй займатися.
Чи не знаходите?
Плюс стандартизація лише допомагає, особливо там, де вона є доречною.
Управління бізнес процесами саме те місце. І інтеграторам варто подумати над тим, щоб запровадити деякі стандарти, які допоможуть взаємодіяти та працювати з різними проектами за однією моделлю.
До речі, і таку модель удосконалювати можна спільно, як це в усьому світі прийнято.
23.12.2021, 10:42
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тобто ти і замовлення своєму постачальнику будеш простим завданням надсилати і від клієнта на дропшипінг простим завданням приймати заявку?
23.12.2021, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Морозова Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П.
Інтегратор OneBox написав:
Партнер повинен додати Ваш Бокс до себе в Network і налаштувати взаємодію програм включаючи тонкі налаштування.
І так з кожним Бокс необхідно зробити.
Потім усі відправлені процеси можна переглянути історія взаємодії з Боксом

Олеся, це зрозуміло :)
Питання було предметне)
23.12.2021, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
тобто ти і замовлення своєму постачальнику будеш простим завданням надсилати і від клієнта на дропшипінг простим завданням приймати заявку?

ти напевно не прочитав ключового :)
"стандартизація процесів"
але через прості завдання реально можна робити ВСІ
вміючи звичайно
24.12.2021, 14:58
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

все можна зробити і в екселі, питання тільки в тому, скільки це займе і наскільки буде зручно
24.12.2021, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

12.01.2022, 10:39
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Ось тут мануал: https://1b.app/ru/docs/onebox_network_application/

чудово
12.01.2022, 12:43
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар