1b.app
Скопійоване посилання -

Створення замовлення спочатку віддаленого

Чи можна на OneBox OS створювати замовлення та переходити на сторінку віддаленого замовлення, як це можна було зробити на версії MVP?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, наскільки я пам'ятаю такого функціонала у нас немає. Навіщо вам це?
05.08.2021, 12:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, наскільки я пам'ятаю такого функціонала у нас немає. Навіщо вам це?

Коли відкривається відразу "пустушка" процес, він був раніше видалений, і можна написати щось і зберегти. Потім замовлення відновлюється та відображається у списку.
Це потрібно для менеджерів, які в реальному часі телефоном розмовляють з клієнтами і їм потрібно заповнювати відразу інформацію в замовленні. А буває так, що клієнт просто відмовляється або він передумав, тоді процес можна просто не зберігати, він і так буде видалений.
05.08.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як раніше менеджери створювали такі замовлення? Через яку саме кнопку/вікно/блок?
05.08.2021, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Як раніше менеджери створювали такі замовлення? Через яку саме кнопку/вікно/блок?

Якщо я не помиляюся, зліва в меню був пункт "Створити замовлення"
05.08.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Для вирішення вашого питання вам потрібно зайти в додаток Workflows, потім знайти потрібний БП, наприклад "Замовлення клієнта" і в шестерні вибрати 1й пункт і у вікні поставити галочку " Створювати процес без попередньої сторінки" та Редагувати запис.
Думаю, що це буде той результат, що вам потрібен.
05.08.2021, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
SheBo написав:
Добридень! Для вирішення вашого питання вам потрібно зайти в додаток Workflows, потім знайти потрібний БП, наприклад "Замовлення клієнта" і в шестерні вибрати 1й пункт і у вікні поставити галочку " Створювати процес без попередньої сторінки" та Редагувати запис.
Думаю, що це буде той результат, що вам потрібен.

Замовлення створюється і так, але він вже створений, а потрібно, щоб був видалений спочатку, до моменту збереження.
10.08.2021, 05:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар