1b.app
Скопійоване посилання -

"зникають" коментарі та повідомлення в Стрічці коментарів

Привіт стрічка коментарів почала жити жити окремим життям.
Проблему помітили близько місяця тому. Списали на баг, бо виявлялося не часто.
При постійно вибраному полі "Все" у стрічці коментарів частина повідомлень та коментарів не відображаються, а у свою чергу потрапляють у вкладку "Коментарі"
Посилання на останній такий процес
https://box.beautyfactory.in.ua/cc/?dashboardView=cc
Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Я поки що слабо розумію що саме ви маєте на увазі - якщо можна дайте скріншоти
а так само ваше посилання на процес це посилання на центр комунікацій а не на процес
04.02.2021, 13:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Устименко Ігор

За посилання вибачте.
https://box.beautyfactory.in.ua/admin/customorder/lead/25771/edit/?p=1
На першому скріншоті вибрано відображати "Все" і наймає втрачені коментарі/повідомлення.
На другому скріншоті вибрано відображати лише коментарі. Тут і відображаються ті коментарі/повідомлення, які не потрапили (і тільки вони) до загального списку.
(+ коментарі у відображенні "Коментарі" чомусь не сортуються за останніми і як ви бачите якщо переключиться на другу сторінку, то кнопки швидкого перемикання відображення пропадають)
Сподіваюся, я зміг пояснити.
04.02.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось відкрив посилання https://box.beautyfactory.in.ua/admin/customorder/lead/25771/edit/
показуються всі коментарі від останнього до старого (рівно 50 штук що і повинно бути на 1й сторінці)
04.02.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну у Сhief technical officer завжди все працює.
А як виглядає у нас. Подивіться ще раз, будь ласка.
05.02.2021, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корж Артем Олександрович
Клієнт писав/ла:
Ну у Сhief technical officer завжди все працює.
А як виглядає у нас. Подивіться ще раз, будь ласка.


звичайно) тому що Сhief technical officer знає як воно працює.
Дивіться, коли ви натискаєте тільки коментарі система показує всі записи з типом comment і туди не входить viber та інші типи коментарів, а так само варто врахувати що сортує система тільки поточну сторінку коментарів та сторінка 2 не враховується, коли ви туди перейдете система покаже все що залишилося
05.02.2021, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Але... на другій сторінці коментарів присутні повідомлення viber та голосове повідомлення.
Щодо сортування з типом все. Як я розумію, вона має відображатися у хронологічному порядку.
Тобто якщо ми почали спілкування з клієнтом о 09:13, а закінчили о 09:19. То останній запис повинен бути на першій сторінці у верху і час його має бути 09:19. І останнє повідомлення має відображатися завжди у верхній частині на першій сторінці "Стрічки коментарів". (Сподіваюся я правильно уявив це)
У нашому ж випадку повідомлення з часом 09:19 (останнє в ланцюжку листування) на другій сторінці.
Воно все так і має бути? Чи я чогось не розумію?
05.02.2021, 10:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар