1b.app
Скопійоване посилання -

Підсумкова частина процесу

Доброго дня! Є бізнес-процес "Замовлення клієнта", на одному з етапів налаштований "Замовлення постачальнику". Начебто все працює коректно... Але в "Підсумковій частині процесу" я не можу зрозуміти цифри. Ціна закупівлі (проводиться "Замовленням постачальнику") – 2 100 грн. Ціна продажу клієнту – 2 900 грн. (У звітах все правильно). Мене бентежить рядок "Оплачено", де сума 800 грн., тобто. Маржа. Сплачено клієнтом 2900 грн., а не 800 грн.
Як це читати? Можливі некоректні налаштування процесів.
Заздалегідь вдячний!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
За промовчанням поле "Оплачено" враховує платежі підпроцесів.
Щоб відображалася лише оплата на замовлення клієнта – потрібно на кожному етапі додати дію "не враховувати платежі підпроцесів", ось так
27.01.2021, 21:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую! Протестую і відпишуся.
27.01.2021, 21:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання наздоганяння: саме на всіх етапах або з етапу "Оплачено", в якому налаштована дія "Провести платіж"?
27.01.2021, 22:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тарасенко Олег
Клієнт писав/ла:
Питання наздоганяння: саме на всіх етапах або з етапу "Оплачено", в якому налаштована дія "Провести платіж"?

На всіх, де буде оплата, тобто, якщо на етапі "Нове замовлення", оплата не надходитиме, то можна не додавати, або до моменту створення підзавдання, тобто замовлення постачальника. Після такого етапу – на всіх
27.01.2021, 22:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Зробив, як ви радили. Вийшло так (неправильно):
29.01.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар