1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Баг списків

Відкриваємо перелік процесів. Змінюємо список відображенням CRM. Виходимо із програми. Відкриваємо програму заново - список порожній, але якщо знову натиснути на відображенням CRM - процеси з'являються. Виправте будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення
16.03.2022, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення

все налаштовано, статуси увімкнені. я не знаю де ще що змінити, щоб відображення відразу відкривалося як слід
16.03.2022, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення

все налаштовано, статуси увімкнені. я не знаю де ще що змінити, щоб відображення відразу відкривалося як слід

заходьте тоді через програму ЦРМ
якщо ви заходите через завдання спочатку потрібно вказати у фільтрі який БП відображати
16.03.2022, 11:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення

все налаштовано, статуси увімкнені. я не знаю де ще що змінити, щоб відображення відразу відкривалося як слід

заходьте тоді через програму ЦРМ
якщо ви заходите через завдання спочатку потрібно вказати у фільтрі який БП відображати

подивіться ще раз відео будь ласка:
якщо з робочого стола відкрити програму з вже включеним видом відображення CRM то "процесів немає". але якщо натиснути на вигляд CRM, то вони почнуть відображатися.
навіщо взагалі тоді цей вид винесено до цього списку, якщо він не працює коректно?
16.03.2022, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення

все налаштовано, статуси увімкнені. я не знаю де ще що змінити, щоб відображення відразу відкривалося як слід

заходьте тоді через програму ЦРМ
якщо ви заходите через завдання спочатку потрібно вказати у фільтрі який БП відображати

подивіться ще раз відео будь ласка:
якщо з робочого стола відкрити програму з вже включеним видом відображення CRM то "процесів немає". але якщо натиснути на вигляд CRM, то вони почнуть відображатися.
навіщо взагалі тоді цей вид винесено до цього списку, якщо він не працює коректно?

ще раз перечитайте моє повідомлення
18.03.2022, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:

Корнєв Михайло
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
не баг
налаштування у відображенні CRM статуси для відображення

все налаштовано, статуси увімкнені. я не знаю де ще що змінити, щоб відображення відразу відкривалося як слід

заходьте тоді через програму ЦРМ
якщо ви заходите через завдання спочатку потрібно вказати у фільтрі який БП відображати

подивіться ще раз відео будь ласка:
якщо з робочого стола відкрити програму з вже включеним видом відображення CRM то "процесів немає". але якщо натиснути на вигляд CRM, то вони почнуть відображатися.
навіщо взагалі тоді цей вид винесено до цього списку, якщо він не працює коректно?

ще раз перечитайте моє повідомлення

Я не дуже розумію, що ви маєте на увазі.
Ви кажете, що потрібно вибрати бізнес процеси у фільтрі зліва. Але тут щось не так, тому що просто після натискання на відображенням СРМ - процеси починають відображатися.
https://youtu.be/Rw30DSIe-7A
Відео за посиланням
18.03.2022, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

там різна логіка роботи
18.03.2022, 19:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
OneBox CTO написав:
там різна логіка роботи

:)
:(
19.03.2022, 08:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як можна видалити якісь пункти зі списку відображень? Тому що мене не влаштовує така відповідь і така робота додатків, де така логіка. Краще вимкнути повністю. Чи є якась можливість редагувати цей список?
20.03.2022, 09:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:
Як можна видалити якісь пункти зі списку відображень? Тому що мене не влаштовує така відповідь і така робота додатків, де така логіка. Краще вимкнути повністю. Чи є якась можливість редагувати цей список?

можете видалити ці додатки, і тоді вони пропадуть від туди
03.04.2022, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

логіка відкриття змінена - можете подивитися я думаю стало зручніше
21.04.2022, 07:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CORP
OneBox CTO написав:
логіка відкриття змінена - можете подивитися я думаю стало зручніше

на робочому столі тепер відмінно працює. а на смартфоні як було так і лишилося. треба встановлювати заново додаток на смартфоні, щоб оновлення набрали чинності? (якщо так, то незручно)
21.04.2022, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар