1b.app
Скопійоване посилання -

вимкнути обов'язкове поле "назва"

У додатку СРМ під час створення нового БП
спливає вікно в якому треба заповнити обов'язкове поле "НАЗВА"

питання:
як вимкнути обов'язковість цього поля?
або як взагалі прибрати це спливаюче вікно, так щоб відразу запускався 1-й етап БП?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Захарюгін Юрій Олегович
Клієнт писав/ла:
У додатку СРМ під час створення нового БП
спливає вікно в якому треба заповнити обов'язкове поле "НАЗВА"

питання:
як вимкнути обов'язковість цього поля?
або як взагалі прибрати це спливаюче вікно, так щоб відразу запускався 1-й етап БП?

Вам необхідно зайти у додатку Workflow. Знайти процес зі скріншота ""Замовлення клієнта", відкрити, у правому верхньому кутку натиснути на шестірню і перейти у вкладку Workflow edit. У відкритій вкладці встановіть галочку "Створювати процес без попередньої сторінки".
Обов'язкові поля при створенні процесу Ви можете прибрати тим самим шляхом, але у вкладці "Форма додавання"
13.10.2021, 12:20
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у вкладку Workflow edit. У відкритій вкладці встановіть галочку "Створювати процес без попередньої сторінки" . у мене стоїть ця галочка, я це бачив, але вона не працює в додатку СРМ
https://prnt.sc/1vyz0i8
13.10.2021, 13:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Захарюгін Юрій Олегович написав:
у вкладку Workflow edit. У відкритій вкладці встановіть галочку "Створювати процес без попередньої сторінки" . у мене стоїть ця галочка, я це бачив, але вона не працює в додатку СРМ
https://prnt.sc/1vyz0i8

Спробуйте прибрати обов'язкові поля під час створення процесу. Вкладка "Форма додавання" та додайте ті поля, які вам необхідно виводити.
А при створенні Замовлення не в додатку CRM, а в самому БП при створенні Замовлення у Вас відкривається без попередньої сторінки?
13.10.2021, 15:31
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/1vzvj2b
потрібно просто додати іконку налаштування для адміністратора, щоб можна було швидко потрапляти куди треба.
13.10.2021, 17:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[
А при створенні Замовлення не в додатку CRM, а в самому БП при створенні Замовлення у Вас відкривається без попередньої сторінки?

та при створенні в самому БП зі старту не відкривається це спливаюче вікно, а стартує нові БП.
але я ним не користуюсь тому, що воно мені не відображає процеси Канбан...
пише на жовтому "Виберіть бізнес процес!"
я так і не зрозумів де його вибрати((

Морозова Олеся
Olmonic - ФОП МОРОЗОВА О.П.
Клієнт
Компанія Olmonic написав:
Вкладка "Форма додавання" та додайте ті поля, які вам необхідно виводити.

так зробив, вийшло вивести одне необов'язкове поле, можна просто клацати далі...
15.10.2021, 21:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

потрібно просто додати іконку налаштування для адміністратора, щоб можна було швидко потрапляти куди треба.

у мене там немає кнопки, мишкою водив нічого не активно.
15.10.2021, 21:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
У додатку CRM, правому верхньому куті є шестерня. Натисніть на неї і у вкладці Відображувані процеси виберіть ті процеси, які потрібно показувати.
16.10.2021, 10:45
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я тут вибрав

у СРМ канбаном відображається а в самому БП "Замовлення клієнта" не відображається не відображається
16.10.2021, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар