1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Питання щодо роботи інтеграції

1. В інтеграції є налаштування "Додавати нагадування процесу як нагадування заходу". Як це працює? Чи можна додати нагадування зі стрічки коментарів?

2. Як зробити, щоб користувач міг додати кілька нагадувань, наприклад: одне обов'язкове за 30 хвилин, інше за (N) хвилин до початку події?
В ідеалі, щоб відповідальний сам міг собі вибрати (N), за який час він отримає нагадування і скільки їх буде.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


1. В інтеграції є налаштування "Додавати нагадування процесу як нагадування заходу". Як це працює? Чи можна додати нагадування зі стрічки коментарів?

Ви самі на скріншотах показуєте що це передаються нагадування з процесу, який є можливість створювати на конкретний час.

2. Як зробити, щоб користувач міг додати кілька нагадувань, наприклад: одне обов'язкове за 30 хвилин, інше за (N) хвилин до початку події?
В ідеалі, щоб відповідальний сам міг собі вибрати (N), за який час він отримає нагадування і скільки їх буде.

Нагадування додаються на конкретний час. Вказуєте дату планування процесу і створюєте нагадування – не дуже складно вказати час нагадування.
Потрібно 2 і більше нагадування - створюєте 2 і більше нагадування по черзі.
14.09.2021, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Ви самі на скріншотах показуєте що це передаються нагадування з процесу, який є можливість створювати на конкретний час.

Я додав нагадування, але воно не передалося, тому я й питаю.
14.09.2021, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я додав нагадування, але воно не передалося, тому я й питаю.

Бачу трохи змінилася логіка – вніс зміни з нашого боку.
Тепер передається різниця в хвилинах між датою запланування (потрібно обов'язково задавати) та датою створення нагадування. І тоді календар повинен зрозуміти, що за ці N хвилин до старту події потрібно створити повідомлення.
Перевірте під час відпрацювання дії.
14.09.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Я додав нагадування, але воно не передалося, тому я й питаю.

Бачу трохи змінилася логіка – вніс зміни з нашого боку.
Тепер передається різниця в хвилинах між датою запланування (потрібно обов'язково задавати) та датою створення нагадування. І тоді календар повинен зрозуміти, що за ці N хвилин до старту події потрібно створити повідомлення.
Перевірте під час відпрацювання дії.

ок, зараз перевірю
а чи видасть помилку, якщо випадково поставити нагадування на майбутнє?
14.09.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


а чи видасть помилку, якщо випадково поставити нагадування на майбутнє?

не думаю, тому що в попередньому варіанті її не видало
15.09.2021, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар