1b.app
Скопійоване посилання -

видалити товари, прибрати зайві картинки

1. Як із системи боксу завжди видалити старі/непотрібні товари? А то я для тесту видалив один товар, але у глобальному пошуку він все одно залишився, а також велика кількість старих віддалених товарів. Все це посідає місце. Мені потрібні лише актуальні товари – інше треба видалити повністю із системи.
2. У картці товару потрібна лише одна фотографія. Як прибрати зайві картинки? І як зробити, щоб при підвантаженні нових товарів парилася лише одна фотографія?
Заздалегідь вдячний, за продуктивну розгорнуту відповідь!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
1. Як із системи боксу завжди видалити старі/непотрібні товари? А то я для тесту видалив один товар, але у глобальному пошуку він все одно залишився, а також велика кількість старих віддалених товарів. Все це посідає місце. Мені потрібні лише актуальні товари – інше треба видалити повністю із системи.
2. У картці товару потрібна лише одна фотографія. Як прибрати зайві картинки? І як зробити, щоб при підвантаженні нових товарів парилася лише одна фотографія?
Заздалегідь вдячний, за продуктивну розгорнуту відповідь!

Доброго дня!
1. Розділ Автоматизація - Автоматичні події щодня. Додати блок "Очистити дані про віддалені продукти"
2. Якою дією Ви завантажуєте товари в Бокс?
30.08.2021, 12:31
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якою дією Ви завантажуєте товари в Бокс? - Продукти > Продукти списком > Імпорт продуктів - заливаю файл ексель , два стовпчики (іан в артикул, назва товару в назву).
30.08.2021, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
30.08.2021, 14:26

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
Якою дією Ви завантажуєте товари в Бокс? - Продукти > Продукти списком > Імпорт продуктів - заливаю файл ексель , два стовпчики (іан в артикул, назва товару в назву).

1.У цій гілці https://crm-onebox.com/ru/support/online-stores/9062-konsultatsiya-po-zagruzke-i... обговорювалося це саме питання. Потрібна доопрацювання 1 година від розробників
2. Щоб у картці товару відображалася тільки основне зображення, необхідно налаштувати інтерфейс картки товару, прибравши поле "Додаткове зображення"
30.08.2021, 15:00
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. "Доопрацювання займе 1год, щоб можна було окремо вибирати основне зображення та додаткові зображення."
Нам не потрібно нічого обирати. Нам просто треба, щоб за замовчуванням підвантажувалося тільки одна основна фотографія товару і все. Якщо основне фото змінилося, то і в боксі, щоб воно змінилося, якщо це надто складно, то, при необхідності, я вручну можу оновити/змінити фото товару.
Запитання. Як зробити, щоб за замовчуванням підвантажувалося лише одна основна фотографія товару?
2. Якщо я зараз в інтерфейсі приберу поле "Додаткове зображення", то додаткові фото залишаться в базі даних боксу, але зникнуть з інтерфейсу - вірно? І що це мені дасть? Мені треба звільнити базу даних від усіх додаткових фотографій! Запитання. Як видалити додаткові фотографії зі всіх товарів?
30.08.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Зображення товарів можна прибрати: Автоматизація - Автоматичні дії щодня. Дія "Видалити зображення, що не використовуються".
Як з Opencart завантажувати за замовчуванням основне фото описано в посиланні, яке я прикріпила раніше.
30.08.2021, 16:26
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто, якщо я спершу приберу "додаткові зображення" з інтерфейсу, а потім виберу дію "Видалити зображення, що не використовуються", то всі додаткові зображення видаляться?
Підкажіть, я зайшов у - отримую ось порожній інтерфейс . Як прибрати поле "Додаткове зображення", якщо тут нічого немає?
Ваша цитат "Як з Opencart завантажувати за замовчуванням основне фото описано в посиланні, яке я прикріпила раніше." - Вибачте, покажіть будь ласка, я перечитав усе листування і не побачив як за замовчуванням завантажувати лише основне фото.
30.08.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
Тобто, якщо я спершу приберу "додаткові зображення" з інтерфейсу, а потім виберу дію "Видалити зображення, що не використовуються", то всі додаткові зображення видаляться?
Підкажіть, я зайшов у - отримую ось порожній інтерфейс . Як прибрати поле "Додаткове зображення", якщо тут нічого немає?
Ваша цитат "Як з Opencart завантажувати за замовчуванням основне фото описано в посиланні, яке я прикріпила раніше." - Вибачте, покажіть будь ласка, я перечитав усе листування і не побачив як за замовчуванням завантажувати лише основне фото.

1. Інтерфейс налаштовується шляхом додавання блоків. За замовчуванням весь інтерфейс картки продукту – системний. Щоб було зручніше відредагувати інтерфейс, можу порадити поряд у вкладці відкрити картку будь-якого продукту, а в другій вкладці додавати блоки як вони вказані в самій системі і просто не додавати зображення.
2. Це питання можна вивести окремим топіком до розробників. Щоб додати в інтеграцію автоматичної дії "Імпорт продуктів з Opencart" завантажувати основне зображення. Як було сказано у посиланні "основне фото зберігається в product -> image
а додаткові фото зберігаються у product_image" (с)
30.08.2021, 16:51
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З першим пунктом для блоків інтерфейсу все ясно. Велике спасибі.
-------------
Запитання. Тобто, якщо я спершу приберу "додаткові зображення" з інтерфейсу, а потім виберу дію "Видалити зображення, що не використовуються", то всі додаткові зображення видаляться з бази даних боксу?
-------------
Ви сказали "Як з Opencart завантажувати за замовчуванням основне фото описане у посиланні, яке я прикріпила раніше." – Там нічого подібного не описано, там немає рішення. Як було сказано в посиланні "основне фото зберігається в product -> image, а додаткові фото зберігаються в product_image" - це йдеться про базу даних опенкарта - як мені це може допомогти налаштувати бокс на завантаження основного зображення?
30.08.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
З першим пунктом для блоків інтерфейсу все ясно. Велике спасибі.
-------------
Запитання. Тобто, якщо я спершу приберу "додаткові зображення" з інтерфейсу, а потім виберу дію "Видалити зображення, що не використовуються", то всі додаткові зображення видаляться з бази даних боксу?
-------------
Ви сказали "Як з Opencart завантажувати за замовчуванням основне фото описане у посиланні, яке я прикріпила раніше." – Там нічого подібного не описано, там немає рішення. Як було сказано в посиланні "основне фото зберігається в product -> image, а додаткові фото зберігаються в product_image" - це йдеться про базу даних опенкарта - як мені це може допомогти налаштувати бокс на завантаження основного зображення?

Щодня фізично будуть видалені зображення та копії зображень (thumbs), які не використовуються в системі. Щоб видалити зображення товарів з БД Боксу, потрібні дії з боку розробників.
Щоб за замовчуванням завантажувалося лише основне зображення товару з Opencart, потрібне доопрацювання від розробників.
Виставте ще раз Ваше друге питання цієї гілки "2. У картці товару потрібна тільки одна фотографія. Як прибрати зайві картинки? І як зробити, щоб при підвантаженні нових товарів парилася тільки одна фотографія?" на форум.
30.08.2021, 17:59
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

"Раз на день фізично будуть видалені зображення та копії зображень (thumbs), які не використовуються в системі. Щоб видалити зображення товарів з БД Боксу, потрібні дії з боку розробників."
Мені головне, щоб обсяг використовуваного простору в моєму обліковому записі зменшився. Якщо щодня фізично буде видалено зображення і копії зображень (thumbs), які використовуються у системі, то мій простір зменшиться?
30.08.2021, 18:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія

Скляров Олександр писав/ла:
"Раз на день фізично будуть видалені зображення та копії зображень (thumbs), які не використовуються в системі. Щоб видалити зображення товарів з БД Боксу, потрібні дії з боку розробників."
Мені головне, щоб обсяг використовуваного простору в моєму обліковому записі зменшився. Якщо щодня фізично буде видалено зображення і копії зображень (thumbs), які використовуються у системі, то мій простір зменшиться?


Скляров Олександр писав/ла:
"Раз на день фізично будуть видалені зображення та копії зображень (thumbs), які не використовуються в системі. Щоб видалити зображення товарів з БД Боксу, потрібні дії з боку розробників."
Мені головне, щоб обсяг використовуваного простору в моєму обліковому записі зменшився. Якщо щодня фізично буде видалено зображення і копії зображень (thumbs), які використовуються у системі, то мій простір зменшиться?

Так, зменшиться та очиститься
30.08.2021, 19:19
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Olmonic Olmonic
Інтегратор OneBox
Іменна ліцензія
Олександре! У Вас вдалося вирішити питання щодо цього тикету?
31.08.2021, 20:57
Інтегратор CRM+ERP. Компания Olmonic Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Просто вже не було часу.
31.08.2021, 22:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар