1b.app
Скопійоване посилання -

Статуси наявності товару

У нас передаються значення по товару з додаткового продукту "Статус наявності продуктів"
Інтегратор робив це налаштування, тому не знаючи, що він робив, виникла труднощі.
У довіднику статусів товару https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/custom/object/directory/2/
є перелік статусів. Інтегратор тоді налаштував передачу цих значень
Я хочу додати передачу ще цих двох.
У довіднику я додала. але на сайті вони не відображаються, просто нічого не відображаються в полі "Статус наявності", поле стає порожнім. Де і що потрібно зробити, щоб сайт розумів, що це за значення статусу йому передається, тому що я зараз розумію, що немає відповідності значень у Боксі та на сайті.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Виходячи з того, що я бачу у вас в опенкарті повинні бути додані такі ж статуси з id 9 і 10. Щоб опенкарт по цьому id у себе зміг знайти потрібний статус. Тобто. вам потрібно зайти в налаштування опенкарта і додати такі ж статуси (які бракують) як на скрінах
24.12.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Налаштування Опенкарта – це в базі MySQL дивитися?
24.12.2021, 15:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо так, підкажіть, що саме мені там шукати? Бо там дуже багато таблиць. Не знаю, як зрозуміти, яку саме таблицю ці значення передаються
24.12.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, у вас десь в адмінці опікуна повинен налаштовуватись список доступних статусів. В базу лізти не треба
24.12.2021, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну в базі я вже знайшла)))))
А ось в адмінці бачу лише статуси замовлення. Буду шукати
24.12.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Айдишки наскільки бачу сходяться, тобто. в адмінці можна не шукати. Подивіться у продукту які id статусів коштують, якщо 9 чи 10 то все має бути нормально на сайті
24.12.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тю, не зрозумію, у товарі бачу ці статуси. Чому саме ці 2 останні, які я додавала, не відображаються на сайті... Зв'язуватимуся з програмістом. Дякую!
24.12.2021, 15:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

можливо закешив движок частину інформації, спробуйте скинути кеш в адмінці опенкарта і тоді вже написати програмісту якщо не допоможе
24.12.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Написала програмісту, кеш ні до чого. Ось що він відповів.
Подивимося на товарі https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/8175/edit/
Статус "Сянт із виробництва"
В опенкарті цього товару наступне
со лов програміста "У товару не вказано статус. Так що косяк з боку CRM, статус не заповнений" і ще "Ну так OpenCart то причому якщо у цих товарів статус за відсутності на скалі коштує 0. Є два статуси -
Перший - увімкнений та вимкнений
Другий котрий показується коли товар включений але кількість - 0"
Не зовсім розумію, у чому проблема? виходить, що на одне значення складу "0" у нас кілька статусів "Очікуємо", "Знято з виробництва" та "Немає в наявності". І опенкарт не розуміє, який статус привласнити в даному випадку чи що?
У будь-якому випадку, каже, що проблема 100% у передачі даних з боку CRM. значення або є, або його немає. В даному випадку його немає
06.01.2022, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дід Мороз
OneBox production написав:
Айдишки наскільки бачу сходяться, тобто. в адмінці можна не шукати. Подивіться у продукту які id статусів коштують, якщо 9 чи 10 то все має бути нормально на сайті

я виходив з того, що ви відповіли на це повідомлення і підтвердили, що у продуктів задані статуси.

Крисанова Наталія написав:
Тю, не зрозумію, у товарі бачу ці статуси.

На скринах з останнього повідомлення видно, що статусів є, тобто. ви ввели мене в оману.
Беремо продукт https://etg.crm-onebox.com/admin/shop/products/8175/edit/ код статусу в опенкарті у нього не заповнений, відповідно на опенкарт відлітає 0, з боку коду системи проблем не бачу. З боку заповнення даних вони явно є
06.01.2022, 12:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Бачу в автоматизації продукту налаштування
Також бачу, що якщо натиснути на полі "Код_в_опенкарті", відкривається значення яке відповідає коду у довіднику
Де помилка? Це налаштовував ще інтегратор, не можу збагнути, чому значення у полі "Код в опенкарті" не відображається в рядку.
10.01.2022, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Я не бачу жодного значення у формулі
2. Ця дія запускається лише якщо обраний статус наявності товару, тобто. далеко не на всіх продуктах. Воно потрібно щоб ОЧИСТИТИ дані в допполі, а не щоб їх туди записати. Спробуйте пошукати іншу дію автоматизації, що поточно явно тільки очищає дані, а не заповнює.
11.01.2022, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось налаштування копіювання значення з довідника в допполі
І щодо неї спрацьовує умова. У мене питання було в тому - чому в полі значення відображається так
тобто. тільки якщо натиснути на полі. Якщо не натискати - за умовчанням ось таке значення - порожнє.
У чому може бути причина?
12.01.2022, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас значення поля пусте. У виборі просто немає можливості вибрати порожнє значення тому підсвічується перше трапилося значення
12.01.2022, 14:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, підсвічуючи саме те значення, код якого відповідає статусу наявності товару. У тому й річ, я змінюю статус - змінюється значення.
Чи можете ви хоч направити, куди дивитися? Так як я не зовсім розумію суть техпідтримки, якщо я запитую, а мені відповідають загадками.
12.01.2022, 14:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Воно підсвічується тому що воно ЄДИНЕ у списку. Воно там єдине тому, що ймовірно у вас довідники (або допполя) пов'язані один з одним і бокс фільтрує значення одного поля довідника на підставі іншого
2. Я вас направив вище: потрібно дивитися чому дія при збереженні одного допполя не записує значення іншого
3. Я не є співробітником будь-якої техпідтримки, ймовірно ви поплутали цей публічний форум з якимось іншим сайтом.
12.01.2022, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар