1b.app
Скопійоване посилання -

Пропозиція щодо покращення форуму

Добридень!
Прошу розглянути мою пропозицію щодо покращення форуму в розрізі нарахування балів.
Зараз баланс з питань поповнюється лише тоді, коли автор запиту зазначає правильну відповідь. Так, вважаю, що це правильне рішення: вирішив допомогти - молодець, отримай "плюшку"!
Але на форумі часто виникають питання пов'язані з інвестуванням у систему (доопрацювання нового функціоналу). На мою думку, було правильно давати один бал саме автору такого питання у випадку, коли він проплатить таке доопрацювання, а OneBox її запровадить.
Що скажете з цього приводу?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Юрченко Роман Сергійович написав:
Але на форумі часто виникають питання пов'язані з інвестуванням у систему (доопрацювання нового функціоналу). На мою думку, було правильно давати один бал саме автору такого питання у випадку, коли він проплатить таке доопрацювання, а OneBox її запровадить.

Романе Сергійовичу, добрий день!
1. Наступного тижня буде оновлено сайт і буде доступний OneBox OS beta, а механізм з балами на форумі буде тимчасово вимкнено.
2. Коли клієнт замовляє доопрацювання та платить за неї, то OneBox нічого з цього не заробляє, гроші летять безпосередньо інтегратору, який запиляв доопрацювання. При цьому форум сплачує саме OneBox. Тому в поточній моделі ми не можемо "за доопрацювання нараховувати бали на форумі".
OneBox заробляє тільки на хмарі та коробках, і все (і саме цей момент навряд чи зміниться).
12.06.2021, 18:11
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Але на форумі часто виникають питання пов'язані з інвестуванням у систему (доопрацювання нового функціоналу). На мою думку, було правильно давати один бал саме автору такого питання у випадку, коли він проплатить таке доопрацювання, а OneBox її запровадить.

Романе Сергійовичу, добрий день!
1. Наступного тижня буде оновлено сайт і буде доступний OneBox OS beta, а механізм з балами на форумі буде тимчасово вимкнено.
2. Коли клієнт замовляє доопрацювання та платить за неї, то OneBox нічого з цього не заробляє, гроші летять безпосередньо інтегратору, який запиляв доопрацювання. При цьому форум сплачує саме OneBox. Тому в поточній моделі ми не можемо "за доопрацювання нараховувати бали на форумі".
OneBox заробляє тільки на хмарі та коробках, і все (і саме цей момент навряд чи зміниться).

За топік на форумі про баги - списуються бали, хоча повинні нараховуватися за знайдений баг.
За топік про поліпшення Бокса - теж списуються бали.
Бокс круто заохочує за те, що користувачі допомагають йому розвиватися.
Зрозуміло, коли списуються бали за прості питання про функціонал або щось незрозуміле в роботі системи...
14.06.2021, 09:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Але на форумі часто виникають питання пов'язані з інвестуванням у систему (доопрацювання нового функціоналу). На мою думку, було правильно давати один бал саме автору такого питання у випадку, коли він проплатить таке доопрацювання, а OneBox її запровадить.

Романе Сергійовичу, добрий день!
1. Наступного тижня буде оновлено сайт і буде доступний OneBox OS beta, а механізм з балами на форумі буде тимчасово вимкнено.
2. Коли клієнт замовляє доопрацювання та платить за неї, то OneBox нічого з цього не заробляє, гроші летять безпосередньо інтегратору, який запиляв доопрацювання. При цьому форум сплачує саме OneBox. Тому в поточній моделі ми не можемо "за доопрацювання нараховувати бали на форумі".
OneBox заробляє тільки на хмарі та коробках, і все (і саме цей момент навряд чи зміниться).

А ще є питання, на які могли б відповісти інші користувачі, а не тільки відділ Боксу; тому те, що є ліміт на завдання питань, різко обмежує можливість користувачів.
П.С. бета версію вже можна спробувати?
14.06.2021, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Розумію ваше невдоволення, що ви як користувач не можете запитувати питання скільки завгодно і будь-коли.
Я був би радий взагалі зняти всі обмеження на питання, але за одного розкладу: при створенні питання буде галочка "Я розумію, що тут мені ніхто не зобов'язаний відповідати і претензій, що мені не відповідають/не допомагають не маю і мати в майбутньому не буду (Можливо формулювання грубувата, але суть передає неймовірно точно :)
PS: можна.
14.06.2021, 13:48
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Розумію ваше невдоволення, що ви як користувач не можете запитувати питання скільки завгодно і будь-коли.
Я був би радий взагалі зняти всі обмеження на питання, але за одного розкладу: при створенні питання буде галочка "Я розумію, що тут мені ніхто не зобов'язаний відповідати і претензій, що мені не відповідають/не допомагають не маю і мати в майбутньому не буду (Можливо формулювання грубувата, але суть передає неймовірно точно :)
PS: можна.

Куди можна повідомляти про знайдені баги/незручності бета версії, якщо у мене заблокований форум?
14.06.2021, 14:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи не заблокований.
Наразі тимчасово знято всі обмеження на запитання.
Наскільки тимчасово – поки що не знаю.
14.06.2021, 14:52
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Наразі тимчасово знято всі обмеження на запитання.


не схоже, що зняли обмеження
14.06.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар