1b.app
Скопійоване посилання -

Питання щодо переходу на OneBox OS, з встановленням нової системи на мій новий сервер.

Здрастуйте, форумчани!
Хотів поставити запитання у темі: "Офіційне роз'яснення для клієнтів щодо коробкових версій, оновлень та OneBox OS", але обговорення там закрите. Запитую тут.
Розглядаю можливість скористатися спеціальними умовами переходу на OneBox OS з безкоштовним встановленням нової системи на мій новий сервер.
На сьогоднішній день готовий оплачувати щорічно 4 ліцензії по 50 $ за можливість користуватися оновленою працюючою системою OneBOX OS. Розумію, що це сума для клієнта із правами "бомж" і що мені тут ніхто вже нічого не дожен.
У зв'язку з цим необхідно з'ясувати таке:
1.
Припустимо, у мене щось зламається у ПЗ або буде інша причина, що унеможливить використання нової OS OneBOX. Чи зможу я увімкнути старий сервер на OneBOX Revolution, чи працюватиме він як до переходу ? Тобто. чи будуть з Вашого боку зроблені дії чи якась бездіяльність, яка не дозволить мені повернутися до старої версії?
Чи обговорюються ці питання у договорі, який потрібн
Оригінальне питання доступне на версії: ru С уважением, Золотарь Павел (bridge-pc.com)

Відповіді:

Павле, добрий день!

Припустимо, у мене щось зламається у ПЗ або буде інша причина, що унеможливить використання нової OS OneBOX. Чи зможу я увімкнути старий сервер на OneBOX Revolution, чи працюватиме він як до переходу ? Тобто. чи будуть з Вашого боку зроблені дії чи якась бездіяльність, яка не дозволить мені повернутися до старої версії?
Чи обговорюються ці питання у договорі, який потрібно укласти?
Оплачувати хмару або 10 тисяч доларів за переналаштування сервера мені не дозволяє економічна ситуація.
Прошу надіслати мені електронною поштою договір для ознайомлення.

1. На жаль, технічно переїзд з OneBox старих версій на OS – лише в одну сторону. Тому що змінюється база даних та спосіб зберігання інформації.
Це можна вирішити у такий спосіб як "забекапити стару систему", оновитися, поклацати, і якщо щось не так - розгорнути стару з бекапа. Але, якщо в нову систему внести будь-які дані - то вже цю базу не можна засунути до старої.
2. Оскільки ви старий діючий клієнт, то умовні 10 000 USD за встановлення на сервер вас не стосуються.
Це обмеження лише для нових клієнтів, які бажають отримати OneBox OS на свої сервери.

Зрозумів, що збереження працездатності Інтернет-магазину не планується в OneBox OS, але якщо передумаєте за моєї згоди терпіти "лаги", то буде чудово.
Власне, питання таке: чи залишиться у співробітників компанії функція роботи із замовленнями з торгівлі та надання послуг, складські операції, вивантаження замовлення у вигляді XML-файлу на окремий FPT-сервер під час проведення продажу?

Склади, фінанси, всі вивантаження в XML, FTP і т.д. - все залишається. Зникає лише морда інтернет-магазину.
Проблема інтернет-магазинів у тому, що це не наш бізнес. Компаній, які роблять софт типу OneBox умовно 10 на всю СНД, а компаній які пиляють інтернет-магазини – 1000 лише в одному Києві. Тому ми свідомо shift+del інтернет-магазин з OneBox OS.
Ми рекомендуємо використовувати як морду інтернет-магазину умовний OpenCart. У нас з ним хороша інтеграція, та й працює він краще, ніж OneBox Shop.

Параметри нового сервера плануються такі:
Процесор INTEL Core i5 11500 (11-е покоління з відеоадаптером UHD Graphics 750, побачив світ у 2021 році)
Системна плата ASUS PRIME H510M-A s1200 (чіпсет Intel H510, мережа Intel I219-V 1Gb Ethernet)
ОЗУ 16GB (DDR4)
Накопичувач SSD M.2 2280 250GB PCI-E 3.0 (x4) Kingston SA2000M8/250G
OneBox OS зрозуміє ці комплектуючі?
Які вимоги до заліза у нової OneBox OS? При тому, що працювати з ОС буде 4 співробітники, за 15 років роботи в базі осіло 100 тисяч замовлень та 170 тисяч товарів. Старий сервер з One Box Revolution на Core i5 6го покоління / 16GB / SATA SSD 120GB справляється нормально.

Так, залізо ОК.
Навіть старе залізо ОК.
Але, операційна система на сервері повинна бути ТІЛЬКИ CentOS 8. Жодної убунти, фрібсд і тд. Тільки CentOS і лише 8+.
Без CentOS не буде працювати частина функцій: перерахунок прайсів постачальників, вивантаження у PDF та XLS.

Чи буде в новій OneBox OS на моєму сервері, як на старому сервері, зашифрована файлова система, щоб при включенні сервера завантаження йшло тільки після введення пароля?

Це вже як ви налаштуєте. В якомусь сенсі ваш сервер = ваші проблеми :)
OneBox OS'y потрібний просто CentOS.

Якщо можна, розкажіть докладніше, які дії з операційною системою будуть можливі на моєму сервері без залучення техпідтримки та інтеграторів? Робота з командним рядком, Оновлення ядра Linux і пакетів, чищення та "легкий ремонт" таблиць SQL таблиць, запуск файлового менеджера MC?

На жаль, взагалі не зрозумів питання.
На вашому сервері ви можете робити все, що завгодно.
12.05.2021, 10:53
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можете надсилати мені договір для ознайомлення та зв'язуватися для обговорення деталей.
Збираюся скористатися пропозицією про перехід до 01/07/2021 на OneBox OS з моїм особистим сервером із щорічною оплатою 4*user * $50/user/year = 200$/year .

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
На жаль, взагалі не зрозумів питання.
На вашому сервері ви можете робити все, що завгодно.

Читаючи на форумі обговорення питань переходу на OneBox OS, я десь бачив з боку розробника заяву, що на сервері з OneBOX OS стоятиме не простий Linux і що в налаштуваннях буде нелегко розібратися тим, хто не розробник, або не інтегратор. Можливо, я щось правильно зрозумів.
Будь ласка, уточніть, на сервер з чистим SSD/HDD, що належить мені, встановлювати ОС Linux CentOS8+ будуть співробітники (або інтегратори) OneBOX, а потім вони ж будуть встановлювати ПЗ "OneBox OS" або я Вам надаю сервер зі встановленою та налаштованою моєю стороною ОС Linux, а співробітники OneBOX самі встановлюють лише OneBox OS?
Мабуть, запитань у мене більше не буде на даному етапі. Дякую за відповіді! Можете закрити тему. Всім бажаю плідної діяльності!
12.05.2021, 20:35
С уважением, Золотарь Павел (bridge-pc.com) Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Можете надсилати мені договір для ознайомлення та зв'язуватися для обговорення деталей.

З вами зв'яжуться, дякую.

Читаючи на форумі обговорення питань переходу на OneBox OS, я десь бачив з боку розробника заяву, що на сервері з OneBOX OS стоятиме не простий Linux і що в налаштуваннях буде нелегко розібратися тим, хто не розробник, або не інтегратор. Можливо, я щось правильно зрозумів.

Це не зовсім так.
На стандартний CentOS 8 ми нагору ставимо набір стандартного софту прямо з репозиторіїв centos:
php 8.4 + купа модулів стандартних php
redis
memcached
mariadb-server
git
...
Ми орієнтуємось саме на пакети centos із коробки. Якщо, наприклад, mariadb замінити на percona або oracle mysql або щось інше - десь щось перестане працювати. Може й працюватиме, але ми про це не знаємо, бо не перевіряли.
Тому, щоб не чинити як робить ms windows і не тестувати софт на всіх можливих залізцях та оточеннях - ми точно знаємо при якій конфігурації все працює правильно і наполягаємо саме на ній.
Швидше за все ми скоро прийдемо до того, що OneBox буде доступний як умовний Redmine/Jira/Windows/MacOS:
1. хочеш на свій сервер – качай OneBox прямо з сайту, ось інструкція як встановити, ось так активується.
2. не хочеш займатися встановленням на свій сервер – купуй хмарний тариф.
3. не влаштовує варіанти 1 і 2 - будь-який сисадмін виконає тобі пункт 1 за символічну плату.
Про "10 000 USD":
На жаль, корпоративний світ великих компаній виглядає так: є сисадмін, який вирішив, що все буде на ubuntu. 100 серваків на убунті, значить і onebox буде на убунті, тому що він так хоче. Саме тому ми і робимо правило "10 000 USD", за яке ми готові терпіти корпоративні виноси мозку з типами операційної системи, правами доступу тощо.

Будь ласка, уточніть, на сервер з чистим SSD/HDD, що належить мені, встановлювати ОС Linux CentOS8+ будуть співробітники (або інтегратори) OneBOX, а потім вони ж будуть встановлювати ПЗ "OneBox OS" або я Вам надаю сервер зі встановленою та налаштованою моєю стороною ОС Linux, а співробітники OneBOX самі встановлюють лише OneBox OS?

Це не принципіально. Можливі два варіанти:
1. ви даєте нам чистий сервер з CentOS, куди ми ставимо вам OneBox OS
2. ви даєте нам чистий сервер без нічого - і ми самі туди ставимо потрібні модулі та OS.
13.05.2021, 20:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар