1b.app
Скопійоване посилання -

Продам безлімітний >>> $$$ OneBox (коробка) $$$

Тема не для співробітників OneBox, а тема для потенційних клієнтів, які хочуть отримати хорошу інвестицію
Так як на даний момент подібного продукту компанія OneBox вже не надає, ці пропозиції є унікальними і мають дуже хорошу довгострокову перспективу.
Якщо ви шукали систему на 50-200 користувачів, то дане рішення може вам окупитися за пару років.
Для отримання деталей бажано писати в telegram/viber 380937441617
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Владислав,
хочу дати свій коментар
Я взагалі нічого не маю проти вторинного ринку, якщо у тебе є клієнт з безлімітом і він хоче його продати – не питання, я буду тільки радий за тебе та клієнта, якщо у вас все вийде. Більш того, за договором клієнт купив OneBox CRM+ERP і має право продати її цілком будь-якій третій особі. Ноу проблем.
Навіть Sales Partnerи (Дистриб'ютори) https://crm-onebox.com/ru/contacts/ можуть викупити твою коробку та перепродати її далі. Ноу проблем.
Але я хочу внести ясність, чому ми перестали продавати безліміти та й взагалі коробки як такі.
Вся справа в OneBox OS – наступному продукті. Це не просто наступна версія продукту, це інший продукт зовсім інший.
OneBox OS не підпадає під пункт договору "про вічні та/або безкоштовні оновлення".
У нього буде тарифікація $25/user/month, і цю ціну платитимуть усі без винятку, хто захоче OneBox OS.
Тому, якщо хтось зараз купить коробку OneBox CRM+ERP, то на нього через 3-6 міс чекає не особливо приємний сюрприз у вигляді OneBox OS, який юридично є іншим продуктом з іншими можливостями, і, повір мені на слово, його захочуть усі .
Так, з усіма клієнтами, які зараз на коробці ми будемо домовлятися на переїзд на новий OneBox OS на спеціальних умовах, але ціна 25/user/month буде байдуже, не важливо в минулому купив хтось коробку чи ні.
25.02.2021, 20:45
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Максиме, дякую за детальний коментар, є питання:
1. Які можуть бути варіанти переїзду для тих, у кого безлімітна коробка?
2. Якщо клієнт не захоче робити переїзду на OneBox OS (наприклад його влаштовує те що є) він зможе повноцінно працювати на старій версії (ви виправлятимете баги)?
3. Якщо я правильно зрозумів то старий продукт "OneBox CRM+ERP" ви будете повільно "зменшуватися" щоб перекласти всіх на "OneBox OS" тут виникає питання, чи готові ви дати доступ до коду сторонньому розробнику який буде підтримувати старий продукт (у рамках однієї компанії), тобто я веду до того що наприклад у клієнта є безлім і згідно з п.1 перехід на хмару йому буде занадто дорого і клієнт просто знайде розробника які буде готовий підтримувати систему (допилювати інтеграції та всякі дрібниці)?
4. Якщо утворюється група клієнтів (10-40), яка не захоче переходити на OneBox OS (на оплату 25/user/month так як у них коробка), ви готові для цієї групи людей робити доробки?
25.02.2021, 23:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поки це питання обговорювати рано, я не маю чіткої стратегії "як саме", є тільки бачення кінцевої мети.
Можу написати поки що дуже попередню інформацію:
OneBox OS - це операційна система для бізнесу з купою додатків, більша частина яких не розробляється і не належить OneBox. Це як AppStore чи Play Market.
Якщо клієнт хоче перейти на OneBox OS – він починає платити 25/user/month за базовий пакет додатків, а ми переносимо всі дані, доробляємо під нього потрібні програми. Цю міграцію ми зробимо безкоштовно, цим виконаємо пункт договору "Клієнт має право безкоштовно оновитися" (у договорах сказано "оновитися", а не "оновлюватися" багато разів).
1. Якщо в клієнта " безліміт " - він буде підрізаний до кількості користувачів, які необхідні клієнту.
Інакше на OS не переїхати.
2-3. Стару версію ми вирубувати нікому не будемо.
Але й підтримувати її також не будемо.
У якийсь момент після виходу OS (наприклад, через рік) ми просто перестанемо підтримувати продукт OneBox CRM+ERP і цим прямим текстом порушимо пункти договору про обслуговування. Я знаю ризики та ймовірність їх виникнення, і приймаю їх.
Вже в якійсь темі іншому клієнту я писав: є правила дорожнього руху, але всі розуміють, що буде якщо якесь правило порушити і з якою ймовірністю це буде. Теж саме з порушенням пункту договору.
4. Структура компанії OneBox така, що ТОВ ВЕБПРОДАКШН належать права на програму AS IS. А всі налаштування, допили тощо роблять інтегратори. Грубо кажучи, Ігор Устименко та розробники вже мені не підкоряються, це окрема компанія, окремий бізнес. У мене з Ігорем контракт на "розробку того, що мені потрібно".
Тому, якщо якийсь інтегратор погодиться робити доопрацювання та підтримку старих версій - ну і добре, але я його не зобов'язую, то не моя зона відповідальності, я ніяк на це не впливаю і не впливатиму.
26.02.2021, 00:01
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар