1b.app
Скопійоване посилання -

Коробковий OneBox та OneBox OS

Підкажіть будьласка. Коробочний One Box куплений зараз можна буде перекласти на One Box OS? І як це відбуватиметься?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Почнемо з того, що до OneBox OS ще щонайменше 3-6 місяців :)
2. OneBox OS - це не наступна версія продукту, це інший продукт, який можлива майже повна міграція даних з OneBox MVP (крім прав доступу).
3. OneBox OS – це платформа, операційна система, з купою окремих додатків, більшу частину яких не належить нам, а стороннім розробникам.
4. OneBox OS буде тільки з щомісячною тарифікацією: треба платити $25/user/month за всі базові програми та/або $0-5/app/user/month за конкретну встановлену програму.
5. Якщо ви є хмарним клієнтом – ви будете оновлені автоматично та безкоштовно.
6. Якщо ви в минулому купили коробкову ліцензію OneBox CRM+ERP, то це нічого не означає: вам доведеться платити гроші щомісяця щоб отримати OneBox OS. Можливо, будуть знижки за міграцію існуючих клієнтів (умовно знижка на перші півроку), але це не точно.
7. Чи можна встановити OneBox OS на свій сервер? Так, можна, але дві умови:
- ви все одно платите щомісяця як за хмару
- Мінімальний сервер це 16 ядер 32 потоку 64 GB RAM, SSD / NVME SSD.
Чому так жорстко по відношенню до тих, хто вже купив колись OneBox?
Все просто: тому що я так хочу:)
Це основна та чесна причина. Я не хочу давати безкоштовно щось старим клієнтам, аби вони про мене думали добре. Це не приносить грошей.
А ось розробка OneBox OS обійдеться як мінімум 10-12 млн грн. Чи готовий я інвестувати 10 млн., щоб існуючі клієнти просто сказали "дякую"? Спасибі але немає.
04.02.2021, 22:49
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Максиме.
Ваша логіка зрозуміла, всі витрати мають окупатися. Проблема тільки в тому, що єдиний спосіб змусити клієнтів придбати або перейти на хмару – зробити так, щоб клієнти самі захотіли придбати ваш продукт.
Тому хочете ви чи не хочете, але ви залежите від своєї репутації. І тут Ви недооцінюєте роль своїх клієнтів.
Після придбання коробки, ваші продажники пробіглися нашими партнерами (може збіг) і "хвалилися" співпрацею з нами. Як Ви вважаєте, у кого запитали відгук наші партнери після вашого візиту?
Я із задоволенням готовий платити за підтримку продукту, і не ставлю за мету користуватися продуктом безкоштовно. Власне, він і не безплатно мені дістався. Але я поки що не впевнений, що 1000 дол на місяць за 50 користувачів - адекватна вартість. Бітрікс коштує 2200 грн. на місяць за аналогічний функціонал. Бокс крутіший? Можливо, але це ще треба довести.
Максиме, не хочу лізти з порадами, там де мене не просили:) Але дозволю собі дати зворотний зв'язок.
Якщо Ви є CEO компанії, то в першу чергу Ви повинні відповідати за маркетинг компанії. Те, що ви написали вище - сумнівна ляпка на імені компанії. Вам потрібно постійно тримати руку на пульсі, контролюючи задоволеність клієнтів.
Один задоволений клієнт може привести до вашої компанії більше клієнтів, ніж весь ваш відділ продажу. А незадоволений – звести на нуль усі ваші старання (і тим більше бажання).
Буквально можна зробити в боксі кнопку, де після авторизації кожен користувач міг ставити оцінку системі. Це дозволило б аналізувати результат своєї роботи та інтеграторів і розуміти, що насправді відбувається у клієнтів.
08.03.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, добрий день!
Дякую за Ваш коментар.
Я свідомо не прислухаюся до думки клієнтів, це майже нікому це не подобається, але тільки завдяки такій позиції створюється та змінюється OneBox. Дозвольте докладно пояснити мою позицію, вона не настільки зухвала та груба, як усім здається.
Останні кілька років OneBox не розвивався. Це відбувалося саме тому, що всі зміни в компанії та продукті відбувалися виключно за такими правилами:
1. клієнт хоче щось специфічне – давайте придумаємо як йому це дати (аля індивідуальний підхід)
2. клієнт каже що в бітриксі/амо/терасофті це є, а у нас ні? Давайте це додамо (і пофіг, треба це нам і клієнтам чи ні)
3. клієнт хоче щось додати продукт і готовий за це заплатити - ок, робимо.
Що отримуємо в результаті:
1. Велика купа кастомних зобов'язань під різних клієнтів, які ще й не зрозуміло як виконувати.
2. програмне забезпечення з купою галочок та опцій, в якій чорт ногу зломить, навіть я не знаю як налаштовувати 90% функціоналу. І продукт погіршується.
3. величезна купа клієнтів, які наполегливо вимагають індивідуальні допили, скаржаться, що щось ламається в результаті, незадоволені коли змінюються правила гри.
4. неможливість продавати софт як він є далі (складні та довгі продажі).
Я погоджуюсь з тим, що користувач повинен сам захотіти купити новий продукт. Це правда.
Для цього ми:
- робимо новий продукт, який краще
- свідомо перестаємо продавати/допродавати старий
- свідомо не прислухаємося до думки користувачів за старим продуктом, тому що всі що вони говорять на даний момент це "а раніше було краще" або "а можна як у старій версії?"
Моя кінцева мета:
1. якнайбільше залучити НОВИХ користувачів
2. бажано, але не обов'язково, щоб старі не відвалилися
09.03.2021, 11:19
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Після придбання коробки, ваші продажники пробіглися нашими партнерами (може збіг) і "хвалилися" співпрацею з нами. Як Ви вважаєте, у кого запитали відгук наші партнери після вашого візиту?

Додатково з цього зауваження.
Якщо коротко: я не знаю про цю ситуацію і ніяк на неї не впливаю.
Якщо докладно: у OneBox немає Sales-ів. Взагалі. Є окремі компанії-дистриб'ютори, які реально окремі.
https://crm-onebox.com/ru/contacts/
OneBox купує у них "підключення нового хмарного клієнта" і все більше нічого.
Ми ніяк не впливаємо на них, нічого їм не даємо, не гарантуємо, вони не співробітники. Це окрема компанія із контрактом до OneBox.
Тому якщо хтось із дистриб'юторів випендрився як ви написали - я спробую їм за це вломити, але результату не обіцяю. Напишіть, хто саме це зробив (тут).
Дякую.
09.03.2021, 11:23
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, дякую за розгорнуту відповідь. Ви кажете фундаментально правильні речі. Якби Стів Джопс слухав своїх клієнтів-він ніколи б не зробив айфон.
Кастомні доопрацювання – вважаю основною проблемою боксу. Прислухатися до болю клієнта звичайно потрібно, але як лікувати це справа системного розробника. І повинно це робитися так, щоб усі могли скористатися. Щоб усе відповідало загальним концепціям. Вважаю, що якщо комусь потрібно зовсім індивідуальне рішення - треба відключати його від загального оновлення і писати код тільки для нього.
Повертаючись до айфону. 11 айфон купують не тільки тому, що він добрий, а тому що люди задоволені 10-м. Ви хочете нових клієнтів? Тоді вам потрібна армія задоволених клієнтів. Я правильно зрозумів, що саме їхня думка Вам байдужа?
Максиме, я Вас дуже прошу, подумайте про це. Чи давно ви проводили опитування серед клієнтів? Чи готові вони рекомендувати бокс іншим? Які вони зауваження?
І про себе. Я купив коробку не тому, що жлоб, а навпаки, мені сподобалася ваша концепція і я повірив у вас і вклав гроші. А міг би взяти в оренду, зіткнутися з першими проблемами, закинути все і вже не вступав би з Вами в дискусію. Більше того, я готовий фінансово брати участь у розвитку проекту, будь то персональні доопрацювання або функціонал, який потрібний усім. Але в цій ситуації себе почуваю використаним і не потрібним. Вам потрібна щомісячна абонплата, щоб окупати витрати. А старі клієнти все одно не платять, хай собі скаржаться.
І я із задоволенням хотів би продовжувати свій шлях із вами. Але мені простіше психологічно придбати продукт і мати актив, ніж мати щомісяця зобов'язання. А що буде завтра, якщо я не зможу платити 1000 доларів на місяць? Я втрачу і того за що платив і що впроваджував. Мені це не зручно. Тому я власник коробки. І я не хочу сидіти на шиї, готовий платити за те, що дає мені додаткові вигоди. Але поки що я не бачу відповідних умов у ваших тарифах. Дякую.
13.03.2021, 07:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергій,
вам теж спасибі, ви пишете конструктивно та у справі.

Повертаючись до айфону. 11 айфон купують не тільки тому, що він добрий, а тому що люди задоволені 10-м. Ви хочете нових клієнтів? Тоді вам потрібна армія задоволених клієнтів. Я правильно зрозумів, що саме їхня думка Вам байдужа?

Мені більше імпонує приклад з windows: на мій погляд це дуже погана операційна система, але microsoft впхнув її всім. І мені подобається, як вони це зробили і продовжують робити.
Про iPhone. Ви маєте рацію - щоб продати 11й, потрібно щоб він був краще 10го (уявна найкраща). Але що робити, якщо попередня версія OneBox – "говно"? Саме тому я роблю таку. Це звучить грубо, але по суті, один із мотиваторів для мене – я хочу зробити краще.
Чи потрібна мені армія задоволених клієнтів? Я не відповідатиму "так" чи "ні", краще наведу приклад, чому задоволений клієнт не сприяє просуванню OneBox'a:
уявіть, ви велика охоронна компанія. Я прошу вас – зателефонуйте всім своїм конкурентам в охоронній ніші та порекомендуйте OneBox.
Ви зможете зробити це лише з однієї з двох причин:
1. або ви маєте намір купити цього конкурента в найближчому майбутньому, і вам вигідно, щоб у нього був той же софт і приблизно ті ж процеси.
2. або це не ваш конкурент, а партнер, якому ви зараз скидаєте заявки на охоронні виклики або якось інакше партнеритеся.
Все, у всіх інших випадках ви не рекомендуєте OneBox конкуренту.
(Я знаю, що ви рекомендуєте OneBox і я особисто Вам за це дуже вдячний, але ви – виняток, гарний виняток.)
І що нам робити? Коли до нас приходить "лід на доставку кави в офіси", жоден існуючий клієнт, який займається "кавою", не даватиме рекомендації. А лід просить "дайте саме тих, хто займається тим же! інша ніша не котить".
Це настільки велика проблема, що ми навіть на сайті не можемо розмістити логотипи всіх 4000+ клієнтів, тому що 95% з них говорять "я не хочу щоб хтось знав, що я юзаю onebox", тому що він сприймає onebox як свій актив, секретна зброя проти конкурентів
---
Взагалі, для мене досить складна проблема як дати OneBox OS старим коробковим клієнтам.
Це певна суміш питань фінансових, юридичних, технічних, питань підтримки, етичних міркувань.
І я поки що не придумав гарного рішення.
13.03.2021, 12:21
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Задоволений клієнт не повинен умовляти та наводити нових клієнтів. Тут проблема в тому, що негативний відгук відіб'є нових клієнтів.
Кожна система має свої плюси і мінуси. І бокс не є винятком. Але СЕО не має права називати свій продукт "головно"
Я, наприклад, не так песимістично налаштований. Так, є недоліки. Не знаю, що ви вкладаєте у свою оцінку, але я бачу таке:
1. Ми, працюючи із клієнтом, часто показуємо йому екран із замовленням і він бачить інтерфейс боксу. Були деякі, хто знає бокс. І вони замислюючись сказали (так, теж пробували. Він гальмований. Працює повільно". Якщо запитають мене - я скажу те саме. Не вірю, що це не можна вирішити.
2. Ви віддаєте клієнта на совість інтегратора – і це велика помилка. Ви повинні залишати за собою контроль якості інтеграції та задоволеність клієнта.
3. Я на форумі прошу провести аудит, виявити причини, готовий сплатити. Але нікому не цікаво. Виходить цікаво лише продати. А далі як буде...
4. Ось зараз о 17:30 залили доопрацювання та бокс ліг. Став увесь процес. А я не маю навіть телефону тих підтримки. Простий для мене дорогого коштує. А великі компанії за таке підуть першого ж дня. Якщо не цінувати клієнтів – то нова версія нічого не дасть. Не вийде робити великий бізнес зі словами "я так хочу" і "мені все одно, що скажуть клієнти". Вибачте, якщо повторююсь.
5. Потрібно брати участь особисто у вирішенні завдань клієнтів. Хоча б курирувати великих клієнтів. Робити фокус групи, вивчати завдання та робити системні доробки, а не милиці. (ну це ви й самі писали)
6. Пропонувати комплексні послуги та нести відповідальність і за інтеграцію, і за швидкість, і за простої. Мені, наприклад, хотілося б платити за сервер вам, а не комусь іншому. Які причини вам не заробляти?
7. Запропонуйте клієнтам пакетні доробки. В рамках яких обговорюватимуться спільні проблеми, знаходитимуться цікаві рішення та реалізовуватимуться. Але знову ж таки, не персональним милицею, а так як це личить для системного продукту. Ми готові платити за це.
16.03.2021, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Задоволений клієнт не повинен умовляти та наводити нових клієнтів. Тут проблема в тому, що негативний відгук відіб'є нових клієнтів.


Кожна система має свої плюси і мінуси. І бокс не є винятком. Але СЕО не має права називати свій продукт "головно"

У якомусь сенсі я належу до свого продукту досить критично. Будь-яку попередню версію я вважаю "поганою", інакше б я не робив таку.
Справа не в умовляннях, справа в можливості рекомендувати. Я описав ситуацію, чому клієнти не рекомендують. Так, є нюанси з продуктом, не сперечаюся, але це не скасовує того факту, що я написав вище.

Пташкін Сергій писав/ла:
2. Ви віддаєте клієнта на совість інтегратора – і це велика помилка. Ви повинні залишати за собою контроль якості інтеграції та задоволеність клієнта.

Так, бо інакше я не бачу, як побудувати "великий бізнес".
Дерево контролю потребує дуже великих витрат.
Я вважаю, що ідеальна система це та якої немає, але її функція не виконується.
Ми тільки розпочали шлях роботи з партнерами як із незалежними компаніями, де вони самі продають свої послуги та самі працюють із клієнтами.

3. Я на форумі прошу провести аудит, виявити причини, готовий сплатити. Але нікому не цікаво. Виходить цікаво лише продати. А далі як буде...

Чи можете дати посилання? Прям так, щоб ніхто вам нічого не запропонував - це дивно, аж не віритися :)

Пташкін Сергій писав/ла:
4. Ось зараз о 17:30 залили доопрацювання та бокс ліг. Став увесь процес. А я не маю навіть телефону тих підтримки. Простий для мене дорогого коштує. А великі компанії за таке підуть першого ж дня. Якщо не цінувати клієнтів – то нова версія нічого не дасть. Не вийде робити великий бізнес зі словами "я так хочу" і "мені все одно, що скажуть клієнти". Вибачте, якщо повторююсь.

OneBox має техпідтримку тільки через цей форум.
Ви замовили доопрацювання, і у вас в рахунку є (має бути) номер телефону інтегратора, який його робить.

5. Потрібно брати участь особисто у вирішенні завдань клієнтів. Хоча б курирувати великих клієнтів. Робити фокус групи, вивчати завдання та робити системні доробки, а не милиці. (ну це ви й самі писали)

Я особисто беру участь у великих проектах клієнтів, веду 2-3 проекти на місяць. За гроші.

6. Пропонувати комплексні послуги та нести відповідальність і за інтеграцію, і за швидкість, і за простої. Мені, наприклад, хотілося б платити за сервер вам, а не комусь іншому. Які причини вам не заробляти?

В цьому випадку є "оренда" - і всі проблеми із сервером наші.
Обслуговування та продаж серверів – це не наш бізнес. Чому? Тому що я так вирішив.
Розумієте, є багато способів заробляння грошей: теоретично наші підрядники можуть вам і забезпечити встановлення windows на робочі комп'ютери, і помити підлогу, але це не наш бізнес.

7. Запропонуйте клієнтам пакетні доробки. В рамках яких обговорюватимуться спільні проблеми, знаходитимуться цікаві рішення та реалізовуватимуться. Але знову ж таки, не персональним милицею, а так як це личить для системного продукту. Ми готові платити за це.

Я пропоную цю ідею партнерам. Наскільки я знаю, один із них, ШеБо – вже таке робить.
17.03.2021, 09:24
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Update:
Офіційне роз'яснення для клієнтів з приводу коробкових версій, оновлень та OneBox OS
https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/7910-ofitsialnoe-razyasne...
26.03.2021, 22:49
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, Максиме.
1. У мене коробка на 50 користувачів. За фактом брав із перспективою. Користуюсь половиною. Тепер "перспективи" коту під хвіст. На інтеграцію витратив ще більше, ніж на коробку. Глибоко переконаний, що зробити міграцію одним клацанням не вийде. Але нехай краще помиляюся.
2. Однозначно - чим більше користувачів - тим дорожчий тариф. Але не впевнений, що має бути строго арифмітична прив'язка. Якби я мав 5 користувачів - то може і не сумнівався б. Платити 50х $ 25 на місяць точно не готовий. Впевнений, що і вам один клієнт з 50 користувачами коштує дешевше ніж 10 клієнтів з 5 користувачами. Подумайте, будь ласка, про правильну градацію тарифів.
3. "У OneBox техпідтримка лише через цей форум.
Ви замовили доопрацювання, і у вас в рахунку є (має бути) номер телефону інтегратора, який його робить."
Ні, там немає номерів.
Телефон 0800 на сайті "розетка" коштує їм кілька мільйонів на місяць. Вони відмовилися від нього. А потім повернули, бо клієнт дорожчий. А вам? Через тиждень з моєї ініціативи виправляли баг в інтерфейсі. Після цього не можна було змінити кількість та ціну у процесі. Так було з вечора п'ятниці до понеділкового обіду. А я можу лише писати посади на форумі.
4. "Можете дати посилання? Прям так, щоб ніхто вам нічого не запропонував - це дивно, аж не віритися :)"
Якщо є явна проблема – відповідають. Якщо закінчилося місце на сервері, то почистять. Але запропонувати регламентні роботи – на жаль. Вказати на помилку інтегратора – можуть. Але разом провести аналіз та пошук оптимальних рішень – ні. Немає такого посилання. Намагаюся із Шебо спілкуватися. Поки що тільки на продажників вийшов. Шанобливо послухали :) У процесі.
29.03.2021, 22:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Дякую, Максиме.
1. У мене коробка на 50 користувачів. За фактом брав із перспективою. Користуюсь половиною. Тепер "перспективи" коту під хвіст. На інтеграцію витратив ще більше, ніж на коробку. Глибоко переконаний, що зробити міграцію одним клацанням не вийде. Але нехай краще помиляюся.
2. Однозначно - чим більше користувачів - тим дорожчий тариф. Але не впевнений, що має бути строго арифмітична прив'язка. Якби я мав 5 користувачів - то може і не сумнівався б. Платити 50х $ 25 на місяць точно не готовий. Впевнений, що і вам один клієнт з 50 користувачами коштує дешевше ніж 10 клієнтів з 5 користувачами. Подумайте, будь ласка, про правильну градацію тарифів.
3. "У OneBox техпідтримка лише через цей форум.
Ви замовили доопрацювання, і у вас в рахунку є (має бути) номер телефону інтегратора, який його робить."
Ні, там немає номерів.
Телефон 0800 на сайті "розетка" коштує їм кілька мільйонів на місяць. Вони відмовилися від нього. А потім повернули, бо клієнт дорожчий. А вам? Через тиждень з моєї ініціативи виправляли баг в інтерфейсі. Після цього не можна було змінити кількість та ціну у процесі. Так було з вечора п'ятниці до понеділкового обіду. А я можу лише писати посади на форумі.
4. "Можете дати посилання? Прям так, щоб ніхто вам нічого не запропонував - це дивно, аж не віритися :)"
Якщо є явна проблема – відповідають. Якщо закінчилося місце на сервері, то почистять. Але запропонувати регламентні роботи – на жаль. Вказати на помилку інтегратора – можуть. Але разом провести аналіз та пошук оптимальних рішень – ні. Немає такого посилання. Намагаюся із Шебо спілкуватися. Поки що тільки на продажників вийшов. Шанобливо послухали :) У процесі.

Сергій,
1-2. Ви можете отримати OS коробки просто платити $50 x 25 на рік. Не на місяць! На місяць це $5/user/month.
Я про це відкрито писав тут - https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/7910-ofitsialnoe-razyasne... onebox-os/#answer21540
Також варто розуміти чим насправді відрізняється хмара від коробки з технічного боку. -korobki-do-os-ili-pereyti-na-oblako/
3. Я подумаю, що зробити з телефонною лінією.
Проблема в тому, що я не можу посадити розробника на телефон. Просто такі розробники, як я ніколи не сидітимуть на телефоні. За жодні гроші. А садити будь-кого окрім розробника – буде як у мемасі на скріншоті.
Замкнуте коло.
4. Так, я розумію, що партнери не виявляють ініціативу. Спробую донести до них. Дякую.
Про Шебо та Sales теж почув. Дякую.
30.03.2021, 20:23
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар