1b.app
Скопійоване посилання -

Хочу змінити партнера!

Добрий день! Я хочу змінити партнера. Як це зробити?

Відповіді:


Чуприна Євген Валерійович писал/а:
Добрий день! Я хочу змінити партнера. Як це зробити?

Самостійно ви не можете цього зробити .

Якщо у вас якісь питання до работи якогось партнера по впровадженню то ви можете його змінити самостійно

Якщо у вас питання до аренди, то ви можете самостійно поповнювати баланс на сайті та самостіно подовжувати систему та аренду через кабінет і не вести спілкування з партнером аренди
03.05.2023, 15:16

Добре! Тож я маю бажання це зробити! що для цього потрібно зробити або до кого звернутись? Будь ласка дайте більш розгорнуту відповідь
03.05.2023, 16:59

Чуприна Євген Валерійович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Я розумію, що можливо Вас попередили стосовно причини, з яких я не хочу працювати з даним партнером. Я не хочу писати публічно на форумі через що саме, Вам це не сподобається. Я не хочу платити цьому партнеру, принципово не хочу!
03.05.2023, 17:16


Чуприна Євген Валерійович писал/а:
Я розумію, що можливо Вас попередили стосовно причини, з яких я не хочу працювати з даним партнером. Я не хочу писати публічно на форумі через що саме, Вам це не сподобається. Я не хочу платити цьому партнеру, принципово не хочу!

Так я знаю причини, це дуже смішно як на мене.

просто поповнюйте баланс на сайті

та подовжуйте через кабінет ванбокс , навпроти вашого ванбокс є кнопка оплати , робіть це завчасно (за 7-8 днів до дати білінгу ) і вам не треба буде ні з ким спілкуватись
03.05.2023, 18:00

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар