1b.app
Скопійоване посилання -

Коробкова версія 2016 року і нові додатки

ПРивіт!!!
Якщо я куплю у іншої людини коробкову версію онебокс - то чи можна потім встановлювати у дану програму додатки такі як Платежі та каси, склади, штрихкоди, чекбокс і тд??

Відповіді:

Скоріш за все це буде версія MVP - вона застаріла і ви не зможете користуватись нею в помному обсязі.

Рекомендую дивитись в сторону OneBox OS і хмари - бо коробку вам і обслуговувати треба буде самостійно, або шукати розробників які за неї візьмуться.
18.01.2023, 19:16
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Все залежить від того, яку версію ви купуєте.
Якщо купуєте OneBox MVP або давнішу - то вам доведеться за гроші перейти на OneBox OS, тільки після цього вам стануть доступні всі функції. Перехід не обов'язковий: якщо вас влаштовує та версія, яку ви купуєте, то можете залишатися на ній. Хоча офіційно з 1 січня 2023 року MVP і більш ранні версії не підтримуються, тобто ви не зможете пред'явити OneBox'y якісь претензії.
Якщо купуєте OneBox OS – то вам будуть доступні всі функції.
Історія версій ось тут - https://1b.app/ua/version/
Офіційний анонс про кінець MVP тут.
---
Додатково хочу відзначити, що все залежить від мети вашої покупки:
Варіант 1 – якщо ви купуєте налаштовану систему під якийсь бізнес і вона налаштована на версії MVP – то окей, це має сенс, тому що раніше інша людина її налаштувала, вклала в це гроші та продає. По суті, ви купуєте не OneBox, а налаштування для бізнесу. У цьому варіанті якщо ви захочете OneBox OS - вам доведеться оновитися за гроші, і вони дорівнюють купівлі OneBox OS з нуля. Але за налаштування швидше за все нічого платити не доведеться.
Варіант 2 - якщо ви просто хочете заощадити, наприклад, заплативши лише один раз.
Є місце, але ви залишитеся на MVP, тому що OneBox OS доступний тільки за підпискою.
18.01.2023, 23:47
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Друзі, нарешті вийшла нова частина Аватару, я знайшов його тут у розділі фентезі, не уявляю свого життя без кіно, тому переходьте любителі такого дозвілля!
01.04.2024, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар