1b.app
Скопійоване посилання -
Здрастуйте, підкажіть будь ласка, добігає кінця другий місяць використання боксу
Перший місяць було використати на суму 3,98 $
Другий місяць суму вже коштує 9,95 $. Це означає я витратив безкоштовну 1000 сутностей та нагуляв за другий місяць 5000 сутностей
Нині така інформація:
768 контактів
721 платіж
228 продуктів
0 очікуваних платежів
942 складські операції
0 документів
0 бюджетних операцій
1534 події
932 процесу
2MB файлів
Всього даних: 5127
Питання, чи ця інформація оновлюється щомісяця? чи плюсуються до минулого місяця? ті воно накопичує месяц1+месяц2+ месяц3 і тд?
relaxmall.1b.app
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Інформація оновлюється щодня. Усі сутності мають накопичувальний ефект, тобто. вважається загальна кількість за весь час використання боксу.
25.09.2022, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ті якщо в середньому на місяць я використовуватиму дві-три тис сутностей а це близько 5,97 то через рік я платитиму на місяць я платитиму 71,64 долара, вірно виходить? а через два роки 143 долари?
25.09.2022, 23:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь-коли можна перейти на безлімітний тариф, за 30$ / місяць або 25$ у разі оплати за рік.
26.09.2022, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тарифікація відбувається завжди за к-ть сутностей які зберігаються у вас в системі якщо в середньому в місяць я буду використовувати дві-три тис сутностей а це близько 5,97 то через рік я платитиму в місяць я платитиму 71,64 долара, вірно виходить? а через два роки 143 долари на момент списання грошей.

Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
ті якщо в середньому на місяць я використовуватиму дві-три тис сутностей а це близько 5,97 то через рік я платитиму на місяць я платитиму 71,64 долара, вірно виходить? а через два роки 143 долари?

все вірно. Чим більше у вас сутностей, тим більше ви платите. Якщо у вас є сутності, які ви не використовуєте, ви можете їх видаляти (наприклад старі події, яким більше ніж кілька місяців). У цьому вам допоможе додаток https://1b.app/ua/app/data-remove/
26.09.2022, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приміром я через цю програму видаляю старі закриті замовлення через цю програму, і у мене видаляється безповоротно вся інформація, статистика, платежі і тд по них правильно?
26.09.2022, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
Приміром я через цю програму видаляю старі закриті замовлення через цю програму, і у мене видаляється безповоротно вся інформація, статистика, платежі і тд по них правильно?

Все вірно.
26.09.2022, 19:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар