1b.app
Скопійоване посилання -
Доброго дня. У мене оплачено коробкову версію One Box. З пожиттєвими ліцензіями. Так як у плануванні було один раз сплатити, і більше не повертатись до цього питання. А тепер я розумію що я не можу нею користуватися. Тому що провели ребрендинг.
Хочу отримати пояснення, чому мене лишили права користуватися програмою, за яку я сплатив. Якщо бути точнішим я 5років ще нею не користувався. І рахую що послуга не надана в повному обсязі. І як можна вирішити цей питання? Щоб дві сторони прийшли до якогось спільного рішення для подальшої співпраці, або її завершення. Але щоб жодна сторона не відчувала себе "кинутою".
Оригінальне питання доступне на версії: ru 777

Відповіді:

рекомендую ознайомитися з топіком: https://1b.app/ru/forum/onebox-official-news/14157-ofitsiyno-kinets-pidtrimki-on...
там багато коментарів і по суті вирішувалося ваше питання
27.07.2022, 21:25
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Раджу ідентифікувати собі як клієнта для отримання у вказаному топіку обгрунтовані відповіді
27.07.2022, 21:26
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар