1b.app
Скопійоване посилання -

Дивне повідомлення про закінчення

У мене в Onebox OS пише "Необхідно продовжити Onebox, до закінчення залишилося 4 дні", хоча підстав для цього немає. Як це виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Романе, добрий день! Ваш бокс видалявся і відновлювався кілька разів, тому в ньому з'явилася дата білінгу і на її підставі повідомлення.
Зауважте, що якщо ви не заходите в систему 5 днів, вона видаляється. Поновити можна буде, але вже на тарифі за дані.
Щоб зберегти безкоштовний тариф, на старих умовах вам необхідно заходити в систему
29.11.2021, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я щодня заходжу до цього свого боксу. Оскільки я зараз навчаюсь на одному курсі, то щодня сюди заходжу. Я не розумію, чому мій бокс віддалявся і відновлювався кілька разів. Я не бачив цього. І якщо це так, не розумію, в чому причина цього.
29.11.2021, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З самого створення цього ванбоксу, я туди щодня заходжу
29.11.2021, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Коваль Роман Юрійович написав:
Я щодня заходжу до цього свого боксу. Оскільки я зараз навчаюсь на одному курсі, то щодня сюди заходжу. Я не розумію, чому мій бокс віддалявся і відновлювався кілька разів. Я не бачив цього. І якщо це так, не розумію, в чому причина цього.

система видалялася і відновлювався у жовтні, більш ніж місяць тому
на безкоштовному тарифі видалення можливе, якщо в бокс не заходити 5 днів
зараз ваша система працює, вона на безкоштовному тарфі, повідомлення про необхідність продовжити завтра зникне
29.11.2021, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар