1b.app
Скопійоване посилання -

Важливе повідомлення для безкоштовних клієнтів

Шановні клієнти OneBox, які використовують безкоштовні тарифи!
Цей анонс не є чимось новим, а скоріше є нагадуванням та роз'ясненням про те, як працюють старі та нові безкоштовні тарифи.
До 01.11.2021 безкоштовний тариф OneBox називався "Тариф-1 (безкоштовно)".
У ньому було обмеження у вигляді 1 користувача та 10 Гб даних.
Якщо не заходити в box більше 5 днів, то на 6 день він автоматично вимикається. Але ви можете завжди зайти та відновити його, це безкоштовно.
З 01.11.2021 безкоштовний тариф називається "за дані".
У ньому немає обмежень щодо користувачів, у ньому немає обмежень за даними.
Кожні 30 днів ми перевіряємо скільки у вас даних та знімаємо гроші з балансу вашого box'a. Якщо даних у вас небагато - ви можете користуватися box'ом безкоштовно і вічно.
Якщо не заходити в box більше 5 днів, то на 6 день він автоматично вимикається. Але ви завжди можете зайти і відновити його, це безкоштовно, якщо у вас немає заборгованості по балансу. Якщо заборгова
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

Ось навіщо ви дурите про "безкоштовно і вічно"? Без можливості очищення даних, як би ти не користувався системою, сутності накопичуватимуться і рано чи пізно їх стане більше 1000 і тариф стане платним (і станеться це дуже швидко). А для того, щоб очистити дані, потрібно купити програму за 39 доларів на місяць. Тобто або через пару місяців використання (а швидше за все навіть раніше) ти починаєш платиш за дані, або платиш за додаток з очищення даних. В обох випадках платиш. Тому про "безкоштовно і вічно" це гарний маркетинговий прийом.
05.11.2021, 14:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ось навіщо ви дурите про "безкоштовно і вічно"? Без можливості очищення даних, як би ти не користувався системою, сутності накопичуватимуться і рано чи пізно їх стане більше 1000 і тариф стане платним (і станеться це дуже швидко). А для того, щоб очистити дані, потрібно купити програму за 39 доларів на місяць. Тобто або через пару місяців використання (а швидше за все навіть раніше) ти починаєш платиш за дані, або платиш за додаток з очищення даних. В обох випадках платиш. Тому про "безкоштовно і вічно" це гарний маркетинговий прийом.

Так і є. Безкоштовний тариф без обмеження за даними – це гарний маркетинговий хід.
У кого даних не багато і він їх не збирає - користуватиметься безкоштовно. У кого багато - доведеться платити.
Фрази "безкоштовно і вічно" у цьому анонсі немає. Є фраза "Якщо даних у вас не багато - ви можете користуватися box'ом безкоштовно і вічно", а це не те саме.
05.11.2021, 14:36
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
Ось навіщо ви дурите про "безкоштовно і вічно"? Без можливості очищення даних, як би ти не користувався системою, сутності накопичуватимуться і рано чи пізно їх стане більше 1000 і тариф стане платним (і станеться це дуже швидко). А для того, щоб очистити дані, потрібно купити програму за 39 доларів на місяць. Тобто або через пару місяців використання (а швидше за все навіть раніше) ти починаєш платиш за дані, або платиш за додаток з очищення даних. В обох випадках платиш. Тому про "безкоштовно і вічно" це гарний маркетинговий прийом.

Насправді в цьому є сенс, можна за 39 доларів користуватися системою, без обмеження по користувачам, але всі звіти вивантажувати раз на місяць, а решту видаляти, це набагато дешевше, ніж платити 29 доларів за кожного користувача, але якщо користувач тільки один, то вигідніше брати саме за користувача (якщо така можливість). Я вважаю, що 1000-1500 грн для будь-якого бізнесу це не багато, а для тих, хто має дуже мало замовлень та іншого, або тим, хто хоче потестувати систему – безкоштовний тариф на якийсь термін буде актуальним. Користуватися безкоштовно чимось корисним зараз неможливо, або це приносить вигоду і вам потрібно платити, або не приносить, і ви відмовляєтесь від цього софту.
05.11.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator CRM написав:

Олександр Сергієнко
Клієнт писав/ла:
Ось навіщо ви дурите про "безкоштовно і вічно"? Без можливості очищення даних, як би ти не користувався системою, сутності накопичуватимуться і рано чи пізно їх стане більше 1000 і тариф стане платним (і станеться це дуже швидко). А для того, щоб очистити дані, потрібно купити програму за 39 доларів на місяць. Тобто або через пару місяців використання (а швидше за все навіть раніше) ти починаєш платиш за дані, або платиш за додаток з очищення даних. В обох випадках платиш. Тому про "безкоштовно і вічно" це гарний маркетинговий прийом.

Насправді в цьому є сенс, можна за 39 доларів користуватися системою, без обмеження по користувачам, але всі звіти вивантажувати раз на місяць, а решту видаляти, це набагато дешевше, ніж платити 29 доларів за кожного користувача, але якщо користувач тільки один, то вигідніше брати саме за користувача (якщо така можливість). Я вважаю, що 1000-1500 грн для будь-якого бізнесу це не багато, а для тих, хто має дуже мало замовлень та іншого, або тим, хто хоче потестувати систему – безкоштовний тариф на якийсь термін буде актуальним. Користуватися безкоштовно чимось корисним зараз неможливо, або це приносить вигоду і вам потрібно платити, або не приносить, і ви відмовляєтесь від цього софту.

Так би одразу й написали, що є можливість користуватися боксом за 39 доларів на місяць без обмеження користувачам та постійно чистити дані, або платити за кожного користувача. Або користуватися боксом безкоштовно якийсь час, поки у тебе не нагромадитися 1000 сутностей. Так, згоден, для деяких компаній у цьому може бути сенс, наприклад, для продажу якогось програмного забезпечення, коли менеджерів із продажу багато, а товарів кілька штук.
Miroshnichenko Maxim
А з приводу "Якщо даних у вас небагато - ви можете користуватися box'ом безкоштовно і вічно". Клоюче слово тут "користуватися". Користуватися передбачає якісь дії для отримання користі. Наведіть мені хоч один приклад, як можна "користуватися" боксом, тобто отримувати з нього користь і щоб при цьому у тебе не накопичувалися сутності і відповідно можна було б "користуватися" ним безкоштовно та вічно, як ви написали?
Звичайно, якщо завести бокс і нічого в ньому не робити, то так, можна спостерігати його "безкоштовно і вічно", або радіти володінню боксом, але ніяк не "користуватися".
09.11.2021, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Шановний Олександре Сергієнку,
будь ласка, не виривайте шматки фраз і не змінюйте контекст. Як ми написали - так ми і написали, і мали на увазі рівно що написали.
Чи можна у боксі накопичувати дані та юзати його безкоштовно? Ні.
Як і gmail, google drive, icloud, evernote, dropbox та й взагалі будь-який хмарний сервіс.
Ну гаразд, facebook можна, давайте там зберігати історію замовлень та комунікації з клієнтами.
09.11.2021, 22:38
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Miroshnichenko Maxim
Адміністратор
CEO OneBox написав:
Шановний Олександре Сергієнку,
будь ласка, не виривайте шматки фраз і не змінюйте контекст. Як ми написали - так ми і написали, і мали на увазі рівно що написали.
Чи можна у боксі накопичувати дані та юзати його безкоштовно? Ні.
Як і gmail, google drive, icloud, evernote, dropbox та й взагалі будь-який хмарний сервіс.
Ну гаразд, facebook можна, давайте там зберігати історію замовлень та комунікації з клієнтами.

Я нічого не видираю, і тим більше контекст не змінюю. Я навів точну цитату з тексту, повну, закінчену фразу.
Ось ще одна Ваша цитата: "У кого даних не багато і він їх не збирає - користуватиметься безкоштовно". НЕМОЖЛИВО користуватися боксом і не накопичувати дані, тому ця ваша фраза суперечить сама собі.
Приклад з gmail, google drive, icloud, evernote, dropbox ви привели невдалий, тому що всі ці сервіси дозволяють легко видаляти свої дані та не беруть гроші за можливість видаляти дані :)))
10.11.2021, 02:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте закінчимо цю марну суперечку.
Моя думка, що рішення зробити можливість очищення даних платною - невдале, і сильно псує репутацію компанії в очах клієнтів.
Ви уявляєте, наприклад, щоб гулг випустив би платну програму, що дозволяє видаляти листи з gmail? А без нього листи повністю видалити було б не можна. Навіть звучить смішно :)
Краще б зробили дорожчими тарифи за дані та безкоштовну можливість очищення даних.
Але ж вам шкода, що якісь одиниці, яким вистачатиме 1000 сутностей для роботи, матимуть змогу регулярно чистити свої дані та повноцінно користуватися боксом безкоштовно — це жадібність.
10.11.2021, 03:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, до речі, щоб нічого не подумали, я не маю на увазі, під тими одиницями, яким вистачить 1000 сутностей. У нас інтернет магазин та одних контактів клієнтів 5000, а ще товарів близько 500. Плюс ще оптові клієнти, які можуть затримувати оплати до кількох місяців, тому потрібно зберігати документи з відвантаження мінімум місяця 3. Тому нам добре, якщо 10 тисяч сутностей вистачить.
10.11.2021, 03:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Олександр,
до речі, спробуйте видалити всі фотографії в icloud. Посміємося разом! :)
Я особисто (і OneBox) платить за кожну програму, яка використовує для своїх потреб. І я вважаю жадібністю безкоштовно експлуатувати програмне забезпечення ДЛЯ БІЗНЕСУ.
11.11.2021, 00:19
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар