1b.app
Скопійоване посилання -

OS – клуб підприємців програмістів бізнес процесів

Від простого до складного і надалі
Якщо хто ще не знає, мені 54????
я кохаю свою дружину, у мене двоє класних синів і дуже хочеться їм приділяти більше уваги, я підтримую собі у гарній фізичній формі, далеко не кожен зможе пробігти 10 км і не запікатися, а я можу ????, а ще у мене є кілька цікавих для мене хобі
Ви мої Друзі, постійні читачі та передплатники, підтримуєте мене своїм інтересом та увагою, питаннями, які задаєте у чаті Клубу підприємців програмістів бізнес процесів https://t.me/icoloronebox
Відмінним для мене подарунком стане, якщо ви купите собі або подаруєте комусь із друзів мій Практикум з програмування бізнес-процесів. А ще я готую за його матеріалами книгу, своєрідний посібник щодо роботи з операційною системою для управління підприємством та бізнесом, тому ваша участь дуже прикрасить її сторінки живими прикладами з практики підприємництва.
Тому що в ній будуть не тільки мої історії, а й ваші, яким бізнесом, займаєтеся, з якими труднощами стикалися, які рішення знаходи
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар