1b.app
Скопійоване посилання -

OS — Авторська програма №1 в Україні з налаштування бізнес-процесів у OneBox

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
МАЙСТЕР БІЗНЕС ПРОЦЕСІВ
За промокод OneBoxOS отримаєте -5%!
А ось і сама пропозиція ???????????????????????????
❗️ У понеділок 6.09 стартує перший майстер клас з автоматизації бізнес-процесів на підприємстві "Бюджетне програмування для отримання прибутку" від спільноти Альянс CRM та В'ячеслава Легези
На майстер класі ви:
???? дізнаєтеся техніки та прийоми роботи в операційній системі для бізнесу OneBox, які допоможуть кроками пройти шлях від підготовки бази даних контактів та товарів до отримання грошей до каси
???? розкладіть по поличках знання, які маєте і почнете використовувати їх на практиці і не замислюючись
???? відпрацюєте 15 бізнес-процесів для організації роботи в компанії в групі з іншими учасниками майстер класу та/або своїми співробітниками
???? отримайте живу відповідь на те, як покращити навички постановки та вирішення індивідуальних та командних завдань
???? отримайте відповіді на питання щодо бізнес-процесів, які не включені до прогр
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

замовити можна тут
https://icoloronebox.org/oneboxschool/
02.09.2021, 17:36
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

сма-й-лі-ки = (
03.09.2021, 09:50
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
сма-й-лі-ки = (

так я вже зрозумів, що їх сюди немає сенсу вставляти
але поправити тепер ніяк
до речі всім, кому хочеться побачити оригінал зі смайликами, сюди
https://t.me/crmibp
а ще там цікаві та корисні статті, щоб не сухо та офіційно про додатки розповідати, а нормальною людською мовою
ну чи майже нормальним
іноді терміни все-таки доводиться вставляти, куди ж без них подітися
03.09.2021, 10:05
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В'ячеславе, купіть хороший мікрофон! Увімкніть останнє відео – послухайте себе!
03.09.2021, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола
Клієнт писав/ла:
В'ячеславе, купіть хороший мікрофон! Увімкніть останнє відео – послухайте себе!

Миколо, який мікрофон порекомендуєте?
Мені потрібен з малим бюджетом для початку, але, як ви помітили, хороший.
03.09.2021, 14:24
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В'ячеславе, я не намагаюся вам продати мікрофон, і не маю наміру з вами обговорювати їх :) Я вказую вам в якому напрямку рости, на жаль, самостійно ви досі до цього не прийшли, от і прикро, що досить хороші починання залишаються настільки низький технічний рівень. Прочитайте огляди.
03.09.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола
Клієнт писав/ла:
В'ячеславе, я не намагаюся вам продати мікрофон, і не маю наміру з вами обговорювати їх :) Я вказую вам у якому напрямку рости, на жаль, самостійно ви досі до цього не прийшли, от і прикро, що досить хороші починання залишаються на такій низький технічний рівень. Прочитайте огляди.

дякую, Миколо
я розумію, що ви продаж мікрофонів не займаєтеся
і дякую за зауваження, адже я теж не фахівець з техніки і тому запитав вашої рекомендації
розраховував, що є у вас досвід підбору, звідси й питання моє
03.09.2021, 16:06
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В'ячеслав – компанія OneBox надала Вам раніше у користування мікрофон фірми Audio-Technica – він не студійний але пише дуже добре і для Ваших потреб – його вистачить з головою.
03.09.2021, 16:22
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
В'ячеслав – компанія OneBox надала Вам раніше у користування мікрофон фірми Audio-Technica – він не студійний але пише дуже добре і для Ваших потреб – його вистачить з головою.

все вірно
я його далі і використовую
просто відео, які я знімав, були зроблені ще без цього чудового інструменту
хочеться все-таки своє мати, бо чужа техніка, самі розумієте
Ок
за назву дякую
тому що на девайсі, який ви мені надали, назви якраз і не виявив
03.09.2021, 17:07
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар